Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni čeveljčkov, čevljev, …

Ni čeveljčkov, čevljev, …

Tudi mene je sram, da smo sodržavljani s tako neumnimi in lesenimi osebki, kot si ti in še par ostalih, ki kljub vsakodnevnemu trobljenju pri vsakih poročilih in v vsakem časopisu v vseh teh mesecih niste uspeli zaslediti opozoril, da bo jeseni in pozimi drugi val, po vsej verjetnosti hujši od prvega in je zato pričakovati ponovno zaprtje vsega po državi. Pa da se naslednjo jesen obeta še tretji, tudi verjetno nisi zasledila.
[/quote]Jp, saj take paničarje kot si ti so limali po cajtengah s polnimi vozički hrane in kramarije,

Aha, živiš na plečih države, jamraš, kako si v septembru, ko je bilo še čez 25 stopinj kupovala škornje in bunde. Večje blesarije si nisi mogla namislit.
[/quote]

Ponavljam, hodim v službo. Nič ne jamram, saj mi nič ne manjka. Blesarije? Ne vem no, nisem jaz tista, ki nima kaj obut in oblečt.

Tudi mene je sram, da smo sodržavljani s tako neumnimi in lesenimi osebki, kot si ti in še par ostalih, ki kljub vsakodnevnemu trobljenju pri vsakih poročilih in v vsakem časopisu v vseh teh mesecih niste uspeli zaslediti opozoril, da bo jeseni in pozimi drugi val, po vsej verjetnosti hujši od prvega in je zato pričakovati ponovno zaprtje vsega po državi. Pa da se naslednjo jesen obeta še tretji, tudi verjetno nisi zasledila.
[/quote]

Nisi dorasla, si ravnokar dokazala s tem svojim, kot sem že napisala, trkanjem po prsih, kako ‘pametna’ si. Ni bistvo v tem, ves, temvec, da je tako stanje nenormalno – ker ni nikakrsne potrebe po zapiranju vecine. Taki kot si ti, lahko ostanete vecno pozaprti – saj, kot pravis, nic ne rabis …
P.s.: ne rabim cevljev, da bos razumela …

Jp, saj take paničarje kot si ti so limali po cajtengah s polnimi vozički hrane in kramarije,
[/quote]

Paničar ne. Nekaj zdrave pameti pa vseeno premorem. Že poleti so opozarjali, kako se bo zaradi turizma vse začelo spet širit. Pa sem pomislila ok, saj ni rečeno, da bo res. Ponavadi so itak novice prenapihnjene. Pustimo času čas. Pa je prišel september, vedno več okužb, vedno večji problem v bolnicah, vedno večja opozorila. Ok. Nekaj se dogaja. Malo bomo spremljali. Pa vedno slabše, vedno slabše, vedno več opozoril in napovedi, kaj temu sledi. V oktobru, ko je že fajn zagustilo in so bile tu napovedi o ponovnem zaprju, smo doma pregledali, kaj manjka, ter šli v nabavo. Za vsak slučaj. Simple. In to je popolnoma mirno naredila večina ljudi. Kaj ste nekateri mislili in čakali, ne vem. Čudež? Ali da bodo začeli poslušati Zlatka pa Potrča? Ne vem no. Ko napovejo zapiranje, je jasno, kaj sledi. Za nakupe nujnih stvari je bilo dovolj časa. Sem po tvoje s takim ravnanjem paničarila? Prav. Kdo pa zdaj paničari, ker nima kaj obuti? 🙂

Nisi dorasla, si ravnokar dokazala s tem svojim, kot sem že napisala, trkanjem po prsih, kako ‘pametna’ si. Ni bistvo v tem, ves, temvec, da je tako stanje nenormalno – ker ni nikakrsne potrebe po zapiranju vecine. Taki kot si ti, lahko ostanete vecno pozaprti – saj, kot pravis, nic ne rabis …
P.s.: ne rabim cevljev, da bos razumela …
[/quote]

