Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni mi všeč, ko me grda ženska pretenta z makeupom.

Ni mi všeč, ko me grda ženska pretenta z makeupom.

Hehe.. pa kako ne opaziš tega make upa… imej v mislih, da že špiralo ali umetne trepalnice spremenijo, polepšajo videz obraza, kaj šele vi ostali dodatki..

Kaj je to “špiralo”?
Marička pomagaj, kakšne imate….
Maskara, ane.

Kako naj opazi, če pa na glavi s katero gleda, nima oči. Ne morem mu zamerit. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako naj opazi, če pa na glavi s katero gleda, nima oči. Ne morem mu zamerit. 🙂
[/quote]
ja kako jih pa ima potem, ko opazi da je grda hehe..

Lubi jezos, da mi taka pride na dejt.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


ja kako jih pa ima potem, ko opazi da je grda hehe..
[/quote]

Dobro vprašanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

večina stvari, na katere padate fehtarji, je fejk. od visokih pet, do umetnih trepalnic, nohtov, dvignjenih modrecv oz. push up.

kaj ti svetujem, tvoj tich je očitno naravnan na umetno. Naravnaj ga na naravno ali pa odmisli babe.

Ne se sprenevedat,vecina dedov raje pogleda za “umetnimi” bejbami,pa naj bo stara al pa mlada. Zdaj,ce hoces eno tako imet,te lahko drago tudi stane,saj “umetnine” stanejo. Ce ne bos dal kaj ekstra od sebe,pa te taka tud ne bo imela.
Nehajte s tem slepomisenjem….Bolj mi je vsec naravna,nenalicena,s potlacenimu sisku…japajade,hahaha

Ma gluposti, top roba je mlada postavna punca, ki zgleda seksi tudi brez debilnih pripomočkov.

Je pa resnica, da so babe pogruntale to finto ja, da v visokih petah itd fehtarjem skor vsaka zgleda seksi.

…fool you twice…

Kake neumnosti prbijas. “Vecina”… a ti poznas vecino tipov ali to delas zakljucke na podlagi tistih park jih poznas okrog sebe? Itak da ima marsikeri tip veliko raje naravno lepo zensko kot umetno spako. Naravna lepa zenska je pa pac redkost ampak sej je tip tut.


!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
…fak…
pa j šla večerja

Dejstvo je,da noben/a ni večno mlad/a in napet/a,z bujnimi lasmi itd.
Po moje ni prav noben kriminal,če se malo naliči,problem je vsako pretiravanje,kot povsod.

In res je,če se vsedeš za mizo,kjer je frekvenca žensk,punc,mimoidočih ali za mizo,bo vsak povprečen dedc garant drastično bolj stegnil vrat za lepšo ( ponavadi naličeno),pa da je zraven še kaka minica in petke,ma to je to.

Ženska te z make- upom ne more pretentati. Če je preveč naličena, se to vidi, vsaj pri dnevni svetlobi, pa tudi čez ta make up ne more skriti potez obraza. Če ima kljukast nos, ji noben puder ne bo pomagal, da ga ne bo imela. Ustnice si z make upom lahko povečaš za milimeter, umetne trepalnice ne morejo skriti oblike oči. Zdi se mi, da z make upom lahko ženska najbolj skrije nepravilnosti na koži, ampak ne vem kakšne brazgotine pa tudi ne more. Je pa res, da make up polepša žensko, ji naredi enakomeren ten in ji da pridih urejenosti.Kakorkoli, ženska se lahko po mojem mnenju polepša za odtenek, če tako rečem, kaj več pa ne.
Sicer pa očitno izbiraš naličene ženske. Torej – izberi nenaličeno. Ti ne pade v oči? No, pa smo tam. Zdaj vemo v katerem grmu zajec tiči.


Najlažje je sebe nategnt.

Kaj je sploh problem? Najdite take, ki ne uporabljajo maskare, šminke, nosi le hlače, ravne podplate in je brez modrca, pa ne boste imeli težav tam, kjer jih ni.


Takšne jih pa ne zanimajo. Itak. Ženske že vedo, zakaj se šemijo.


Takšne jih pa ne zanimajo. Itak. Ženske že vedo, zakaj se šemijo.
[/quote]

Zenske se semijo zato ker ne znajo pristopit, ker ne znajo kej pametnega povedat, ker niso smesne, itd.

Edino kar babe znajo je od dalec “provocirat” s svojo pojavo in pol racunat na to da bo tip vse ostalo (kar je civilizirano) naredil namesto nje. Na njeno zalost pa v velikih primerih s takim pristopom babe prutegnejo se velik vec smeti nase kot kaj pametnega.

