Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Nič več testov

Nič več testov

Evo cepilci, ki ste bili tako pametni in ste se norca delali iz necepilcev, da ne bomo mogli nikamor brez testov. Komot gremo kamor želimo, vi pa se cepite še v mozak

Odgovor na objavo uporabnika
Rozalinda, 10.06.2021 ob 19:22

Evo cepilci, ki ste bili tako pametni in ste se norca delali iz necepilcev, da ne bomo mogli nikamor brez testov. Komot gremo kamor želimo, vi pa se cepite še v mozak

Ok, kam lahk grem, sploh, zame je pomembn itak najbolj kaj se bosta odločili Hr in Slo, tud ni tko bad. Iz Hr obale ne rabm nič, rabm pa še zmer neki iz Slo na Hr. Hr ima Slo še zmer na rdečem seznamu.

Ne vem, ali ste vsi cepljeni bedaki ali pa smo mi necepljeni. Po moje cepljeni. Naša politična MAFIJA je bila cepljena z AstraZenecom. So se tako lepo fotografirali in pozirali pri prvem odmerku. Če bi bili cepljeni z drugim odmerkom, bi se po moje isto nastavljala, tako pa so pozabili na drugi odmerek, se pravi, da še s prvim niso bili cepljeni. LJUDJE ZBUDITE SE. Ne vidite, da je v igri DENAR, ŠE PREDSEDNIK VAM LAŽE, DA SE O  JANEZEKU, HOJSEKU in OSTALI POLITIČNI MAFIJI SPLOH NE POGOVARJAMO. NI ME SRAM DA SEM SLOVENEC, AMPAK ME JE SRAM, KAKŠNE IMAMO NA OBLASTI. LOPOVI.

nova
Uredništvo priporoča

In kam lahko necepljeni gremo? V tujino ne moremo, če se ne cepimo ali imamo negativni HAT ali PCR test (odvisno od države). Izven EU pa brez cepljenja večinoma ne moreš. V gostilni te še ne WC ne smejo pustiti, če nimaš dokaza o PCT.

New Report

Close