Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nič me ne veseli

Nič me ne veseli

Prosim, preberite spodnji prispevek.

Popolnoma nič na tem svetu me ne veseli. Nič me ne zanima, moje življenje teče v prazno. Nimam prijateljev in poklicne poti, ker preprosto ni skupnih interesov. Zdaj je jasno, da bo tako tudi ostalo, ker je moja osebnost že izoblikovana. Ni kriva depresija ali kaj podobnega, preprosto mi je vseeno za vse. Edina stvar, ki bi jo z veseljem počel, je v strogem navzkrižju z zakonom. S tem se spopadam že praktično celo življenje in bi mi resnično prav prišel kak dober nasvet.

Kako psihoterapijo si že iskal? Nekatere stvari se da popravit, če si zares motiviran.

“Edina stvar, ki bi jo z veseljem počel, je v strogem navzkrižju z zakonom.”

Kaj bi torej delal, da bi te veselilo? Kradel, ubijal, posiljeval, mučil druge ljudi? Kaj je s tabo, človek? Zrel si za psihiatra. Pojdi čim prej in se pogovori.

Ali pa se morda delaš norca iz samega sebe in iz drugih ljudi!

Kjerkoli se sprehajam najraje opazujem ljudi. Nikjer nobenega princa ni. Ko bom kje opazila kakšnega princa vam bom to tudi zaupala.

Odgovor na objavo uporabnika
nevem213, 12.08.2022 ob 18:54

Kako psihoterapijo si že iskal? Nekatere stvari se da popravit, če si zares motiviran.

Psihoterapija mi ne pomaga.

Saj tu smo vsi anonimni.  Vsak ima kake želje, ki niso za nikamor. Kaj je tisto, kar bi rad počel, čeprav je v navzkrižju z zakonom? Drogiral bi se, travo kadil? Saj kajenje marihuane včasih pusti posledice tako, da skuri normalno izločanje hormonov, manjka endorfina, dopamina, noradrenalina… Šport ti je boljši, ampak nimaš moči in prevroče je še zdaj, ne? Vsaj hojaaa! Vsak dan zjutraj po 5 km skupaj! Srednje hitra hoja. Pomaga!

Vseeno ti povem, da si daj pregledat kri na vitamine B12, B1, C, D in E. Dodatno pa ščitnične hormone. Čisto resno.  Lahko imaš nek primankljaj, nečesa pa preveč in si brez volje do vsega.

Ma to je avtor psihopatka katera non stop pise da bi unicevala ljudi in predmete.

Idi u lepi fini kurac.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj je tisto, 12.08.2022 ob 19:47

Saj tu smo vsi anonimni.  Vsak ima kake želje, ki niso za nikamor. Kaj je tisto, kar bi rad počel, čeprav je v navzkrižju z zakonom? Drogiral bi se, travo kadil? Saj kajenje marihuane včasih pusti posledice tako, da skuri normalno izločanje hormonov, manjka endorfina, dopamina, noradrenalina… Šport ti je boljši, ampak nimaš moči in prevroče je še zdaj, ne? Vsaj hojaaa! Vsak dan zjutraj po 5 km skupaj! Srednje hitra hoja. Pomaga!

Vseeno ti povem, da si daj pregledat kri na vitamine B12, B1, C, D in E. Dodatno pa ščitnične hormone. Čisto resno.  Lahko imaš nek primankljaj, nečesa pa preveč in si brez volje do vsega.

Zelo dvomim, da bo nadomestek vitaminov kakorkoli vplival name. Spreminjam se namreč v človeka, kakršen nikoli nisem hotel biti, po glavi pa mi gredo zelo čudne stvari.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6098, 12.08.2022 ob 20:16

Zelo dvomim, da bo nadomestek vitaminov kakorkoli vplival name. Spreminjam se namreč v človeka, kakršen nikoli nisem hotel biti, po glavi pa mi gredo zelo čudne stvari.

Pa kakšna slikanja glave so že opravljali?

Vseeno opravi pregled krvi na napisane vitamine! Jaz sem bila brez volje in so mi našli pomanjkanje D vitamina in to poleti. Ne moreš verjet, ko sem na soncu! Zdaj ga jemljem, da bi se počutila boljše. Sem pa bila  fizično švoh.

Poleg vseh vitaminov bi lahko preverili tudi minerale, pa hormone, celotno krvno sliko.

mogoče ima revež pedofilska nagnjenja, ki jih ne uresničuje. Taki nimajo partnerstva, ne uživajo v seksu ne z žensko ne z moškim, verjamem, da jim ni do ničesar.

Odgovor na objavo uporabnika
nevem213, 12.08.2022 ob 20:26

Pa kakšna slikanja glave so že opravljali?

Da, imam za polovico večje možgane od tebe.

Aja potem pa sploh nima smisla, da se trudimo s tabo, ko že sam vse veš 🙂

Čao miki

Se opravičujem, imel sem občutek, da je bilo mišljeno kot žaljivka.

O tem, kaj točno mi gre po glavi, pa javno ne mislim razpravljati, anonimnost gor ali dol.

pojdi do izganjalca hudiča, mogoče je to rešitev?

Res nima nihče nobene resne ideje?

pa pričaj nešto ozbilnije jebote.

 

V tej državi je uradni jezik slovenščina.

pol pa lahko noč.

Očitno bo tako tudi ostalo. Posledice za to nosi vsak sam, pa tudi družba kot celota.

Premalo si nam povedal, da bi te lahko bolje usmerili. Mogoče zgolj še nisi našel pravega psihoterapevta, saj niso vsi enako dobri ali primerni za tvojo situacijo.

 

Kaj pa je narobe z nasveti, ki si jih dobil? Psihoterapija, pregled krvne slike, posvet z nevrologom, hoja?

Ok eksorcista res ni treba obiskati, ampak če si škorpijon, bi ti znalo pomagati tudi kakšna krepitev spiritualnega dela osebnosti.

New Report

Close