Ne trdim, da sem pametna, le nisem slepa in gluha. A bi mogoče s svojim odlašanjem z nujnimi nakupi preprečila, kar je bilo napovedano? Ne. A misliš, da meni je všeč trenutna situacija? Nasprotno. Zdi se mi do kraja butasto. Nedoraslost so pa dokazali tisti, ki niso sposobni malce prilagajanja in iznajdljivosti, ko razmere niso njim po nosu. Ali se motim? Je bolj pametno trmasto vztrajati pri svojem, potem pa javskat?

Paničar ne. Nekaj zdrave pameti pa vseeno premorem. Že poleti so opozarjali, kako se bo zaradi turizma vse začelo spet širit. Pa sem pomislila ok, saj ni rečeno, da bo res. Ponavadi so itak novice prenapihnjene. Pustimo času čas. Pa je prišel september, vedno več okužb, vedno večji problem v bolnicah, vedno večja opozorila. Ok. Nekaj se dogaja. Malo bomo spremljali. Pa vedno slabše, vedno slabše, vedno več opozoril in napovedi, kaj temu sledi. V oktobru, ko je že fajn zagustilo in so bile tu napovedi o ponovnem zaprju, smo doma pregledali, kaj manjka, ter šli v nabavo. Za vsak slučaj. Simple. In to je popolnoma mirno naredila večina ljudi. Kaj ste nekateri mislili in čakali, ne vem. Čudež? Ali da bodo začeli poslušati Zlatka pa Potrča? Ne vem no. Ko napovejo zapiranje, je jasno, kaj sledi. Za nakupe nujnih stvari je bilo dovolj časa. Sem po tvoje s takim ravnanjem paničarila? Prav. Kdo pa zdaj paničari, ker nima kaj obuti? 🙂
[/quote]Veš packa kaj so nekateri čakali?

Plačo.

Je potrebno poskrbeti za kurjavo, za šolo, za veliko osebnih stvari.
Marsikomu je zaloga in rezerva v denarju pošla v prvem valu.
Zato prenehaj pametovat, ker imaš svojo rit na mehkem. Praviš, da si obdržala službo, torej ti redni dohodek prihaja in kaj tam, kjer so izgubili službe, ni rednih dohodkov, ti krava misliš, da bodo oni septembra tekli za škornji, kot si to počela ti.
Rit egoistična in pokvarjena.
Veš imam službo in imam dohodek in mi je mar za ljudi, ki se komaj prebijajo iz meseca v mesec. Veš tudi oni bi imeli rezervo v hrani za tri tedne, a komaj štukajo konec s koncem. Packa pokvarjena.! Septembra si tekla za škornji, bundami, da te to ni sram povedat.

Veš packa kaj so nekateri čakali?

Plačo.

Je potrebno poskrbeti za kurjavo, za šolo, za veliko osebnih stvari.
Marsikomu je zaloga in rezerva v denarju pošla v prvem valu.
Zato prenehaj pametovat, ker imaš svojo rit na mehkem. Praviš, da si obdržala službo, torej ti redni dohodek prihaja in kaj tam, kjer so izgubili službe, ni rednih dohodkov, ti krava misliš, da bodo oni septembra tekli za škornji, kot si to počela ti.
Rit egoistična in pokvarjena.
Veš imam službo in imam dohodek in mi je mar za ljudi, ki se komaj prebijajo iz meseca v mesec. Veš tudi oni bi imeli rezervo v hrani za tri tedne, a komaj štukajo konec s koncem. Packa pokvarjena.! Septembra si tekla za škornji, bundami, da te to ni sram povedat.
[/quote]

Veš vse lepo in prav. Ampak v tej temi jokajo, da nimajo čevljev, da nimajo bund. Ko pa jim omeniš uporabo rabljenih zadev pa skočijo v luft, da to pa že ne.
Komur manjka denarja, ne bo zavračal rabljene robe.
Jaz verjamem, da je marsikomu finačno težko kupiti marsikaj, tudi čevlje ali pa knjige ali pa plačat elektriko. Samo taki se ne bodo sprdovali takole na monu in vihali nos nad rabljeno robo.
V tej temi jamrajo samo tisti, ki imajo polno rit vsega. Ne daj bože, da bi njihovo sonce imelo rabljene čevlje.

