Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ni lepih žensk

ni lepih žensk

Za to, da ne vidite več na oko prijetnih žensk na ulici, je kriva golobja vlada. Ženske so se v poldrugem letu te komunistične vladavine postarale od vsega hudega, pa tudi denarja več nimajo, da bi se z mejkapom popravile. Niti volje za to. Golob je ubil libido!

Zdaj pa plešite!

Lepotic je v Sloveniji precej, mnogo več, kot lepotcev. Od nekdaj je tako.

.https://youtube.com/shorts/vX3-3-snNGk?si=4UEmhLQagx8FZbTv

.https://youtu.be/qWYgNIbdc58?si=DJ5XZwGgbXLM8_ki

Sama sebi lažeš. Morda ti res ne rabiš seksa z moškim. Večina normalnih žensk pa tudi en mesec ne zdrži brez luleka.

Jaz ko vidim dobro mrho, meni se v sek. dvignjejo vsi organi na telesu.

. https://youtu.be/Td_jcvCL78k?si=JPbLkiABSAM3iXBS

Odgovor na objavo uporabnika
Redno, 31.10.2023 ob 16:08

Ja dejansko ni več lepih žensk, vse neke umetne, raztrgane kavbojke, kot zadnje klošarice, make upa kot betona na sebi, vase zagledane, še malo pa se bodo poročile s telefoni, ker vse zija tam v ekran. Za kozlat ti rečem.

Kot ženska se strinjam. Preveč pomožačene, v kar so nas prisilili prav nesposobni moški in feministke. Lepe ženske ni več, tudi gentelmana zelo težko srečaš. Vsi sami fukfehtarji al pa totalno nesposobni.

Odgovor na objavo uporabnika
Naravnih, 31.10.2023 ob 16:13

Moški se sučejo okrog umetnih žensk. Naravne ženske, brez šminke,  brez laka… Niso moškim zanimive.

Daljše nohte ima, več šminke, bolj bodo moški slinavi.

 

Točno tako. Dejstvo je, pa če si Slovenke to priznamo ali ne, da imajo moški raje umetne barbike. Veliko moških mi je že reklo, da ima raje naravne ženske, ko pa pogledaš njihov Instagram profil, pa opaziš, da sledijo in všečkajo takšne z umetnimi majhnimi noski, polnimi ustnicami in silikoni. Ne sprenevedajmo se. Iz tega razloga tudi Slovenci velikokrat naglas rečejo, da so Srbkinje veliko lepše. Tam tako ali tako skoraj ni naravne ženske. Tako da dragi moji… Slovenke nismo grše, še manj povprečne. Smo pa naravne.

Pa res je. Vse je umetno,potetovirano,nikakvo.

točno tako.slovenke, avstrike so grdosije. ne vse, velika večina.  ker so narejene iz incesta. zato pa so tudi neumne. zaostale v mentalnem in telesnem razvoju. sam ko jaz to rečem je vse narobe. bi rad šok?? ziher? ok. idi na koroško, po mestu. sprehodi in reči da iščeš neko stvabo. za foro.  pol pa mi povej kaj si misliš. pa zberi neko splošno znno ustanovo na koroškem. idi v črno  in dragodrad in sloven gradec. kr idi.  haahhaah to pa te bo pol malo kap ruknla.  ja krulave so, zjebane od feminizma, razvajneke. slovenske od 20 d0 35 so drek  od dreka. ničverdna sodrga.  tko je.

A ti si maneken? Asi najlepši? MOGOČE TISTA KI JE MALO BOLJ OBILNA ZNA VEČ O ŽIVLJENJU IN KAJ DOBREGA SKUHAT KOT TISTA LEPOTICA KI JO TI IŠČEŠ…NA KONCU BOŠ ŠE LAČEN S TO LEPOTICO..

Odgovor na objavo uporabnika
Hribolazka, 31.10.2023 ob 18:04

Mah jaz nisem nikoli pritegnila moških, enostavno jim nisem zanimiva. Da bi se pa samo spraznili pa mi ni. Tako mi je bolje brez moškega. Trpi pa malo moja ženskost zaradi tega. Noben moški mi ne da tega občutka, da bi se zares počutila kot ženska.

Nej te potolažim sva že dve. Raje jagajo tako, celo oh in sploh, k jih ne šmirgla pet posto, se dobesedno norčuje…takšne so bol zanimive ja.

Pa naj bodo ane, ne vedo kaj zamujajo.

