Ni čudno, da sami debeluhi hodijo okoli
samski cinik
PREDVSEM SO ŽENSKE SMRDULJE DEBELE UGABNICE, prokelte svije debele zanikrne. legice 60 cifra. hahahaha proklete kurbe smrdljive, ko si še riti ne more obrisat pizda ena nagnusna. debeljase smrdljive. ugabne. pol pa misli da bo dobila ne vem kakega moškega. ja klošar je lih dovolj dober. al pa kaki nometni navijač. hahaah pol pa bajsike porivajovozeke komi po evroparku in tam v celje city, ko so same zavite v rjuhe, male debelajseugabne kratkonoge grdosje islamistične. hjahahah mrš svije . kdo bo to fukal. pa v evroparku, same debelajse. kaka športnica tu in tam. ta pa je lezbača
vprašam, 30.04.2025 ob 21:50
Kdaj bo kakšen bojkot trgovin zaradi nesramnih podražitev hrane?
Kaj pa če bi raje kupovali racionalno in bolj kakovostno.
Prejšnji teden, je bilo rečeno, da vsako gospodinjstvo zavrže cca 77kg hrane na leto.
Potem pa se podjetja, gostinstvo, trgovine…
samski cinik, 30.04.2025 ob 18:48
V Sparu je bilo danes tako, kot da bo vojna, kot da bodo trgovine zaprte en mesec, ne 2 dni. Pa seveda večina kupuje same bedarije, sladkarije, beli kruh, mastne klobase, sladke pijače. Ni čudno, da ste skoraj vsi že debeli, jeste preveč, pa tudi napačne stvari.
Samski cinik, od boga poslan. Naredi sebi in nam vsem drugim uslugo in se odseli v drzavo, kjer ne bos trpel in nas nadlegoval s svojo superiornostjo. Hvala.
Midva sva bila vceraj v trgovini, ni bilo neke hude gnece, vec ljudi kot obicajno, a brez zastojev.
Kaksni ljudje ao bili v trgovini in kaj so kupovali, nimam pojma, midva sva naredila krog, nabrala kar potrebujeva in na blagajno.
Kje imas ti cas gledat, kdo vse je v trgovini, kaksen je in kaj kupuje?