Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Niki,Bugi!

Niki,Bugi!

Obedve naši punci sem danes videl…pa mal poljubčkal….pa par besed spregovoril…pa Bugi mi je dovolila buši njen pobožat….pa:super se je videt s prijatelji po dolgem času!

Niki! (je prva,ker je pač slavljenka)
ODLIČNO skrivaš svoja leta smrklja!!! A imaš kakega fanta že? ;-)))

Bugi!
Take LEPE bodoče mamice lahko sam na našem forumu rastejo!

Cmoka obema!!!
:-))))

Sej vem.

Nobena ni dala, a :((((((((((((

Jebi ga prjatu, keep on pushin’

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Bi ti voščila še enkrat kar tuki…ker nevem če si dobila tam….

Vse tvoje skrite zelje,misli, tiste drobne prave cvetke sreče…zdaj obujam,
Vse to povežem v najlepši šopek..dodam še obilo zdravja… in ga poklanjam tebi.,…Na vrhu pa dodam še rdečo pentljo,ki pooseblja tebe,močno,pokončno žensko….Drži se in ostani takšna kot si..Naj ta šopek nikoli ne oveni..vse to ti ena smotkica želi….

Prijatelj moj … tako lepo te je bilo spet videt po dolgem času … Škoda, ker si mogel tako hitro naprej. Če bo bog dal pridemo poleti v treh v tvoje kraje … mal na svež zrak … :)))) Mogoče pa že kaj prej z Miškotom … namreč spet mal planirava, da si bova vzela en podaljšan vikend sam zase … da jo nekam pihneva … :)) Nikoli se ne ve … mogoče spet uletiva v tvoje konce … ;))) :)))

A ja … pa MIško te prav lepo nazaj pozdravlja …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

S. pa zamerim, da te nej prpelala še teh 28 km proti prestolnici, da bi te še jst vidla, če si rejs še teku fajn kukr pravsta Niki in Bugi! ;(((

… se je treba šparat !
Veš zdej , zakaj mi taki fejst dedci pravjo , da se dobro držim ?!
Vse je v ohranjanju …. hehe ….

000

Še najbuljši od mene se teč drži!
;-)))

New Report

Close