Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nika janša

nika janša

No, priznat je pa treba, da neke volilne kampanje ni imel. Politika je bila zanj samo sredstvo za nabiranje milijonov in to je tudi prostodušno priznal. V parlamentu je sedel, da je prodajal svoj glas. Zdaj ko je nabral dovolj, pa interesa, da bi še provociral po medijih, nima več.

Zanimivo, če nisi janšist, si najbrž kar Janša sam. Kajti točno s temi besedami je pred dvema dnevoma na televiziji užalil vsakega poštenega državljana.[/quote]

a res? nisem zasledil. Meni se ne zdi prav, oz. je celo kriminalno, da ji je zrihtal job. po drugi strani pa vem, da bi vsi naredili tako in še kaj več, če bi bil v igri lastni otrok.

Zanimivo, če nisi janšist, si najbrž kar Janša sam. Kajti točno s temi besedami je pred dvema dnevoma na televiziji užalil vsakega poštenega državljana.[/quote]

a res? nisem zasledil. Meni se ne zdi prav, oz. je celo kriminalno, da ji je zrihtal job. po drugi strani pa vem, da bi vsi naredili tako in še kaj več, če bi bil v igri lastni otrok.[/quote]

A kršili zakonodajo, misliš?

Niso vsi starši takšni, da bi uredili službo svojim otrokom žal. Moji že ne, pa bi mi lahko, sploh oče preden se je upokojil, je imel funkcijo s katero bi lahko vplival na mojo zaposlitev. Pa ni, znajti smo se morali sami. Ja nekoč je bil zvest Janšev privrženec, danes po vsem znanem se ga sramuje in je celo dejal, da bi mu pljunil v obraz, če bi ga ponovno srečal.

ja kaj pa misliš, kako se to dela? saj je direktor Plinovodov povedal, da so že spremenili sistemizacijo. pri nas so jo za bratranca od šefa, npr. kaj bi šele bilo, če bi bil v igri otrok.

A ker tvoji znanci to počnejo, po tvoje lahko tudi premier, vsem na očeh? Nimaš prav nič občutka za moralo?

A ker tvoji znanci to počnejo, po tvoje lahko tudi premier, vsem na očeh? Nimaš prav nič občutka za moralo?[/quote]

jaz še preveč…

Kaj ste se za vse otroke politikov, ki imajo službe, tako razburjali ? Tudi za Kućanove, Turkovo… …?
Malo morje jih je in VSI imajo službe.

Ktiy, malo bolj preudari preden začneš kar nekaj sodit in komentirat.

Če bi gledala poročila (kar nam odsvetuješ) bi videla da tale kandidatka ni izpolnjevala dveh od treh kriterijev za to delovno mesto. naknadno po tem, ko je bila sprejeta, so šli spreminjati sistemizacijo delovnih mest….
Kaj za mila bogega ima sedaj tvoj sosed veze pri vsem skupaj?? kaj si s tem sploh hotela povedat?
Glede poročil, časopisja – ja tu dobi človek informacije, in potem lahko sodi in komentira.

Saj si čist simpatične sorte, ampak včasih pa kar na silo nekaj komentiraš, res[/quote]

Glej, mislim, da tej mediji veliko škodujejo, napihujejo stvari ipd…

Verjetno bi bil zdajnarod zadovoljen, da una Nika da odpoved, al da službo izgubi….
ja dejmo vršt vlado, ….pa dejmo enga drugega kandidata, pa dejmo mu 1000 eur plače, pa to odgovornost reševanja slovenije iz krize…

Prav noben se ne upa vzet te odgovornosti…
Najbolj pametno je naredil Jelinčič, je spokal s svojo družino in zdaj uživa…vsaj na grmadi ne bo končal…

mah…jaz pač tako razmišlja…lahko se motim,. ..sej sem človek…[/quote]

če una Nika da odpoved in izgubi službo, bo njeno mesto mogoče zasedel kandidat, ki izpolnjuje pogoje in to brez vez! Kako lahko to zagovarjaš???

V moji firmi tudi zaposlujemo poznane oz. po vezah in poznanstvih. Veliko rajši vzamemo takega, ki ga nekdo priporoči ali pozna, četudi ne izpolnjuje vseh pogojev, kot pa enega xy,katerega diploma še ni jamstvo, da je dober delavec oz. da sploh zna delat.

Za priporočila še niste slišali? Šlo je namreč za delovno mesto, kjer so bile zahtevane izkušnje. Ne za službico direkt s faksa.

Moje mnenje je, da se dandanes veze na veliko uporabljajo. Vsak brezposelni reče, da brez vez ni nič. Edini problem ki ga jaz vidim je ta, da nista ustrezala razpisnim pogojem. Ker so Plinovodi javno podjetje, morajo to upoštevati, drugače so v prekršku.
Drugače pa bi se lahko Nika po mirni volji zaposlila kjerkoli v privatni firmi, magari za plačo 5000 EUR.

no saj veš, da bi ti tud dobila službo če bi imela ata ali pa mamo na položaju. no vsaj družini ne obrača hrbta

Ja saj so vsi otroci uciteljev in zaposleni na solah tako dobili sluzbo. Razpis posljejo na drugi konec slo, zaposlijo ja svojega sina, hcerko, nečaka. Slo sole so zastavonosa korupcije.
Alfa in omega pokvarjenosti. Kokje sedijo na svojih gnezdi in jih grejejo za svoje otroke. No, kdo ne pozna vsaj enega takega primera.

razkurjena, a si se ti tud javila na to delovno mesto in nisi bila izbrana?! ne razumem v čem je problem, matr, a se ti sploh sanja da se danes VSA delovna mesta zasedejo na račun VIP?! In tole greš pisat na forum?! mislim?!

Urška je rojena 12.3.1980,hči Nika leta 1987,ata Janez pa 17.9.1958!

o groza.

In kaj je tu groznega?

A ima Nika že kakšne otroke in s kom?

A je J.J. že dedek?

o groza.
[/quote]

Urska je letnik 1978.

New Report

Close