Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nič seksa pred poroko

Nič seksa pred poroko

Kako naj obdržim fanta? Ali še boljše, kje naj najdem takega, ki ne bo seksa postavljal na prvo mesto? Ko jim povem, da ne želim seksa pred poroko, prej ali slej ostanem samska. Stara sem 29 let, neporočena in na ta račun še nedolžna. Moški ne razumejo, da je to moja osebna odločitev, da zadaj ni vere ali pa kakšnih čudnih maminih vzorcev in  prigovarjanj. Enostavno se mi tako zdi prav.

Imela sem super fanta, ki me je po dveh mesecih zapustil, z besedami, da se obnašam nerazumno. Če se imata dva rada je spolnost nekaj samoumevnega. Meni pa je samoumevno, da če se imata dva rada, se ne silita v dejanja, do katerih enemu od njiju ni. Nič ne rečem, sem za nežnosti crklanje in te zadeva, sam spolni akt pa pač ne. Če bi me spoštoval, bi počakal.

 

😴😴😴

29 let je danes še otroštvo. Nič ne hiti, počakaj na pravega.

In zakaj si tako dolgo čakala? Dala bi mu, pa ti nebi ušel.

An moški, čudni tiči. Ne vem kje ga iskati, mislim pa da boš morala imeti kar srečo, da boš dobila takega, ki bo hotel čakati do poroke. Mogoće najdi kakšnega piflarskega čudaka, ki še vedno živi pri mami.

 Če bi me spoštoval, bi počakal.

 —

točno tako.

vztrajaj.

bo že prišel.

Moraš najti pravega. Jaz sem npr. star 27 let pa tudi nisem imel niti punce niti spolnega odnosa. Če bi spoznal punco bi pa že počakal še nekaj let do poroke, če že 27 let čakam.

Ne vem meni se to tudi čudno zdi, da te nekdo zapusti samo zato. Kakšen je pa odgovor glede poroke. Ali se sploh želiš poročiti. Ker mogoče ga je pa zmotilo to, ker on ni za poroko. Potem ve, da ne bo nič, če je pogoj čakanje na poroko.

Te zelo razumem in te spoštujem. Je pa res težko najti takega fanta. Moškim dejansko seks ogromno pomeni.

Avtorica – tvoje mnenje je tvoja pravica – kar imaš, pa je logična posledica tvojega mnenja.

Delno je tvoje mnenje smiselno, delno pa – žal – trapasto. Namreč pomislek oz mnenje, da je trapasto sloni na tem; Kaj če se z izbrancem poročita in takoj po tem ugotovita, da v seksu ne pašeta skupaj? Se potem ko to mnenje potrdita, takoj ločita? IN potem spet enaka nova runda, dokler ne uspe?

Mene bi bilo tega strah. Kaj pa ti misliš o tem?

Saj tudi po poroki ni treba takoj zbezljati v seks. Mož naj najprej poskrbi za materialne pogoje: hišo, finančne rezerve, potem bo pa lahko seksal, dokler ne naredita otroka. Najprej štalca, pol pa kravca!

Pa sej sex ni znanstvena fantastika roki…

Z malo zaupanja, zelje in truda jima bo pa ze slatko.

In zakaj dajate tolk pomena sexu.

Jaz imam raje eno ki ga slabse potegne po drugi strani je pa vredna pridna dobra zena mama gospodinja, dela za skupno dobrobit, ne narusava casti obraza ugleda, pazi na imetje itd…

Kot pa neko ki ga spuši tip top po drugi strani pa dobivam zivcne zlome z njo, je nedokazna, neprilagodljiva, obstruira, neuporabna itd (se bi lahko nasteval)

 

Kaj je lazje pridobit/izboljsat/naucit se…

Fafat al osebnost in navade menjat?

 

 

Zakaj pa nočeš seksati pred poroko?

Jst sm zadnjic razmisljal…

Sicer neda se tega napisat…

Vidis… Pri poroki… Moras jo odpeljat tja pred oltar… Prstan kupit… Placat… Pac nek protokol je… Treba se posvetit. Ulozit se… Ni samo tako.

 

A tko pa niti se ne pogajas… Niti se ne rabis… Nic tisto “da ti pomeni”…

Sploh ne preveris a bo to slo nebo… Macek u zaklju…

 

To čakanje na seks po poroki se mi zdi ena najbolj za žensko podrejen položaj in popolna podreditev moškega nad žensko.  Jaz imam lahko ženske, ti pa nikakor. Samo moja. In potem na dan poroke izveš, da je zanič ljubimec. Ni šans. Ne reklamiram seks kar tako, še manj varanje, a nekaj izkušenj v obeh smereh pred poroko mora bit.

