Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Niki

Niki

Evo, eden, ki bi moral biti tudi po tvojem okusu (bad boy 😉 )… Če kaj pomaga: ima eno tako luštno brazgotino nekje na zgornjem delu roke (se ne vidi). Mmmmm… No, za pogledat je ravno ta pravi, da bi ga pa doma imela – ne vem… Po moje ne zna ravno peglat pa posodo umivat pa kopalnico ščistit… :))))) 😉

Je pa igral v Recruit-u pa v Phone Booth itd.

Da bodo spet dedci lahko rekli, da smo babe pokvarjene 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

mishika, čeprav mi ni namenjeno…….. tale Colinček je………… mnjamsi………
me ima, da bi vzela dopust……. ;)))

Niki, sorry za to neumestno pripombo 😉

Hehe, pripomba je celo zelo umestna 😉 :)))))))) Ja, ja… Je kar za popapcat take Colin 😉 :)))))

Tako, šibam jaz zdaj hitro, se pa še vrnem to dopoldne ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Hehe , Hely … poznam enga , ki mu je dokaj podoben – s to razliko , da ima še kljukast nos ( tak arabski , ku so meni všeč ) … ben , mnjamsi !

Hvala za voščilo . Sem malo računala , da ga bomo ta vikend kaj praznovale … pa , evo , šla še ena prilika mimo . Bo že .

Tle je pomlad … zunaj in v srčku 🙂
Kaj pa tam ?

Pomlad tudi tam.

Viš da jo tiči serjejo, to je znak pomladi
:)))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

jej Šaškič, ahtej se me!!!!!!!!!

si jh prou ješeš!!!! 😉

Ej, v nedeljo sem bla pa res v tvojem mestu………. hmmmm, če bi vedla, da imaš nasl. dan RD, veš da bi te poklicala, da bi kaj častila……… hehe…….. teku je pa mogu bogi Pufko………. sej vejš ku je bogi u svojmu fohu…..

Alora, čin čin še en bot……… do druzga bota, ku častiš, važi?! 😉

Itak :))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

joj, Niki, sem prej res na hitro letele in si nisem vzela časa, da bi ostale poste prebrala… Kakorkoli: ČESTITAM za khm 20 let 😉 :)))

Pa še ena virtualna tortia za to priložnost (čeprav malo bolj pozna)…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Hehe , lumpica :)))

Ja , pa hvala , saj … za teh bogih mal čez 20 … je že skor tak konjiček potreben , ne pa una moja zver :)))

Miškec , čin s konjakom !

kje pa je moja slikca???

leta letijo - iščem stevardeso.....

a zaradi tega tička si obupala nad mano?????smrk

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kobiljakom misliš?
😉

In kaj ti te to vidiš na totemi pubeci?

Ne vem. Ze sumim, da ti nekdo postne golobe strelja, pa zato nic do mene ne pride ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kaj le ne vidim? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kaj pa ma,česar P. nima?
😉

New Report

Close