Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Niki…

Niki…

V mislih si mi..ko ti je najbolj hudo sem ob tebi..in zdele uzivava in pijeva kofija..lubcka…;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… da ne naštevam , saj veste , kdo …

Evo , tole so bile pa miselne vibracije :)))
Že ves teden nisem nič pošpegala semle , pa sem si zdaj , ko mam malček časa rekla , ej , grem počekirat , kaj se dogaja … fino , še sem vam v mislih :)))

Se opravičujem vsem , ki jim nisem odgovorila na maile – če nismo okoli dohtarjev , se pa doma matramo , tako , da nekako ne pridem do svojih pet minut … ma bo že , vse življenje je še pred nami !!!

Kako ste drugače ?
Bugi , je še slabo zjutraj ? Drži se , vse mine , nagrada je sladka 😉

Sonce , kdaj greva spit tisto preklicano kofe ?! Čez 14 dni grem spet proti vašim koncem … da te barem vidim očim svojima … :)))

Sp – kako kaj miške tam pri vas , so že pomrznile ?

Razo – poezija , kako ? Čakam …. te tri sladke riječi , ja te volim … :)))))

Alti – punčka raste , je očitov ponos in veselje ?

Hely – a te burja kaj prinese na naše konce ?

Since – sonce moje štajersko , jih imaš vse pod kontrolo ? Evo ti * ;)))

… še kdo ?
Kogar sem spustila … pa drugič :)))

Niki , ki ne vrže puške v koruzo , je samo v ilegali … zato pa še toliko bolj nevarna , hehe …

Niki ja kofija..dejmo se takrat dobit vsi skupaj..bemo..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Že komi čakam tvojega mučenja!

;-))))

A z miškami si mislila tiste bele?
;-)))

Neeee , tisto so roza slončki ;)))

Ma miške , no 😉
Take male , sladke , mehke … za Francija in zate ;)))

Oj Niki .. :)))) ni več takih slabosti, ni … Zdej počasi začenjam papcat na veliko … njaaaaaaaaaaaamiii … :)))))))))) ;))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

oooooooooo mala……. vidi ti njo!

ma gre, čo, kej nej druzga…… je teku?

ma se ga videmo ku ne bo pihalu, oštja de ja! ;)))

uživi mala

Ponos in veselje, absolutno.

sam da me ne opravljate! ;)))

send $

New Report

Close