Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Night birds

Night birds

Še kdo leti tu?
Sp

zdej ja… ob polnoči… lepo prosim… to bi bilo pa mal.. sadomazo :))))

dobro jutro Sp!!!

Orao sletio hehehe

Hja vedno pravim,kaj ne pove..jest itak spat nisme mogla…UHh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Yes,the eagle has landed.
Malo trdo,ampak perje je še ostalo celo .-(
Sp

No saj sem vedela, da nekdo to noč ne bo spal…ja je bilo preveč debate o mucicah, mačkih, roza barvi in ne vem o kom še vse, smo tako mešali, da ni čudno, da nekdo ni mogel spati.

Cmoka Sprevržko, drugič pa malo mlekca, pa medek ali pa kamilice ali pa topel objem nekoga in tako boš zaninal!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheheh a takoooooooooooooo..a ste ga biksal kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca…moja muca…lepo jutro…ne, smo bili zelo pridni, samo tebe smo omenjali…no muco smo imeli non stop na tapeti…cmoka,)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheh jep muco ja..sam čigavo,kakšno….:)) hehehhe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mlekce?sam na tisto iz joškov še palim,druge je pa….premalo mastno ;-))
Sp

Muco? Od sončija vendar!
Muco papal!
Sp

kullll..bla dobra?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja muca, to je tisti problem…ko je imel vsak svojo muco v mislih…no uno muco…ali pa sosedovo…ali pa njeno…no mislim…no vsaj upam…pa, da so vse imele 4 tacke;)) in potem pa sanje…saj veš…!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Povem drug teden! ;-)))
Sp

New Report

Close