Zenski nacin osvajanja moskih nima filtra za dobre/neresne tipe, zato je pa najvecji problem vsake zenske ta, da si redko kera lahk najde normalnega tipa. Ne zato ker jih je tok malo ampak zato ker nimajo cist nobenih civilizicranih metod kako osvojit tipa kot pa se mazat mazat pa mazat.

Zenske se semijo zato ker ne znajo pristopit, ker ne znajo kej pametnega povedat, ker niso smesne, itd.

Edino kar babe znajo je od dalec “provocirat” s svojo pojavo in pol racunat na to da bo tip vse ostalo (kar je civilizirano) naredil namesto nje. Na njeno zalost pa v velikih primerih s takim pristopom babe prutegnejo se velik vec smeti nase kot kaj pametnega.

Zenski nacin osvajanja moskih nima filtra za dobre/neresne tipe, zato je pa najvecji problem vsake zenske ta, da si redko kera lahk najde normalnega tipa. Ne zato ker jih je tok malo ampak zato ker nimajo cist nobenih civilizicranih metod kako osvojit tipa kot pa se mazat mazat pa mazat.
[/quote]

In kaj drugega vec bos pricakoval sploh od nekoga ki nima nobene inteligence. Nic. Kazal se bo napol nag pa ves nalispan in to je to. Vec kot tega ne premore. Strahopetec je.

Zenska bo trdila da to vse kr pocne iz sebe, pocne zarad moskih, ampak v resnici to pocne zarad tega ker na tak nacin breme osvajanja (socialne vescine) prelaga na moskega. To vse jo naredi puhoglavo … lepo za gledat, pa zelo mal pametnega za povedat si.

Lahko je babam bit lepa z vsemi pripomocki, bit zanimiva,hah..to je pa druga zgodba. To imajo pa samo redke zenske. Ce je se naravno lepa… mama mia!

Mrskera baba je rajs nenamazana, v supergah in trenirki, ker je tko udobno, ampak ce hod baba taka okol ve, da bo mogla bit pol ona na konc tista k bo mogla enga osvajat, tega pa bog ne daj da bi. Ob vsej tej ponudbi tipov je najvecja sramota za zensko to da bi mogla ona enga tipa pecat.

On jo more. V glavnem zato da se pocuti pomembno. Za njo je vse to bolj igra oz. preizkus kdo od tepcev ji bo jedel iz rok. Vec k se tepcev ponuja, bolj se pocuti zazeljeno.

Jaz gledam v obraz in me vse mine, če ima ženska nevem kakšno fasado 🙂 po možnosti ful pudra pa še kakšno ful vpadljivo barvo šminke na ustnicah, ko jo od blizu pogledaš o fuj, od daleč pa kot lutka. Nevem kako to nekateri moški ne opazijo 🙂 no meni to ni všeč, naj bo ženska taka kot je, mogoče kakšna malenkost že, sicer pa ni potrebe po ekstremnem ličenju, to je moje mnenje. Najlepše je naravno, narava že ve bolj, kot vsaka kemija, kaj je najboljše. 🙂
[/quote]
Ok, to razumem in je smiselno. Ampak zakaj potem obstajajo ženske, ki pretiravajo? In teh sploh nima malo. Mogoče jim pa moški govorijo, da so lepe. Saj v tem je keč. Ali misliš, da se rihtajo zase?


Takšne jih pa ne zanimajo. Itak. Ženske že vedo, zakaj se šemijo.
[/quote]

Saj pravzaprav ne vem, ali se pogovarhajo o pustnih klovnih, ki jih spoznavajo ali o urejenosti. Če padejo na prve, ni problem pustne šeme, ampak tistega, ki na pust vsak dan padejo. In ne razlikujejo med pustom in ostalo vsakdanjo urejenostjo.
Nekateri celo menijo, kot razvidno, da zaradi urejenosti posledično ženske celo nosijo glavo samo za okras. Ni kaj, zelo inteligentna ugotovitev za razpravo.

Eh, jst hodim okol nenamazana v jeans, supergah…:) če komu nisem všeč v tem stilu pač ni zame.

Pogledam že, to je pa tud vse.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Očitno rabiš špegle 😉

No, ni res da ne znam ocenit kaj se spodaj skriva.
Moj tip ženske ponavadi zgleda dobro z in brez fasade.
[img]https://vignette.wikia.nocookie.net/american-idol/images/a/a7/Katharine{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2BMcPhee{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2BAlice{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2BOlivia{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2BStacey{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2BBendet{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2B0Zr60hlqfwPx.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/250?cb=20130504014406[/img]

New Report

Close