😂😂😂

Podrejen je ko je ne rabi odpeljat… Zaprosit… Garancijo dat… Ko nic ne zahteva ampak samo 😂 da…

 

Ne vem, zakaj imaš tak odnos do seksa, a seks je nekaj lepega. V odnosu dveh, ki se imata rada, pomeni nežnost, crkljanje in omogoča še večji občutek povezanosti. Do tega običajno res samoumevno pride, ker si pač želimo bližine z nekom, v katerega smo zaljubljeni. Zakaj bi se temu izogibali? Zakaj bi si pri tem postavljali meje? Kaj ima poroka veze s tem?

Pac no… Kakorkoli. Svakome svoje.

Bolj ste “izobrazeni” bolj ste zabiti.

Ne morete vi razumet nekih stvari. Rabis razum za to da bi razumel.

Sam ze ko vidis kaksne pisete… Npr vceraj za najemnino…

Pa za druge stvari.

Vi ste svetlobna leta iza.

Odgovor na objavo uporabnika
Marinka273, 01.03.2022 ob 21:57

Kako naj obdržim fanta? Ali še boljše, kje naj najdem takega, ki ne bo seksa postavljal na prvo mesto? Ko jim povem, da ne želim seksa pred poroko, prej ali slej ostanem samska. Stara sem 29 let, neporočena in na ta račun še nedolžna. Moški ne razumejo, da je to moja osebna odločitev, da zadaj ni vere ali pa kakšnih čudnih maminih vzorcev in  prigovarjanj. Enostavno se mi tako zdi prav.

Imela sem super fanta, ki me je po dveh mesecih zapustil, z besedami, da se obnašam nerazumno. Če se imata dva rada je spolnost nekaj samoumevnega. Meni pa je samoumevno, da če se imata dva rada, se ne silita v dejanja, do katerih enemu od njiju ni. Nič ne rečem, sem za nežnosti crklanje in te zadeva, sam spolni akt pa pač ne. Če bi me spoštoval, bi počakal.

 

V protestantskih, verjetno tudi v nekaterih katoliških cerkvah je takšna navada, tam boš še najprej našla takšnega moškega, ki bo počakal. Sploh na Hrvaškem je veliko čakanja s spolnostjo kristajnov na poroko. Imaš kar nekaj pričevanj na YT.

Jaz bi rekla, da sledi tistemu, kar verjameš. Običajno se splača. Tudi jaz sem imela težko dosegljive, če ne že skoraj nemogoče želje glede moškega in sem tudi čakala več kot 10 let, ampak sedaj ga imam. Mi ni žal samskih let.

Pa saj te fant ni silil v nič, te je pač zapustil. Fer od njega.

Jaz pa ne razumem , da  ženska pri teh letih nima nikakršnih potreb v seksualnem smislu. Brez zamere, ampak od take tudi po poroki nimaš kaj veliko pričakovat….

 

Odgovor na objavo uporabnika
oh ja, 02.03.2022 ob 10:45

Pa saj te fant ni silil v nič, te je pač zapustil. Fer od njega.

Jaz pa ne razumem , da  ženska pri teh letih nima nikakršnih potreb v seksualnem smislu. Brez zamere, ampak od take tudi po poroki nimaš kaj veliko pričakovat….

 

Nagon pred razumom.

Heheeeeeeeeeeee

 

Sej jst mam tudi nagon. Pa ko vidim kako tako… 😬😬😬

Stari…

Its better with hand.

Kako tako-ne tebe. Ti si moski.

 

Enkrat sem slisal enega… Je rekel z zensko se pogovarjas tudi ce je zabita.

What for? Cemu zakaj?

E pa ⬅🐑…….🎩➡

Po eni strani bom rekla ok, taka so tvoja prepričanja. Druga stran, a ti hlače kupiš ne da bi jih probala? Spolnost je pomemben del veze in če se dva na tem področju ne ujameta je problem že na začetku, ko bi moralo biti res še vse lepo. Jaz mačka v žaklju že ne bi kupovala, zato razumem moške.

V celi temi ni niti enega argumenta, zakaj bi se bilo smiselno odpovedovati spolnosti do poroke.

Clouk…

Ko da bi kinder dal nek nov proizvod ti bi pa v trgovini rekel/a  “a lahko probam”… A ze znamka govori zase.

 

Isto ti je… Vidis mamu… – avion…

Vidis tatu… Gospodin…

Fina dobra ugledna druzina…

Pa kaj mas ti za testirat.

To je izgovor za blud.

Pa bruka jebote.

Vidis da ste seljaci.

 

Uprasi za kinder ko pride kak nov proizvod… Pol pa tako vrni nazaj na polico. Odprto ne… Cena je ista… Sej si sam degustiral. Bo ze nekdo placal “full price”, ne…

For fulls.

New Report

Close