Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu nick za kren-a

nick za kren-a

Kako bi šlo tole: potrebnež

:-), predolgo, prepotentno, obrnjeno na glavo… podobno kot nik “viva” 😉

ha, a si se oglasil? ja, lepo. viva, no ja? aviv pomeni pomlad. za tvoj nick sem se pa hecala, ker bi ti pripisala malo lastnosti tistega kar sem ti predlagala. a se motim? se pa strinjam, da je prepotentno. pa srecno z nickom.

Hm, lahko bi kdo pomislil, da sem potreben! 🙂

Pa?

ja, a nisi?

Biti ali ne biti..to je zdaj vprašanje….. 🙂

…sicer ne vem zakaj bi ga menjal, se mi zdi ta kar dober…drugače pa, če bo zato spremenil svoj stil?…bila bi škoda…

Ne vedno. Tudi jaz sem samo “moški”, ki se mu včasih ne da seksat! 🙂

Poglej kren, same cvetke (dajva mene izvzet, da ne bo zvenelo prenapeto) so se spravile nate. A ni to lepo? A si kaj vesel?

Rad imam “prenapete” stvari! 😉

men je pa všeč napet, prenapet, nabrekel moški ud v mojih usih, ki me opijani do mrtvega 😉 *)

men je pa všeč napet, prenapet, nabrekel moški ud v mojih ustih, ki me opijani do mrtvega 😉 *)

Opa!!!

…hmm, a si ti tista, ki ima težave s sodelavcem…zanimivo…

Uh, uh.. očitno nisi ena izmed “zakompliciranih” 😉

PS
Jaz imam v svojih ustih raje šegija, pa topel in sladek sok 😉

Opala!!! Ti, ki si moški, tega občutka, ki ga poznamo kraljice, nikoli ne boš spoznal. In nikol ne boš spoznal občutka, kako je ženski, ki se počasi, res pooooočasi, vsede na njega in on vstopa vanjo počasi, celo večnost. Ko čutiš vso to nabreklost, njegov utrip, drhtenje, ne, tega ti pa ne morem opisat in za to boš prikrajšan. Kraljice to poznamo. A ne Tajša? 😉

ja, jaz imam težave z sodelavcem, kar pa še ne pomeni, da sem za k spovedi vsak dan. počasi spoznavam, da se tud v tem primeru klin s klinom zbija, pa kar gre. pa ne me označit, da ga spodbujam ali da si tega želim. če bi blo tako, ne bi tukej gor tožila in jokala. pač mi gre tip na jetra, sicer je izredno kolegialen in v poslu profesionalen in resen, a mal ga jebe odsotnost partnerke, kar pa nima kej dost z mano. pač sedi meter stran od mene, njegovih opazk so deležne tudi druge, midva sva pač večino delovnega časa skupaj, ker sva v isti pisarni. pa še preden me še kdo napade, z njim ne hodim na malico, druge pa in jih tam slišijo in rdečijo v lica. pa ne od zimskega mraza.
tajška, a si ti mal žleht? 😉

…žleht…mi je to že eden rekel…ne, ne – komentiram pač tisto, kar mi prvo pade …se mi zdi pa zanimivo vse skupaj…držim pesti za tvojo ženskost, hkrati pa razmišljam, pa ti tud, kako bi se bilo prepust goli strasti…mam prav?…se mi zdi, da nama misli tečejo v isto smer…
…ampak, še vedno velja, da bi mu blo treba vrnit…milo za žajfo…in še vedno sem prepričana, da bi vse ščvekal…

kraljuj še naprej – občutek je the best!

Pol mi pa vsaj povej, kraljična!

Saj si ti tud mal, no kar ornk poredna!

ja, tajša, priznam, tud jaz se mal ukvarjam s to mislijo, da bi se prepustila toku, ampak nočem fanta prevarat. drugače pa kot sem že pisala, z njim ga glih ne bi srala, ker je le služba prebliz, sem pa imela dve taki izkušnji, čist neobvezno, sex, … saj v tem ni nič takega, to sploh ni greh. a če sem poredna, ja to pa, saj brez sexa ni življenja. h spovedi naj pa drugi hodjo. ej, tajša, a si že kdaj razmišljala, kako bi blo zapeljat župnika v spovednici skoz rešetke? bl k je prepovedan, bl je luštn. pa ne vem, če bi se dolg upiral. grehi so pa itak najslajši. morda bo pa treba jit k spovedi….

saj sem ti, sedeti na tronu je pa res nekaj najlepšega, žezlo je kar uporabna stvar. sploh se ob prvem stiku osredotočim na to, kaj in koliko čutim, ko me zapolnjuje in izpolnjuje do vseh globin. ne vem, kako naj ti to opišem, lepo je, luštno, pol pa pridejo perverzne misli,… 😉

Mater, kar tvoj sodelavec bi bil! Sam jaz bi ti šel kar z roko pod kiklco. Bi bla klofuta, ne?

klofuta? ah, to pa ne. ti si pa lump. a ti bi kar…? joj, mi je kar vroče ratal.

New Report

Close