Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ni vse tako

Ni vse tako

kot zgleda:)

Živemu človeku se vse zgodi ne de. No – je škrat včeraj ponoč ves zaspan špilal taksista, dostavil in se sam napotil domov, nato pa ,že kar blizu doma, se je kar naenkrat zbrihtal kot strela.

Gledam, gledam semafor in vidim dve rdeči luči. Ma sem se ustrašila kot hudič (…sem si mislila tole je pa zdej že zadnji štadij, zdaj se bo pa treba mal drgač obrnit = več spati ipd….)Bolj sem bulila, bolj sem vidila dve rdeči luči… potem puf.. se prižge zelena..

Fino sem se kregala sama nase vse do doma (pa še potli ne de).

Ergo : zjutraj se baševa s podmladkom u pičipokl, ko meni mali-veliki začne razlagat, da so včeraj (veš un semafor tam pa tam) nekaj šarili po semaforju in se je cel bus režal ker sta goreli dve rdeči luči:)))))

Nauk: če vidite torej dve ta rdeči na semforju naenkrat in če niste pili, se uščipnite najprej nede;-) Ku ziher=ziher
S.

… tako , he , he …
Ecco , kot sama stalno praviš , vse je za nekaj dobro , ekola , ti je dobri Bog takole poslal opozorilo , da hodi spat ob človeških urah , ne ob urah duhov in tatov in pa , da je treba h okulistu 😉

Niki gleda skoz okno in se veseli sonca … bo šla h konjičkom , bo :)))))

Ah dej no, a ne moreš napisat lepše….sam…da greš jahat recimo :))))))

Hmmmmmm :))))))))))))))))))))))))))))

Oj Severnica… :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ma se men smeji :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Le zakaj :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

A povem? heheheheheheheheheheheheh

He, he, ma ti je dalo mislit a , dve rdeči luči naenkrat ?

da ni bilo to pred železnico

po moje ne :)))))))

:o)))

še dobro da je bil samo semafor ja :)))))

🙂 šefica ku šefica…
škrat se sprašuje kaj so človeške urce ne de;-)

ma mrbit me pa duhovi rabjo da me ob njihovih urcah mal popazijo ne de,
ku tatov jest BI Ne…

..doniš kaj nas šele zdej čaka ku pride šefica na konja:))))))))))))))))))))))

Antonious spet Mafijska provokacija:)

Pacmakam

New Report

Close