Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ni take je mladenke…..

Ni take je mladenke…..

k je glih debata o tem,kdo je bil tu gori,sem se zopet spomnila..Pa kaj je s tistim 15..je bil al še bo…upam da si dobila moj mobi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj si se pa zdaj name prpopala, a????

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

mater kaj ste dons vsi alergični..grem pa na Janija..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, saj ni tako hudo, no

Kaj se je zgodilo s tvojo ljubeze, ki je bolezen

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nč mal spremembe sej veš..a ni ta lepši…muca mora skoz bit v movingu..še mal pa se bo to tud orenk poznalo jupieeeeeeeee

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no viš.. mam vsaj drušno :))))) cmoka!

Oki, če ti tako rečeš. Zdaj pa grem.

cmoka vsem!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:))))))))

Thanks, thanks, mi prou pride, takole malo takega goriva za pogon v dnevu kot je današnji.

Ma ta zakon boš dala v parlament šele septembra, a ne?

Tudi tebe je fajn srečat, še posebej, ker sem mislil, da si že ušla. Irish girl. :))

KOt pribito!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lili, fildank za vilkomen…..

Glede masaže pa, ejjj, kaj bi čakali september, se bo treba prej zmenit.

S septembrom je hudič, je lahko tudi enajsti….

Čau !

Nikita

Hvala Jani, tudi tebi.

Gruntam kje je naša bosica…ojla….pozdravček…*********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, sem dobila mobi in ga mam v mobiju. Petnajsti pa je bil in je mim. Bilo je tako svinjsko vroče, da se mi ni dalo mrdniti. Pravzaprav sem bila teden prej na bolniški zaradi bolečin v vratu, pa sem dan prej nehala z bolniško in nisem bila še ravno za okol sprehajat. Se moram pa posut s plevelom in povedat, da sem bila 22. v Blejskem vintgarju, včeraj pa v Bohinju in tud ni bilo nič z menoj. Se kesam. V opravičilo naj bo pa to, da sem imela priveske, torej nisem bila sama.

Ups Lili, kok dolg pa tebe ne bo?

4 tedne. Pol v Slo, pol v Cro. Vse v enem šupu!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ma ja Brus. Bom ga dala septembra. Zdaj tko ne bi melo smisla. Pa še kršila bi ga sama. To pa ne pride v poštev. Diplomatski parlametarec bo vse zakone, ki bi utegnili imeti posledice tudi zanj, dal v parlamet post festum…

Ma, lahko je tudi 11. september. Ups! Ali pa tudi ne! Takrat bo vse drugače… zame :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, ti pa res razmetavaš z dopustom. Kok ga pa imaš (al bo to poseben dopust septembra?)

Nikitka – si pa gostobesedna danes. Al ti mogoče tinte zmanjkuje?

Ni septembra! Je že danes!!!!!! Prvi dan!!!!! Za september ostaneta še 2 dneva :)))) + 1 dan (ki ti pripada v primeru…)

Evo, tole še napišem, potem pa jo mahnem na sonček!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Potem pa lep dopust. Bereva se pa tam enkrat….. Hm jaz sem na dopustu od 2.8. do 19.8.

Čau!!

Jani :))

Nikitka, vem čemu in te podpiram ! Po kepi usuj!

New Report

Close