Se pridružujem, kupim jim po en par na zalogo.
Pod pogojem, da nista starša kadilca in da njihov avto ni dražji od mojega.
[/quote]

A lahko jaz sodelujem? NIKOLI nisem kadila, partner tudi ne kadi.

Avto eden je bil lani vreden ko smo ga kupili 7000 eur, (letnik 2013) moj je pa letnik 2005 vreden kaj pa vem koliko …nekje 600 eur?

Partner se je ravno za black friday obul, naročila preko amazona, nosi pa št. 49. V Hoferju, Lidlu itd ni nikoli tako velikih številk.

Sama sem kupila moderček za dojenje, ker te jebene številke v Sloveniji za normalno ceno ni.

In potem nekdo nabija tle, da je bila septembra zaloga. Marsičesa ni, če si izven jusa.

No, ampak ljudje s tako izvenserijskimi merami že itak kupujejo večinoma po netu, ker je pri nas malo nestandardne ponudbe, pa še draga je. In nastudirane imajo znamke, točno vedo, kateri model in številko morajo kupit. Za njih se je še najmanj spremenilo s tem, da Lidl ne sme čevljev prodajat.

Jaz zase prakticiram podobno. Ne maram nakupovanja oblačil, obutve.
In potem sem več let zvesta isti znamki. Pa ne zato, ker bi bila mahnjena na znamke, amapk, ker potem točno vem: aha, tole rabim številko 39 in to je to :).
ALi pa oblačila: najdem ok kavbojke, potem pa kupim še recimo dvoje enake. Pa sem za več let rešena nakupov kavbojk :).
[/quote]

Potem imaš 3 enake kavbojke ja kak dolgčas no. Malo izvirnosti ne škodi. In 2 leti nosiš te 3 kavbojke? Kdo bo verjel takim stavkom no in to ženske.

A lahko jaz sodelujem? NIKOLI nisem kadila, partner tudi ne kadi.

Avto eden je bil lani vreden ko smo ga kupili 7000 eur, (letnik 2013) moj je pa letnik 2005 vreden kaj pa vem koliko …nekje 600 eur?

Partner se je ravno za black friday obul, naročila preko amazona, nosi pa št. 49. V Hoferju, Lidlu itd ni nikoli tako velikih številk.

Sama sem kupila moderček za dojenje, ker te jebene številke v Sloveniji za normalno ceno ni.

In potem nekdo nabija tle, da je bila septembra zaloga. Marsičesa ni, če si izven jusa.
[/quote]

Jaz bi plačala čevlje nekomu, ki res nima.
Kdor ima dva avta, takemu pa res ne bi. Jaz avta namreč sploh nimam.

Potem imaš 3 enake kavbojke ja kak dolgčas no. Malo izvirnosti ne škodi. In 2 leti nosiš te 3 kavbojke? Kdo bo verjel takim stavkom no in to ženske.
[/quote]

Več kot dve leti.
Kupim ja troje enak model. Recimo ene svetlo modre oz. peskane, druge temno modre, tretje črne. Enkrat vem, da sem kupila troje hkrati, enak model: zelene, modre, sive.
Tudi pri majicah delam tako. Enak model, več barv.
Ali pa recimo kratke hlače.
Pa pohodne hlače. Ko najdem v akciji, kupim dvoje enake. TU pa sem res kupila dvoje povsem enake lani, v isti barvi.
Kril, petk, kostimov in podobno pa ne nosim.

