Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikita

Nikita

Si že spila Lavazzo in prpravla program za tečaj??:-))))
Aja – glede včerej – sm vidla ene par takih po tvojem okusu – te drugič povabim zraven;-))))

Lavazza je šla dol že tretja danes.
Je bla fina – močna inu grenka ku je treba.
Sem zraven tuhtala o pristopu k študijskemu delu.

Takole :
– študij bi – vsaj pri mojih predavanjih – potekal individualno s poudarkom na praktičnih vajah. Ne rečem,da teorija ni pomembna,ma po mojih izkušnjah več ostane , če se do znanja prigrebeš z poskusi.
– študij bo zasnovan na principu “slow-fooda”. Počasi, okušat vsako portato do fundamenta,malo pavze med portatami,več vrst predjedi …. v tem stilu.
Vsekakor pa mora biti poskrbljeno za VSE čute – tip,voh in okus . Se razume ,da je zato tudi ambient in spremljajoča dekoracija zelo pomembna.
– glede na zgoraj povedano je zato treba poučevati tudi tantrično filozofijo
– na koncu predavanj slušatelji polagajo izpit,ki obsega teoretični in praktični del.
Praktični del sestoji iz eventa (hehe,se izražam ful trendy, ne :))) ki ga mora slušatelj v celoti pripraviti sam
– podelitev diplom bo slavnostna,profesorici na željo diplomantov izdajata tudi osebna priporočila .

To bi bile glavne smernice.
Glede podrobnosti predavane snovi se morava še dogovoriti , katere specialnosti bo predavala ena in katere druga. Recimo ena prevzame poglavje “ročna dela”,druga pa “degustacija” … itd.
Pričakujem tvoje predloge.

Aja – glede včeraj – lepo da si pomislila name,te držim za besedo ;))))

Uuuu, tigrica 😉

a sošolka?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj sošolka? ;-)))

Ma si se poglobila – pohvalno. Zdej mam tle eno norišnico – baje rešujemo svet preden nas zadane 31.12.2006.
Takoj ko se mi zadeve malo sprosijo se oglasim s svojimi predlogi – no sej kej dosti ni za dodat, ku si šla že v detajle – ma kšno bom vseenu rekla – če druzga ne da upravičim sloves gobčnih primork;-))))

..jaz bi raje ostal pri cutnih,kot pa pri slusnih detailih.. he he

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Ma ne prehitevaj zadeve;-)))) Najprej morva spravt na papir pol pa v prakso;-)))

..ha ha ha ha ..
teorija brez prakse je mrtva crka na papirju.. :))))))))))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Bodo kakšni vpisni pogoji?

Pazi se ti naju, ko bodo te črke oživele;-))))

Ja, vsaj razliko med spoloma bi blo dobro poznat;-)))

… treba dozivet… :)))))))))
a bo kej z tistim zurom pred silvestrovim…. ??????

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Si tku lepu in podrobnu vse napisala, de res skorej nimam kej dodat;-))
Aja, bi blu dobru oment, de ne bova mele nč proti temu, če bo kdo rabu popravni izpit – buh pomagej tudi tu se lohku zgodi. Sam tle bo zadeva malo obrnjena, kot pri običajnih izpitih – bova mele na popravcih une, ki bodo bolši, de bodo še enkrat dokazali, de niso kej plonkali;-))))
Glede specialnosti na predavanju pa – se bova malo zamenjale, de se ne bo kira štufirala samu ene in iste teme;-))))

Vsekakor pa bo treba une, ki niso z našga konca malo prej prpravit na naše vremenske razmere – predlagam de jih za en teden dava v osamo na kšn konc kmr burja nrbel vleče – se bodo malo poglobili vase in prvadli burje. De se ne bo pol kšn zgovarjou de ga zebe in de mu gre praksa zato bl slabu od …..;-)))

Kirim žurom – sm kej zamudila? Res, de danes nism mela cajt brat, kaj ste še včerej tle gor kvačkali. No, če se kej organizira – jst sm za – če le ne bom takrat zasedena s kšnim drugim žurom – sej veš v decembru se ti mimogrede zgodijo eni trije žuri na isti dan;-))

ne, Nikita

..tistim ki ga je niki nekaj omenjala…. hm hm ..

..bo treba akcijo nardit… :)))))))))))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Aha, sm že prečekirala – čaki, jo bova primla za besedo;-)))

… jest sem za…

sam se jogi vrzem v avto da ne bo treba prenocisca iskat,ker verjetno naslednji dan ne bom ravno za na cesto…

… ha ha ..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

New Report

Close