Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ni poti nazaj

Ni poti nazaj

Sem fant, ki je samo enkrat probal seks s tipom in se zajebal, ker vam povem, da poti nazaj več ni. Ko se pravilno lotiš analnega seksa to je tok nor filing, da ne moreš nehat seksat. Pač celo življenje sem bil z puncami, ampak zdaj bom še občasno tudi s tipi. Analni orgazem je pač najboljši filing na svetu.

Sploh k je debel kurac

Ufff ja

Itak. A to novačiš latentne :)))? Je aktivnih receiverjev premalo?

Gremo se seksat

Če je tako dobro, zakaj bi sploh še sexal z žensko? 😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
Hahahah, 17.07.2024 ob 21:49

Če je tako dobro, zakaj bi sploh še sexal z žensko? 😂😂😂

Strap on 😂

Js ga bom pa zdej fasu 19 cm je velk

Kateri lubrikant je dober?

Na stara leta boste v plenicah. Pomnite! Rit je samo za srat. Itak pa je vaš lajf.

Jaz se spomnim, ko smo bili na žuru na Pagu. In sem spoznal neke gay tipčke, ki so me prepričali. Takrat sem tri različno velike kurce prejemal in vsi so bili res velki. Takrat smo seksali tko 3 ure. Naslednje jutro smo pa ponovili.

Odgovor na objavo uporabnika
V374, 17.07.2024 ob 22:09

Na stara leta boste v plenicah. Pomnite! Rit je samo za srat. Itak pa je vaš lajf.

Na stara leta bom odšteval dni, da me pokopljejo.

Fak ja to midva s tipom en drugega in je res top

Dobesedno vsi bomo prišli do točke, ko bomo nosili plenice in ležali v postelji. A tudi kakat te je strah?

Odgovor na objavo uporabnika
Aleskok, 17.07.2024 ob 21:33

Sem fant, ki je samo enkrat probal seks s tipom in se zajebal, ker vam povem, da poti nazaj več ni. Ko se pravilno lotiš analnega seksa to je tok nor filing, da ne moreš nehat seksat. Pač celo življenje sem bil z puncami, ampak zdaj bom še občasno tudi s tipi. Analni orgazem je pač najboljši filing na svetu.

Pod analni orgazem najbrž razumeš, da si se fejst redko in pošteno posral?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6131, 18.07.2024 ob 01:10

Pod analni orgazem najbrž razumeš, da si se fejst redko in pošteno posral?

hahahaaa..

Mu je brizgnilo iz toplovoda na dolgo in široko. Ni bolj nagravžnega od v glavo bolnega človeka. Nobena žival ne more bit tako gnusna.

Nobenega ne zanima. Ce mi je pa kej odbijajoce sta pa dva tipa ki se… Deli kar cs za stirimi stenami ni pa treba o tem blebetat kot da govoris o nekih zanimivih stvareh.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno111, 18.07.2024 ob 02:16

Nobenega ne zanima. Ce mi je pa kej odbijajoce sta pa dva tipa ki se… Deli kar cs za stirimi stenami ni pa treba o tem blebetat kot da govoris o nekih zanimivih stvareh.

Razen Janeza Janše.

Mu je brizgnilo iz toplovoda na dolgo in široko. Ni bolj nagravžnega od v glavo bolnega človeka. Nobena žival ne more bit tako gnusna.

Razen Janeza Janše.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 18.07.2024 ob 02:20

Mu je brizgnilo iz toplovoda na dolgo in široko. Ni bolj nagravžnega od v glavo bolnega človeka. Nobena žival ne more bit tako gnusna.

Razen Janeza Janše.

By the way, tale glupi forum me je sam od sebe preimenoval v “Anonimnež”.

Ne, je isti post kot Da te dopolnim:

Kura spet na delu s svojimi provokativnimi prozornimi forumi.

“to je tok nor filing, da ne moreš nehat”

Heroin v žilo je baje tudi tak nor filing da ne moreš nehat, ampak je isto demonska energija, demoni te dobijo na primitivne nagone, sodomija je pohota minus ljubezen, je obratno od ljubezni, zato je pa v vseh svetih knjigah za pederluk smrtna kazen.

In ja, blato jim začne uhajat že po par letih tega, to ni narjen za to, maš na youtubu bivše pedre, ki govorijo o tem, solze jim tečejo po licih od obžalovanja in sramote, noben ni ponosen na to.

New Report

Close