Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ni mi jasno !!

ni mi jasno !!

kako to, da je beseda moškost ženskega spola ‘?*?*?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

:):):):) štefka.. same… zagonetke 🙂 so včasih rekli… Bog ve, pa je tih’

Dobro jutro in en lep torek 🙂

Dobro jutro obema in vsem tudi od mene.
Sem in me spet ni!
Ja, bog res veliko ve, ne vem pa, če on res
ve, zakaj je tiho? Se mu je morda toliko vsega
drugače obrnilo, kot je načrtoval, pa zdaj na ve,
kaj k čemu komentirati ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

dobr jutr jani,
sn še čist matasta, smo mel včerej sestank :-))))
ampak…kljub temu mi ta samostalnik, ki je po ne vem kakšnem slučaju napačnega spola, zjutraj ni dal miru:-)))
pa sem mislila, da bo kdo vedu odgovort :-))
Marija !!
eno lepo jutro tudi tebi.,…ali si dobro?
vstala z lepimi in prijetnimi mislimi?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

dobro jutro vsem trem..
Steff , tole moram pa mal premislit 🙂

ja..kr dej..meni je tud vzelo kr nekej časa:-)))
pa sem vprašala moje (moške) prijatelje, zakaj je temu tako, pa sem jim, zgleda tako, za kakšen dan zaprla usta, ker ni nobenega cahna od nikogar .-)))))))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

aha tkole je to…

Moškost naj bi bila nekaj kar pomeni trden značaj , odgovornost , pridnost in predvsem zanesljivost kakor tudi ljubeznivost in pa pogumno prenašanje bolečin v času bolezni , skratka nekaj kar velja.
In ker je bog ugotovil , da vse omenjeno pritiče ženskam , pa da je falil pri vnosu teh podatkov pri moškem , je skušal zadevo rešiti na ta način , da je dal jasno do znanja , da so omenjene vrline izključno v domeni žensk ! Zaradi tega je lepo , tudi je prav da je ženskega spola.
Tkole je tole zajček razmislu 🙂

.-)))))
a veš, da si mi zlo všeč, ker res dobro razmišljaš.-)))
približn isto bi jest napisala.-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

zajči … tolk zgodi pa take globoke misli 🙂 uau … B. ma pa totalen odklop v glavi.

B.

Ja , hehe sem bila prisiljena orenk tole razmislt :))
sam glede na življenjska dejstva , je bila naloga lahka hehe…
ma B. sej sem jest tudi zjutri tko čudna kakšne dni , kot da bi se mi potopilo ladjevje pa potem pride en val , pa me spet pokonc da , pa se zbrihtam. Ampak omenjeno razmišljanje sem napisala pri polni odgovornosti in zavesti !

Sem vedela , sem vedela , da se nate lahko zanesem .
cmoka

bemti sveca zajček… ti si šlogar… vse veš :))))

jutro pa.. JTLC!!!!!!!! vlik ;)))

sej pravim.. k zajček znori.. pol… je čist kul :)))

jutro Barbi!!!

babe :)))))))))))))))))))))

:)))))))))))))))))
lubija na noseka ko si tko moj in prijazen.

jest sem putka:))))))))))))))

vračam mojmu prjaznmu zajčku ;))))

:))))))))))))))))))))) kikirikiiiiiiiii 😉

dober si tole razmislu..lupčka!

Oh, Stephanie, hvala ti za skrb. Dobro nisem!
Bom videla, kaj bo, danes sem začela okrog lazit,
kdaj se bo končalo pa žal ne vem, pa tudi ne, kako
se bo končalo. Mi para živce. A bo, sej bo, sej bo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marbet sam še ena od variant ????

“Pametnejsi popusti!
Kaksna zalostna resnica,
ki utemeljuje vlado neumnosti.”

ESCHENBACH

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

a si bolčkana marija..tud ku jest,,,je za crknit nede?
nek s hudimara virus…)

Ne, ne bolna tako, da bi mi z nosa teklo, da bi
kihala, kašljala, to itak počnem skozi celo leto ….
imam eno blesavo alergijo na vse … očitno sem
alergična še sama nase !

Druge težave so se pojavile, pa še ne vemo, kaj
bi to lahko bilo. In zdaj tista k…..a kalvarija od vrat
do vrat …… ampak, sej to ni nič, sej pravim da bo.
Sej bo, itak da bo, mora bit!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

drži se mora bit..veš to ne?

mene je tud prbilo ke na tla fejst….pa ud ne tak hud prehlad,bolj počutje ehhh podn..apak bo že seveda..))

Ja pa bo držalo.

Tista moškost…..hmmmm

Pomeni, da ste vse lesby al pa vsaj BI
:)))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

New Report

Close