Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ni lepih žensk

ni lepih žensk

če nimamo make upa smo grde, če pa imamo pa spet ni uredu kaj sploh hočete,

 

Včasih so bile lepo minimalistično našminkane, danes je to cel proces nanašanja plasti nase. Kar je pa najbolj ogabno, te narisane obrvi. Bo že res kot je nekdo dejal, tista nacandana in v plasteh bo imela okoli sebe ducat moških. Zakaj? Zato, da si jo bodo podajali.

Mi smo imeli zadnjič požarne vaje in pride ena blondinka iz firme, malo vadit gašenje. In veste kaj je imela oblečeno? Pa v službi je bila, pajkice, ki so nabrane v riti. Neokusno, ogabno. In ja tiste lepe, naravne, moški enostavno prezrejo. Je ni videti, kot pravi avtor.

.https://youtu.be/mcDuZIrXGAg?si=79fv3KknS2rovSKa

Res je,zelo malo je tistih res lepih naravnih žensk.Se spomnim 15 do 20 let nazaj.To si na vsakem vogalu srečal eno pravo mačko.Izbire je bilo ogromno.Sedaj pa se ženske preveč ličijo.Ene se ne znajo naličiti in so zaradi tega grše .Ne rečem,da se ženska ne sme licit,ampak vse v mejah normale.Se posebej so mi pa aut te velike tetovaže .Težko srečaš žensko brez tatuja.Redko katera se nosi obleke,večinoma samo hlače.V glavnem,oči se ti zelo  redko zarosijo.

ne vem no. Vse ženske so lepe. Grdih ni. Moram pa povedat, da na naši šoli si lahko na prste ene roke preštel lepotice. Jaz sem pa rojena 1966

Ja, grofje so že od nekdaj bili izbirčni glede žensk. 😊

New Report

Close