Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nič posebnega!!!

Nič posebnega!!!

Dobro jutro!

Vstala,spila kavo,posnela CD (že…),zdaj pa še točno ne vem kaj bi…Sicer je predvidevano učenje,pa bo tako tudi moralo bit…ah,bela cesta….

Kako pa ste kaj tukaj,vsi spet delovni in to???
V ponedeljek imam izpit,tako da ne bom dolgo z vami….mam pa vas TAAAAAK rada vseeno…

Kilotonskega lupčka za tebe(vas)…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči … a bomo spet držali pesti? :))))) No … pridkano se uči … vsake tolko pa naredi pavzo in nas pridi vseeno mal počekirat … :)))

Cmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooka … :-* … na smrčka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Si pa pridna…. tudi jaz moram biti….:-( Guuužva je!

V ponedeljek pa veš, da bomo s tabo, bomo še ta izpit naredili, ni dvoma!!!
🙂
Uživaj.

Ja,bo spet treba stiskat prstke…eh,pa saj ne bo hudo,ker je kar easy izpit….za učit se mi ravno ni,ker so neke tečne vaje,pa se bom morala…
Pavzo pa itak imam ravnokar,ker je treba previdno točno dozirat kofein in nikotin preden začnem z učenjem…

Ajd,Bgv,lepo se imej….pa cmoka na lička,pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči … ti kar pazi ja na doze … Če daš preveč kofeina, pol zna bit hudič … :))))

No … pridkana bodi še naprej …

Cmočka … :-*

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Glede kofeina ni sile,ker sem kafe-freak…pa še brezkofeinska je ta druga,samo prva je tista močna,ostale so blage…
Pri toliko kave ko jo spijem jaz,ne bi smela nikoli več spat…kriza…bo treba zmanjšat,ne??? Mogoče ja,mogoče ne?

Ti tudi bodi tako pridna,ampak te pa te koga fejst jezi…:)))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Gužva,telefoni,ljudje gnavijo…ah….revica… 🙁
Misli tu na nas,pa na Spevržkota,ko se mu vsak dan nekaj zalomi,pol pa tukaj kleje…;))))))))))))))

En vic za tebe:

Koliko seksistov potrebuješ,da v kuhinji menjajo žarnico?
……………………..
……………………………
……………………….
…………………………..

Niti enega,konec koncev baba lahko kuha v temi…

(mi ga je kolega poslal,hudičevi moški…)

Cmoka,pa oglasi se,ko bo gužva mimo….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa malo etanola probaj:-),sam tako za spremembo.
Sp

Te bom kar ubogala … Zdej ob 10h imamo sestanek … in imam v načrtu nekoga resniiiiiično razjezit … :)))))))))))))))) ;))))))))))))))

Bomo videli, če mi bo uspelo … 😛

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti kar,….sem v mislih s teboj…pa na diplomatski način….hi hi hi…joj,sama hudobija mi ven tolče…nič hudeka….ti ga samo v mozak lepo na suho,sploh če je ta oseba prej tebe jezila….kak bi bila zraven…;)))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nič alkohola,ker imam še travme od sobote-nedelje….joooooj…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Zmenjeno … :))))))))))))))) … vmozag na suho … :)))))))) … he he … maščevanje je tok sladko … :)))))))))))))) ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če rabiš mojga tiča za koga nategnit ,izvoli(pogoj,da je ženska:-))
Sp

Res je sladko,pa naj reče kdo kaj če….dobro opravi….marsikdo je proti maščevanju,jaz pa sem za,še posebno ko je upravičeno…”vse se vrne in to trikratno,ne glede na čas…”

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jp … je ženska … sam je tko žleht, da verjetno še tebi pred njo ne vstane … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tako je … tako je … Jst tut tko pravim … Vse se vrača … vse se plača … :))))))))))) HE he …

Mater ej … danes me daje taka žlehtnoba, da se še sama sebe bojim … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaz sem tudi kar navihana,pa če mi enostavno ni za učenje…te pa se tu menim z vami,pa telefoniram hkrati in še en CD snemam,pol pa se grem RES učit….Kdaj imaš sestanek???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close