Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikita.. evo Franci!!!!

Nikita.. evo Franci!!!!

AAa? Kaj je dosti..kaj za dva?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja kje si pa bila, mejdun?

Otroke rihtam..čaki mormo fejst zobke umit..pridem čača***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To pa le. Da ne bodo škratki zobke popapali

Plačam?No ja,panceto si bova delila,ker mačk zanjo ne bo imel več časa,ker bo zvezda na netu :-))))))))))))))
Sp

Dil!!!

Evo moj kofi je tu…tvoj kofi in smetanca tudi čakata nate…ja kruhek, ki je tako hrustljav, tako trd in dober…ja ti pa to prinesi in imava vse…samo kje siii??? Te čakam, a tebe ni;))?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tukaj

Škoda…ko si ti tam in jaz tukaj;))…okej pa pijva kofi pa v mislih skupaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zakaj v mislih, če ga lahko skupaj hehehe

No pa dajva;))! Se smejim tudi jaz…ker vidim, da nama sonček pošteno nagaja, lumpka sva ni kaj.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Fak ej…čist sem blond.

Kaj je zdej ta mačk….od Janija al Sončice ali Sprevržkota????

Ahhhh te internetne manipulacije :))))))))))))))))))))))))))))))

ponosno povem,da je maček moj(no naš,tudi od žene) in je tak dandy,da noben od nas tu mu ni enak!
;-))))
Sp

New Report

Close