Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni mu do spolnosti

Ni mu do spolnosti

Kljub simpatičnosti odgovorov, pa so to še vedno samo odgovori JAMSKEGA ČLOVEKA:-)
[/quote]

Ok., ti tapametna, dej povej…., še teb isto vprašanje…., kako zgleda in funkcioira psihofizično zdrav moški pri 36 letih v resni ali neresni zvezi…, pa, da vidim tvoj virtualni kompjuterski odgovor…, natur človek je še vedno zakon proti laborotorijski sterilnosti današanjih mlajših generacij.

No ja, jst glih ne padem v bebavo stanje zarad vsakega joška in bi tukej rekel isto kot je omenila zaprašenost, rad imam ženske in žensko energijo, več te energije je, bolj se mi dopade, to pa…, pač govorim o zdravih ženskah, ki se dobro počutijo v svoji koži. No in, za tako žensko se bom inkognito za trenutek obrnil, fokusiran na njeno ritko zarad domišljijje, ko bo šla mimo mene in si mislil v sebi, dobra je…., kar pa ne pomeni, da bi šel prec šopat z njo, ko bi ona pokazale kazalec na roki in ga poigala proti sebi z lepim nsmeškom in široko odprtimi očmi, ne bom pa žvižgal za njo, vse v pravem času na pravem mestu, če že…., dočim recimo, takšni tip kot ga ima avtorica te teme mogoče tud trznil ne bi, ko bi šla privlačna ženska mimo njega, tukej je razlika med moško filozofijo nekoga kot sem jst in filozifijo moškega kot ga ima avtorica, če razuemš poanto in še enkrat psihofizično zdrav moški pri 36 letih ne sme it spat, če živi z žensko v partnerstvu pod isto streho, če jo prej ne kresne, tud, če sta tist dan skregana, zdravemu moškemu se mora cura dvignt, če se po domače izrazm, ko se partnerica približa pojstli, temu se reče poželjenje, v pojstli se vse poravna…. Zato, bi bilo bogami dobro, da bi fantje mlajših generacij imeli še neki tega jamskega nagona v seb, samo zgleda, da ga imajo dons več ženske kot fantje v teh letih, heh… Varanje pa jst toleriram tam nekje po petih letih veze, zaradi malo pepestritve, da pač probaš še drugje in veš kaj imaš doma, ker padeš v rutino, če prej varaš, se pač ločiš.
[/quote]

Tebe je treba cimprej ozent popaj da te bo zena mal komandirala :))

Popayče 👍👍👍

Se pa strinjam s popajem
Dec ki ima doma ženo in jo ne nabrise od tega nema nista


pa kako lahko si tok jadna , da moškega želiš razumsko prepričat v spolnost (?!?) tj skozi pogovor? Si motena?? Da meni začneš takšne nabijat te brcnem skozi okno baba nevrotična zakompleksana.

Tebe je treba cimprej ozent popaj da te bo zena mal komandirala :))
[/quote]
si si pa v skledo plunla … nad čem se boš pa slinla, če Popaya ena ukroti ☺

Ponudi se mu, če mu lahko izpolniš kako fantazijo.

Zgoraj so že predlagali strap-on, morda pa mu bo res kaj takega všeč…

a zato k meni domov hodijo vse sosede in od znancev žene ☺


si si pa v skledo plunla … nad čem se boš pa slinla, če Popaya ena ukroti ☺
[/quote]

Evo a zdaj pa se ti
MA jaz pa popaj se sploh ne poznava niti vem kdo je, kaj je, kakšen je, kako zgleda.. midva sva Samo Mon frenda a je tko popaj 🙂

a zato k meni domov hodijo vse sosede in od znancev žene ☺
[/quote]
O tem pa jaz nič ne bi vedla 🙂

Tebe je treba cimprej ozent popaj da te bo zena mal komandirala :))
[/quote]

Haj lej, pogovarjal sem se z bogom v sanjah in on mi je rekel, prid iz jame ven človek in povej tem ljudem kako morata ženska in moški skup živet, hehe….

Brina5…..,
hehe.., sej veš kak oje, za jamsekga človeka ni zime za eskime, hehe…

Evo a zdaj pa se ti
MA jaz pa popaj se sploh ne poznava niti vem kdo je, kaj je, kakšen je, kako zgleda.. midva sva Samo Mon frenda a je tko popaj 🙂
[/quote]

itak, Alan Ford-a obvladamo v nulo, hehe….

Evo a zdaj pa se ti
MA jaz pa popaj se sploh ne poznava niti vem kdo je, kaj je, kakšen je, kako zgleda.. midva sva Samo Mon frenda a je tko popaj 🙂
[/quote]
mačka in pohojen rep, pa cviljenje ☺


O tem pa jaz nič ne bi vedla 🙂
[/quote]
oglasi se ob priliki ☺♥

da ga tako ali drugače varaš, mu prikrivaš, lažeš, zanikaš, ipd.

Pa kaj ta popaj vse babe z mona f.ka.
Zdej ze grdo. O ti prasec ti ni dost brina,hoces se druge.
In da ti pol nisi smeker.
Pusti kej se za druge mon muske.


oglasi se ob priliki ☺♥
[/quote]
Pa kaj se..
Ne bom šla s Konja na Osla saj nisem neumna


Pa kaj se..
Ne bom šla s Konja na Osla saj nisem neumna
[/quote]

če bi bila neumna, ne bi bila kobila ☺

Ti bog Mona tm,Nemoj da mi smetaš zdaj ko kuham 🙂


Pa kaj se..
Ne bom šla s Konja na Osla saj nisem neumna
[/quote]

Ne me podcenjevat.
[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRy6JE_T2K4lRvHs3Mx5oTfGuO6D71jk2SIb5dTwmp2pRUtOXAx[/img]

pa res nisi za mene ☺
moja vsaka ugasne šporget, ko sem za njo zagret jaz ♥

Ne me podcenjevat.
[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRy6JE_T2K4lRvHs3Mx5oTfGuO6D71jk2SIb5dTwmp2pRUtOXAx[/img]
[/quote]

Haha thx za smeh, kuhanje takoj bolj prijetno haha

pa res nisi za mene ☺
moja vsaka ugasne šporget, ko sem za njo zagret jaz ♥
[/quote]
Itak da nisem ,a to si šele zdaj pogruntu. Bolje pozno kot nikoli 🙂
Vidiš tukaj sva pa jaz in popaj na različnih bregovih
Popaj voli više dobru zenu vidjeti nego dobar ručak pojesti.. Jaz pa lih obratno od njega, vise volim dobar ručak 🙂
Ampak ti boš pa zgleda danes brez žene in brez kosila 🙂


Itak da nisem ,a to si šele zdaj pogruntu. Bolje pozno kot nikoli 🙂
Vidiš tukaj sva pa jaz in popaj na različnih bregovih
Popaj voli više dobru zenu vidjeti nego dobar ručak pojesti.. Jaz pa lih obratno od njega, vise volim dobar ručak 🙂
Ampak ti boš pa zgleda danes brez žene in brez kosila 🙂
[/quote]

mimosunkaš ☺


Stara 36. Kateri normalen moški pri 36 si ne želi sexa??? Al je z njim nekaj narobe, al te ma sam za kamuflažo in je gey, al ma pa ljubico. Meni to NI normalno, vsaj pri teh letih ne. Ne rečem moj, ki je 57 star, da se mu ne sexa tok kot pred 10 leti. Če pomislim na 36 let njegove starosti, ni minil dan brez sexa, vsakič ko je šel mim mene doma, je imel hudičke v očeh 😛 če razumeš…

New Report

Close