Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ni hotela seksat, ker mam premala jajca!

Ni hotela seksat, ker mam premala jajca!

Sem ženska in kaj takega nebi naredila nikoli v življenju. Če bi me motila oz bila pomembna velikost jajc, bi to že predhodno povedala, niti najmanj pa nebi naredila tako kot ona, tik pred aktom. Sem prav zgrožena, da obstajajo takšne ženske. Pa kje najdete takšne ženske?!
[/quote]

Vesel sem, da je še kakšna normalna…ne vem pa, zakaj se je ta tema znašla v rubriki ‘Seks v mestu’, saj se je vse skupaj dogajalo v vasi na Gorenjskem
[/quote]

Verjamem, sploh ob vsem tem kar človek prebere. Moram reči, da sem vse bolj na moški strani, ker ženske so res postale prav čudaške. Pa kako more biti taka opica, da tipa nakuri potem ga pa zaradi jajc odjebe. Če se postavim v njeno kožo in da sem s tabo tik pred, vsa nakurjena, pa jajc niti opazila nebi. Ne morem verjet, kaj človek vse ne doživi.

Madonca, a so babe pritegnjene ali kaj..

ravno obratno mora bit.. Vsak ded je bolj rajcig, če ima mala jajčka.
Saj ni treba imet jajc kot bik, in mu potem visijo na dolgem cuku dol po bedrah.

Ni gršega, kot ded z obešenimi debelimi jajci.. vmes pa kak majhen tič… bljak.

Avtor, nič se ne sekiraj, ti kar povem, da si na blesavo babo naletel. Sem ženska, in ti lahko povem, da je ravno to lepo, kar si ti opisal. Torej majhna, čvrsta jajčka in konkreten tič.
Pa veliko užitka ob eni pametni ti želim.

Vesel sem, da je še kakšna normalna…ne vem pa, zakaj se je ta tema znašla v rubriki ‘Seks v mestu’, saj se je vse skupaj dogajalo v vasi na Gorenjskem
[/quote]

Verjamem, sploh ob vsem tem kar človek prebere. Moram reči, da sem vse bolj na moški strani, ker ženske so res postale prav čudaške. Pa kako more biti taka opica, da tipa nakuri potem ga pa zaradi jajc odjebe. Če se postavim v njeno kožo in da sem s tabo tik pred, vsa nakurjena, pa jajc niti opazila nebi. Ne morem verjet, kaj človek vse ne doživi.
[/quote]

No, hvala za podporo pa lepo videt, da je ena normalna še kje 🙂

Kaj pa tu gor tako opevano nabijanje jajc ob rit ženske?

Kaj pa tu gor tako opevano nabijanje jajc ob rit ženske?
[/quote]

Probaj pa boš videl…aja…ne moreš
E jebat…uf…to tud ne boš

Ah…bv

Verjamem, sploh ob vsem tem kar človek prebere. Moram reči, da sem vse bolj na moški strani, ker ženske so res postale prav čudaške. Pa kako more biti taka opica, da tipa nakuri potem ga pa zaradi jajc odjebe. Če se postavim v njeno kožo in da sem s tabo tik pred, vsa nakurjena, pa jajc niti opazila nebi. Ne morem verjet, kaj človek vse ne doživi.
[/quote]

No, hvala za podporo pa lepo videt, da je ena normalna še kje 🙂
[/quote]

Lej, samo na pravih koncih moraš iskat, pa bo 😉

Venera v krznu, v jajčni izvedbi.

De omnibus disputandum..

Očitno so mazohisti, ki z jajci tolčejo ob zadnjice ženskam, v manjšini…to je res odbijajoče, a ni škoda jajc?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Še dve strani pa bomo prišli do ugotovitve da ženske sploh ne rabijo dolgih kurcev (se pravi 10+) ampak samo velika jajca.
To je približno tako kot bi eni rekel da ne boš seksal z njo ker nima vsak D, da je pač C ali manj pač premajhno. Samo potem bi te MONovke linčale ker jih je verjetno 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takšnih ki bi se vmes našle.

Saj to butanje ne zgleda tko kot da tepih pred blokom stepas😂

Gre bolj za tapkanje…in tapkanje je huuudooo seksi😉

Ahahahahaha 🙂 ne morem verjet, da se ti je to dejansko zgodilo 🙂
Kakorkoli, res neprimerna opazka z njene strani in to sekundo pred seksom… 🙂
Si imel pač smolo, ko si se napaliu na dekle z zahtevami, ki so za večino nepomembne…
Dober fuk je vse kaj prej kot pa velikost jajčk…če me zna moški prijeti in začarati s svojo privlačno karizmo si želim samo še njega… z jajčki ali pa brez 🙂

Ou my g )))))))))))))))))))))))

Prvič tud sama slišim, da ni tič težava, ampak jajčka. A kle bi pol lahk rekli, da ima prevelik gobec, če samo z lubenicami od jajčk zna ordinirat.

Ajaj, kaj vse ne prebereš. Avtor, a ti to resno al kaj? Če tiček funkcionira, dela čudeže. Pa če že nehate zarad slabih izkušenj vse v isti lonc metat. Ker je prevrlka gužva, da bi res vse v isti lonc pasale.

Če je samo tiček tisto kar funkcionira na tipu, je pol bolj bogi tip. Bo treba da funkcionira se kaj drugega.

Moški, se bodo pa morali počasi navaditi, da ženske tudi izražamo svoje želje v postelji in želimo biti pošteno potešene.

Ja samo ne se potem zmrdovat če ti ga tudi on pred usta potisne.

Ja samo ne se potem zmrdovat če ti ga tudi on pred usta potisne.
[/quote]

Če ga tako agresivno in vsiljivo tiščiš pred usta žensk kot tu pišeš, se ne čudim njihovem zmrdovanju.

Ja samo ne se potem zmrdovat če ti ga tudi on pred usta potisne.
[/quote]

Če ga tako agresivno in vsiljivo tiščiš pred usta žensk kot tu pišeš, se ne čudim njihovem zmrdovanju.
[/quote]

Pisal sem o tvojem ne o meni, moja ni tako zafrustrirana in zavrta kot ti tako da s tem nima nobenih težav.

spolnost brez ljubezni. ljubezen brez spolnosti… oboje je muka… za dober seks ženska potrebuje ljubečega partnerja… ki se ne ukvarja z njenimi stopali. če pa že… so to za njega najlepša stopala na svetu…

Kaj imajo pa stopala z malimi jajci?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close