Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nihče se ne gre niti prezračit

Nihče se ne gre niti prezračit

Konec leta bo statistika o premiernih ločitvah 2020. Ko bo pred poletjem fertik korona. Saj se boste, da ne rečem kaj. A ste prej vsi v zraku živeli, da sedaj tako težko shajate? Ajajaj, 🤣😂😂😂 prej frocom niste ukazovali, a sedaj jim boste no? 😂

Tako je s starejšimi otroki, težko jih v kaj prepričaš. Jaz grem sama na sprehod vsak dan. Tile komentarji groza, kako ciničen napadalen folk ste vedno najbolj pametujejo taki, ki sploh nimajo otrok ali imajo majhne otroke in kar mislijo, da jih bodo kot najstniki še vedno ubogali.

Hvala, ker razumete. Danes sem se odločila, da nikomur ne rečem nič več nič. Pa če zgnijejo notri.

Hvala, ker razumete. Danes sem se odločila, da nikomur ne rečem nič več nič. Pa če zgnijejo notri.
[/quote]:))) pa skuhat tud ne, priporočam hahhaha

Nisem brala vseh, le preletela sem komentarje…
vaš pa mi je izredno pri srcu…
kako je bilo lepo, ko so bili mali, pa smo šli v gozd nabirat pelod, listje, danes je cvetna sobota, bi nabrali vejice za vazico in uživali v razigranosti.
Morda se mama težko spopada s tem, da je en del obdobja mimo,to smo dali vsi skozi, ta prehod, ko otroci letijo po svoje. Da o fazi najstnikov ne govorim….

Saj je vseeno, ko jim bo pasalo, bodo že šli ven. Sam nehaj jim težiti. Jaz sem bila do 25. leta čista hišna miš, v glavnem sem se učila, 2x mesečno žur, pa za vikende sprehodi s psom. Mi smo imeli na faksu (naravoslovje) predmet športna vzgoja (drugo ime je bilo, mislim da telovadba ali kaj takega), ne vem, če je danes še tako, to je bila moja edina intenzivna rekreacija.
No nekje po 30. sem začela obiskovat aerobiko, 2x tedensko, potem sem začela teči, vmes sem imela 2 leti premora in sem obiskovala tečaje joge, pilatesa, hodila v hribe, kolesarila po 500 km letno.
Moja mama me je tudi težko gledala za knjigami, pred tv,… sama je prof. športne vzgoje. Pa mi ni rekla niti besede žalega, je sprejela moj način življenja. Kaj je pa zdravo in pravilno in koristno sem pa itak vedela,…pogovori, študij, splošna izobrazba. Ampak dokler nisem v sebi začutila želje, da bi migala, pač nisem.
Zdaj se še vedno rekreiram, vsak dan, več kot je povprečje (če primerjam s prijatelji), ..organizirana vadba in doma.
Moja otroka resno trenirata (državna, evropska prvanstva..), nikoli jima nisva z možem težila, da ja ali da ne. Sta sama izbrala in se odločila.


Največji problem pa niso samo otroci, tudi mož gre bivakirat v službo, ko pa pride domov, je pa ita toooooolk zmatran, da sam dol pade, do drugega dne, čez vikend pa tudi počiva in gleda tv. Res nnnnaaaajjjnnnaaajjjjnujneše naredi (plača položnice, opere avto, pogreje kosilo potem je pa že adakta).
[/quote]

Ja, zaciklala si se v tej zvezi in tem trenutku. Rutina, ki te ubija. Ne moreš jih imet več pod kontrolo, ker se ti več ne pustijo, pa ker so sedaj nonstop s teboj skušaj – drugače so bili čez dan in čez teen vsak na svojih obveznostih – mož vsaj pobegne v službo sedaj lahko :). Svobodna in srečna boš šele, ko boš ločena. Do takrat boš pa najedala drugim okoli sebe. Ker nisi več srečna. Ravno to se vidi v takih situacijah, ko je treba sobivay nekje 24/7 sedaj pod isto streho. Torej naredi čistko pri sebi, v svoji psihi in odnosu, sedaj imaš čas in priložnost – spremeni se in nadaljuj, ali pa pojdi po svoje stran. Vso srečo!

New Report

Close