Motite se punce.vsak moški rad pogleda lepo žensko,tako kot ve lepega moškega.Obleka naredi človeka.Sem povprečen moški.Ampak ženskam povprečnezi nismo všeč.Ve imate raje samovsecneze,ki se hvalijo,so nabildani,ki navzven delujejo kot pedri.Vam je pomembno,da je frajer,da ima dober avto.Ni vam pomembno,če fant kaj zna.Glavno da vaš malo razvaja in posexa.Potem vas pa taki pusti in jokate.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10344, 01.12.2023 ob 22:02

Motite se punce.vsak moški rad pogleda lepo žensko,tako kot ve lepega moškega.Obleka naredi človeka.Sem povprečen moški.Ampak ženskam povprečnezi nismo všeč.Ve imate raje samovsecneze,ki se hvalijo,so nabildani,ki navzven delujejo kot pedri.Vam je pomembno,da je frajer,da ima dober avto.Ni vam pomembno,če fant kaj zna.Glavno da vaš malo razvaja in posexa.Potem vas pa taki pusti in jokate.

Mah motiš se glej, men je všeč povprečnež, v bistvu noro vseč….ampak njemu so všeč pa kao te bol oh in sploh, oprosti ampak tudi bolj kot je nesposobna, tumpasta bolj je fajn. Potem pa naj bo, naj si jo na poličko postavi. Sam ne jokcat tle gor kako smo ženske takšne.

Odgovor na objavo uporabnika
Mona697, 01.12.2023 ob 22:19

Mah motiš se glej, men je všeč povprečnež, v bistvu noro vseč….ampak njemu so všeč pa kao te bol oh in sploh, oprosti ampak tudi bolj kot je nesposobna, tumpasta bolj je fajn. Potem pa naj bo, naj si jo na poličko postavi. Sam ne jokcat tle gor kako smo ženske takšne.

Pa dobr avto si jz sama kupim, ne rabim zato deda.

Vse več je tetovirank, s pirsingi, debelih, napumpanih s filerji kjer že od daleč vidiš slabo opravljeno itd. Odvratno.

Videz ni vse, sem enkrat mel eno kao podpovprečno,kmetico kot pravite samo kaj je ta baba v pojstli delala,kamasutra vse poze dejansko me je spraznila tako da je po tem ko je končala bil moj korenjak mehak kot še nikoli in sem zaspal kot dojenček.

Odgovor na objavo uporabnika
hmm741, 31.10.2023 ob 15:54

Hodim tako po Sloveniji in opažam, da že  zelo dolgo nisem srečal ženske, ki bi te na prvi pogled zamrznila. Ko nebi mogel prenehat strmet vanjo. Vse so nekaj povprečnega. Nič  takega, da bi rekel to je to. To je prava ženska. Nič ženstvenosti ni več v teh naših Slovenkah. Vse neke potetovirane, kadilke, debele ene presuhe .Preveč namazane s moško hojo. Vedno se govori, da so Slovenke med lepšimi ženskami. Kje jih vidite, te lepotice.

 

PRvo se resno vprašaj. KOLIKO SLOVENK PRAVIH JE ŠE V SLOVENIJI!!!

to je slaba tolažba. kuhat znam sam. bolje kot ti. razumem kaj želiš povedat. ampak ti nočeš razumet, da pač ženska mora bit suha, vitka ,fit. če tega ne želiš razumet, in se ne želiš trudit na treningu in prehrani

Zdaj so moderne z velikimi podolgovatimi konjskimi frisi. Se pa sprašujem od kje se jemljejo in kdaj so jim te prazne glave tako zrasle v dolžino, ker so res ogromne?😁 Prej jih permejdun nisem opazil.

 

Gledal včeraj eno švedsko komedijo. Se je dohtar madonal nad kolegom plastičnim kirurgom. Da niti ena ženska na svetu mima naravno takih ličnic in žnablov, kot si jih da naredit.☝️😂 Pa še res je.

Deloma Imaš prav glede tetovaž in podobno ampak vidim, čutim, da gledaš površinsko samo lepoto. Kako pa izgledaš ti????da mi zamrzne srce 😊😊😊😊

Odgovor na objavo uporabnika
S., 31.10.2023 ob 20:11

Pri ženski mora bit tako,kot pri avtu.Ko ga vidiš,ga želiš imet.In če tega ni pri ženski,greš dalje.

ja, z bano je res tako kot pri avtih – same sitnosti, samo, imet pa moraš…

Avtor dobro opaža. In to lahko clovek vidi v vsej EU. Živimo v nekih čudnih časih, ko moški nosijo balerinke in pajkice,  ženske pa škornje in hlače.

Tudi moskih ni nekaj lepih za pogledat. Ze po 35-tem letu vsi zanemarjeni, brez las, s pivskimk trebuhi….nic kaj izbire za oci spocit. Misice vzamejo dosti truda. Pa me to niti ne fascinira,ce je obnasanje arogantno, vzviseno, napumpano do neba….imam raje enega ki je samozavesten v mejah normale, z normalno postavo in smislom za humor. Samo je se to tezko najti….jao

Tudi to je res. Slovenci nismo neki Playboyi. Če se mene vpraša so Srbi najlepši moški v celi Evropi.

New Report

Close