Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ni mi več do seksa

Ni mi več do seksa

sex izkoriščena – za vsako stvar mora obstajati obojestranski interes. Mogoče mu namigni, da bi bil fini sex v Parizu s takim mačotom kot je on :). Čisto zares pa ti ne znam svetovati. Dejstvo je, da se vsak mora zase potruditi, da drugemu da nekaj tistega, kar rabi. Seveda si morava to znati nekako povedati in razkriti. Nikakor pa ne velja, da delaj drugemu tisto, kar si sam želiš. Moški in ženske smo si zelo različni in to ne funkcionira. Tvoj mož misli, da bo pri tebi spolnost rešila 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} problemov kot pri njem (oziroma nas moških). Ampak to seveda ne funkcionira. Za odnos se je treba tudi zavestno truditi in se tudi kaj izobraziti na tem področju. Pa še potem ne bo vse gladko teklo…

Nobena ti ne da. Sej bo bolje. Ali pa tudi ne, he he..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


a odločiti se pa sam o tem kaj misliš ne moreš ☺ … lahko pa “svojo” vprašaš ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Pozdravljeni!

A mi lahko kdo razloži zakaj ženske sexajo manj ko so nekaj časa v zvezi? Star sem 31 let, moj libido je močnejši od njenega. Imam mlajšo partnerko, katero močno ljubim. To ji želim povedati tudi s sexom. Trudim se da bi tudi njo sex zadovoljil, se pravi ne gledam samo nase. Na začetku sva sexala večkrat na dan. Zdaj po enem letu moram jaz vedno znova dajati pobudo in ko sem zavrnjen zgubljam samozavest. Povprečno sexava 1x na teden. To me zelo žalosti. Ne morem razumeti zakaj. Ko se želim pogovoriti postane jezna in mi reče spet ta sex…V drugih pogledih se zelo ujemava, ne želim da bi šla narazen zaradi pomanjkanja sexa. Lahko bi si omislil drugo žensko za sex, vendar ne morem to storit ker ljubim le mojo. Nekako sem zmeden. Prosim za kak pameten nasvet…

čisto enostavna razlaga

Saj tudi v službo hodijo urejene, naličene, s seksi perilom spodaj. Skratka zapeljive in vroče kot sam hudič

Doma pa smrdijo, strgana trenirka.ipd…

Pač tko je

Zadovoljen?

Ma ne , zapeljiva je vedno, tudi v trenerki…sploh ni to fora…mogoče jest preveč hočm od nje..ne vem

joj kok si boga. Sam izkoriščajo te.
A ko uživaš v orgazmu pa je vse ok???

Ženske na splošno niso tako obsedene s seksom, kot tipi. Kar berite ta forum, lepa zbirka nepotešencev, ki bi še ovco naskočili. Ženski mora biti tip tudi drugače zanimiv, da bo kaj imela z njim. Tukaj večina nepotešencev in neučakancev odpade kot gnof z gat, ker so/ste pač preveč neučakani, kar vam piše na čelu…

Jaz imam podobno zgodbo…po porodu mi ni in ni več do sexa :/ To nemore nihče razumet…razen tistih ki so to doživeli… 🙁

A mi lahko razloži zakaj ženska, zelo živahna, igriva, ji je do sexa, ko pa do tega pride se pa vse konča. Zanima maju, kaj se z njo dogaja in ali obstajajo kakšna domača zdravila, da bo dobila željo po sexu.
Hvala za odgovor.

Res nisi edina…omisli si ljubimca za nekaj casa…pisi mi na zs ce si za diskretnost…

New Report

Close