Mami je na internetu kupila eno številko večjo obutev in ji pravim, da ji bojo preveliki, na koncu so bili čevlji prav meni, dve številki večji, kot jih nosim. 🙂

Več kot dve leti.
Kupim ja troje enak model. Recimo ene svetlo modre oz. peskane, druge temno modre, tretje črne. Enkrat vem, da sem kupila troje hkrati, enak model: zelene, modre, sive.
Tudi pri majicah delam tako. Enak model, več barv.
Ali pa recimo kratke hlače.
Pa pohodne hlače. Ko najdem v akciji, kupim dvoje enake. TU pa sem res kupila dvoje povsem enake lani, v isti barvi.
Kril, petk, kostimov in podobno pa ne nosim.
[/quote]

Aha ok super sem prej narobe brala da v isti barvi vse se opravičujem.

Veš packa kaj so nekateri čakali?

Plačo.

Je potrebno poskrbeti za kurjavo, za šolo, za veliko osebnih stvari.
Marsikomu je zaloga in rezerva v denarju pošla v prvem valu.
Zato prenehaj pametovat, ker imaš svojo rit na mehkem. Praviš, da si obdržala službo, torej ti redni dohodek prihaja in kaj tam, kjer so izgubili službe, ni rednih dohodkov, ti krava misliš, da bodo oni septembra tekli za škornji, kot si to počela ti.
Rit egoistična in pokvarjena.
Veš imam službo in imam dohodek in mi je mar za ljudi, ki se komaj prebijajo iz meseca v mesec. Veš tudi oni bi imeli rezervo v hrani za tri tedne, a komaj štukajo konec s koncem. Packa pokvarjena.! Septembra si tekla za škornji, bundami, da te to ni sram povedat.
[/quote]

Zakaj bi me bilo sram? In sem prav vedela, da boste še te finance vrgli naprej za izgovor. Sram pa je lahko tebe, ko bi sedaj v najhujšem udarcu virusa šetala po trgovinah. Nič ti ni mar za zdravje ljudi, za trgovke, ki bi tam bile izpostavljene, niti te ne briga za zdravstvene delavce, ki so preobremenjeni in pozivajo k upoštevanju ukrepov, da bi vsaj malo zajezili virus. Neee, ti misliš na čevlje. In potem mene zmerjaš? Sebe poglej, packa sebična razvajena.

Aha ok super sem prej narobe brala da v isti barvi vse se opravičujem.
[/quote]

Jaz sem narobe napisala, ker sem napisala enake, mislila sem pa enak model :).
Ne samo, da ne maram šopinga oblačil, še smotano postavo imam in ko nekaj najdem, kar mi je ok, več komadov nabavim. Različnih barv :).

Zakaj bi me bilo sram? In sem prav vedela, da boste še te finance vrgli naprej za izgovor. Sram pa je lahko tebe, ko bi sedaj v najhujšem udarcu virusa šetala po trgovinah. Nič ti ni mar za zdravje ljudi, za trgovke, ki bi tam bile izpostavljene, niti te ne briga za zdravstvene delavce, ki so preobremenjeni in pozivajo k upoštevanju ukrepov, da bi vsaj malo zajezili virus. Neee, ti misliš na čevlje. In potem mene zmerjaš? Sebe poglej, packa sebična razvajena.
[/quote]Kje si pa to našla?😁
Sploh ne zahajam v trgovine, razen po nujna živila. Sedaj svojo pokvarjenost in Egoistično st drugim podtikaš.
No pri meni ti to pač ne bo uspelo. Meni je mar za ljudi, tebi sem pa že zgoraj napisala, nehaj pametovat, ker imaš rit na mehkem in toplem. Jutri greš v službo kajne?Pjd spat, da boš ustvarjala dobiček za kopalke v decembru.

