Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Niki!!!

Niki!!!

A me maš še kej rada?
V mailu na levega…zdaj pa na desnega ;-)))
Sp

A mene se pa to ne vprasa…kaj…je že očitno čist samoumevno da te mam rada…lumpaček si

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Madonca … sem glih dobila tist na levo stran , zdaj pa takoj še na desno … pa s Sončko sva se že nekaj muckale … ej , pa to je že skor preveč za moje srce ….

Hmmm , kaj naj pa zdaj naredim ?!
… bo še najboljše , da si dam malo ledu v usta , potem se bo pa že videlo , kako in kaj naprej …

Niki…nič leda…led kam drugam…tam bo šele zadelo…naj drsi…naj paše…ja tole danes je pa tudi zame že kar prevroče…bom še sama eno kocko stopila na sebi…bova mokri obe;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči , a ti zaupam eno finto ?

Probaj kdaj z ledom v ustih ;)))
… ma mora imeti nasprotnik dobro srce ;)))

Niki…sončika je to že probala…ledek…pase…se kje drugje;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Iz poraza v poraz do končne zmage!!!!!!!
Sp

Aha :)))
Samo jaz ga slabo prenašam 😉

Sicer pa tudi mentol ni slab …. kje drugje ;)))

A si že probala čoko-mento sladoled ?
Moj gospodar doma naredi takooooo dobrega , je ravno na frišno v skrinji, njami :)))

Obe si eno planico vtaknita nekam!
;-))
Sp

plenico…ne planico,mater!
Sp

Kaj si danes tako hud ?
Plenico bi rabila samo za solze brisat , če se boš še pištolil 🙂
Te potolažim ?
Povej , kako !

Jaz bi ti pa malo jagod s čoko-mento poslala … ali pa šampanjec s sorbetom (za začetek) …

By the way…a si že obrnila ladlc?
Hud…no ja,tud hud sem včasih…sam zdej sem bolj žalosten in otožen…pa me je že soseda z eno rečjo podkupila…tko,da za šampanjec zaenkrat hvala!
Cmoka!
Sp

Sem , ja , saj zato sem pa napisala zgoraj , da mi že srce razbija ;)))

Ja , resno – sem prebrala in ti mislim zelo resno odgovoriti , vse razumem !
Vidiš , ker te ne morem malo razvajati s kako sladko dobroto , si pa zabeleži za takrat , ko bo prilika !

… pišem …

New Report

Close