Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ni mi uspelo … :((((

Ni mi uspelo … :((((

Tako sem si prizadevala, da bom določeni osebi vrnila milo za žajfo … pa mi ni uspelo … ni bilo priložnosti … :(((( Pa še danes se mi je delala vsa sladka in pridkana … in kako sva midve prijateljice … Grrrrrrrrrrrrrr … kako me jezijo takšni dvolični ljudje … Pol pa jst nimam srca vdarit nazaj …

Zakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj sem tako dobra po duši???!!!??? Še takrat, ko se odločim, da bom svinjska do roba … še takrat mi ne rata bit …

:((((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Se ji bo že enkrat vrnilo, ne skrbi.

BGV, če kaj ne prenesem, ne prenesem hinavcev. In veckrat sem tako jezna kot ti, ampak pustim jih, kajti slej ko prej se ujamejo v svojo hinavsko mrežo, v svoje spletke in naj si roke mažejo drugi.
Ignoriram jih in to je za njih največji udarec, ker jim ne pustim več vstopiti v svoje življenje, hinavci hinavski, brrr, če samo pomislim, kako lahko tako mirno spijo in se delajo tako lepe in nedolžne.

Okej, pustiva jih, saj bo tudi tale tvoja dobra sodelovka, slej ko prej dobila svoje, ampak kaksno nedolžno ji pa le ušpiči, če rabiš pomoč, pa pokliči!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He he … :)))))))) … tolažim se že s tem, da jo ima moj tast na piki … in jo tu pa tam pošteno piči … :)))))))) … in takrat se jaz v ozadju zadovoljno smejem … hi hi hi … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close