Drug teden bojo še ostali lahko šli v službe, ker se bo odprlo, to ni samo tvoj privilegij. Krava!

lani sem si kupila hofer kavbojke takle čas in jih imam na riti vsak dan, no poleti se parkrat oblekla oblekco :). Prvič sem to na ta način speljala in ugotovila, da odlično shajam s temi hlačami, ta hip so praznovale eno leto. Imam še kakšne druge, a te so se mi prisesale in uživam v njih. Tudi meni malce nenavadno, a sem hvaležna te izkušnje kaj pravzaprav potrebujem 🙂

Potem imaš 3 enake kavbojke ja kak dolgčas no. Malo izvirnosti ne škodi. In 2 leti nosiš te 3 kavbojke? Kdo bo verjel takim stavkom no in to ženske.
[/quote]

Kje si pa to našla?😁
Sploh ne zahajam v trgovine, razen po nujna živila. Sedaj svojo pokvarjenost in Egoistično st drugim podtikaš.
No pri meni ti to pač ne bo uspelo. Meni je mar za ljudi, tebi sem pa že zgoraj napisala, nehaj pametovat, ker imaš rit na mehkem in toplem. Jutri greš v službo kajne?Pjd spat, da boš ustvarjala dobiček za kopalke v decembru.

Drug teden bojo še ostali lahko šli v službe, ker se bo odprlo, to ni samo tvoj privilegij. Krava!
[/quote]

Ja, jutri grem v službo, pa ne skrbi. Začnem šele ob 9h, do takrat se bom že naspala. Nisem ti jaz kriva, če tvoja rit ni na mehkem in toplem. Tebi je mar samo za tiste ljudi, ki jim gre slabše od tebe, da si na njih filaš ego. Tistim, ki gre bolje od tebe pa ne privoščiš, se žreš od foušije in nas zmerjaš s kravami. Toliko o tem, koliko ti je mar. K**** ti je mar. Razen zase seveda. Hinavka. Mimogrede, kopalke v decembru pa niso nobena znanost. Jih imajo vedno, v vsaki športni trgovini. Intersport naprimer. 🙂

Ja, jutri grem v službo, pa ne skrbi. Začnem šele ob 9h, do takrat se bom že naspala. Nisem ti jaz kriva, če tvoja rit ni na mehkem in toplem. Tebi je mar samo za tiste ljudi, ki jim gre slabše od tebe, da si na njih filaš ego. Tistim, ki gre bolje od tebe pa ne privoščiš, se žreš od foušije in nas zmerjaš s kravami. Toliko o tem, koliko ti je mar. K**** ti je mar. Razen zase seveda. Hinavka. Mimogrede, kopalke v decembru pa niso nobena znanost. Jih imajo vedno, v vsaki športni trgovini. Intersport naprimer. 🙂
[/quote]Blablabla.
Ti imaš kaj več ja ja.
Na plečih države serješ s prazno ritjo. To si tisti del populacije, hladilnik prazen a glavno da ima v septembra ganc novo bundo.
Smo se smejale tistim primitivkam, ki so včasih že ob prvem zatonu sonca v jeseni nase navlekle peličo.
Mi še v kratkih rokavih, ona pa čimprej pokazat najnovejši kos na seb.
Nič se nisi spremenila😁

Potem imaš 3 enake kavbojke ja kak dolgčas no. Malo izvirnosti ne škodi. In 2 leti nosiš te 3 kavbojke? Kdo bo verjel takim stavkom no in to ženske.
[/quote]

Recimo jaz tudi tako. V Kiku sem kupila 3 kavbojke po 10 eur že kar nekaj sezon nazaj. Dokupim samo kako majico ali bluzo in kake superge v barvi in z dodatki in drgnem to leta.
Dejansko obstajamo ženske, ki leta in leta nosimo ista oblačila. Jaz moje vse ponosim do konca. Kar dokupim je kaka trendovska jopa ali odštekani supergi.


Ja, in ker si videla a to pomeni da je bila prava cifra primeren model in pravi spol? In majc z dolgimi rokavi niso imeli, ne primernih čevljev, pa sem vprašala v več trgovinah glavnega mesta(toliko o zabačeni vasi haha) in so mi povsod rekli da jih letos sploh niso dobili še. In večkrat smo šli pogledat. Če ste zase našle še ne pomeni da je za vsakega bilo ane.
[/quote]

prosim, ali mi razjasniš, v katerih trgovinah v Ljubljani septembra in oktobra nisi dobila majic z dolgimi rokavi in obutve? tega namreč ne morem verjet, ker sem v istem času jaz v Ljubljani nakupila vse to. majice z dolgimi rokavi za svojo hčerko (c und A, H und M, nekaj v v Primarku, Zari), snežke zanjo (Intersport), majice z dolgimi za moža (Intersport, S oliver) in zase (Modiana, S oliver). Kupila sem si tudi nove gležnarje (Alpina), hčeri pa še bundo (Sportdirect). Vse to večinoma septembra, ko smo sicer okrog letali še v kratkih rokavih (samo čevlje v prvem tednu oktobra).

Povsod sem dobila, kar sem iskala, poleg tega se mi je zdelo, da je robe res zadosti. Pa me zanima, kje ti nisi dobila nič?

prosim, ali mi razjasniš, v katerih trgovinah v Ljubljani septembra in oktobra nisi dobila majic z dolgimi rokavi in obutve? tega namreč ne morem verjet, ker sem v istem času jaz v Ljubljani nakupila vse to. majice z dolgimi rokavi za svojo hčerko (c und A, H und M, nekaj v v Primarku, Zari), snežke zanjo (Intersport), majice z dolgimi za moža (Intersport, S oliver) in zase (Modiana, S oliver). Kupila sem si tudi nove gležnarje (Alpina), hčeri pa še bundo (Sportdirect). Vse to večinoma septembra, ko smo sicer okrog letali še v kratkih rokavih (samo čevlje v prvem tednu oktobra).

Povsod sem dobila, kar sem iskala, poleg tega se mi je zdelo, da je robe res zadosti. Pa me zanima, kje ti nisi dobila nič?
[/quote]

eh dej no stara samka zartrose pač naklada.
ne rabi nič kupovat, ima zaloge za 20 let.

Recimo jaz tudi tako. V Kiku sem kupila 3 kavbojke po 10 eur že kar nekaj sezon nazaj. Dokupim samo kako majico ali bluzo in kake superge v barvi in z dodatki in drgnem to leta.
Dejansko obstajamo ženske, ki leta in leta nosimo ista oblačila. Jaz moje vse ponosim do konca. Kar dokupim je kaka trendovska jopa ali odštekani supergi.
[/quote]

odkar sem začela uporabljati to metodo, imam vedno kaj za obleči, pa zelo malo časa porabim za tuhtanje “kaj bom jutri oblekla”. Z ženskami, ki se v glavnem pogovarjajo o cunjah, oblekah in šmnikah, pa se že od nekdaj nisem imela veliko za pogovarjat. So mi dolgočasne, pa ne zaradi oblek:)

Jaz bi plačala čevlje nekomu, ki res nima.
Kdor ima dva avta, takemu pa res ne bi. Jaz avta namreč sploh nimam.
[/quote]
Ne skrbi zame. Vsi se ponujajo ko je pa potrebno pomagat se pa vsi skrijejo.

2 avtomobila sta iz časov ko sva oba delala. Sedaj pa je eden doma, drugi pa na 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Če dražji avtomobil prodam mi v manjšega ne gre niti voziček.

Se pa zahvaljujem “neznani” ženski, ki preko enih znancev poslje vso garderobo, ki jo njena punca preraste.

Sem malo brskala po škatli in najdem smučarske hlače, čevlje, ter vsa ostala oblačila.
Sem bla vesela kot radio.

New Report

Close