Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikita je žalostna …

Nikita je žalostna …

… res je , ker mi je včeraj šel mail v maloro , posledica pa je , da ni nikjer več vseh tistih (meni ljubih) pisem od Pepija , Jane , Janija … ostala so mi (hvala Bogu) samo Marijina , ker sem jih še pravočasno shranila v poseben predal.

No , in tako sem si skreirala nov poštni predal glih tam kot Antonio (moj , moj , mi je dal dober nasvet 🙂 in zdaj vsi lepo počakite , da dobite naslov , Janija recimo , pa prosim , da mi na mail odgovori , da vidim , če dela obvestilo na Gsm, da imam pošto :)))

Nikitka je drugače za navrh vsega še v začetni fazi prehlada , bljak

Bom ti pa napisala nove, še lepše ..maile..
včasih otožne, včasih vesele, ampak bojo pa :))))))))))

… zato pa : LUPČKA :))))))

ej , res , hvala , moja, moja

tooooooolk potrudla in ti napisala celo štorijo kej ji oni dan ni bilo gospod čas na voljo….doniš…
Ma ne grem še enkrat pisat-jooooooook.

ma ziher je tud to blo za neki dobro, bo treba u živo povedat ne de:)

Čajčk, limono, šnopc pa kovt, pa sek.at pa eno eterično kopel pa boš jutri ku nova.

Cmoka zdravilnga ne de

Ne jokat, ker bom tudi jaz žalostna……Niki…pa čajčka pit….pa se veliko gret…pa ne pri radiatorju….he,he,he

Nikita… hmmmmmmmmm bom takoj poslal eno pošto ja :)))))

Jani upa, da bo Nikitka kmalu bolje :))))

Čuj , pejdi ti v mapo “Sent ” in pošlji še enkrat , lahko tudi na tastari naslov (sicer spet dela , samo mape so prazne , žal ), lahko na tanovi , ku češ :)))

Lupčka tudi tebi …. si bila pohvaljena , da veš , he , he ….;)))) … več pa ne povem , kar mal razmišljaj 😉

Ma kaki gret – danes je treba ven !
Mogoče mi bo ratalo it na en kofeček z našo Becky 🙂
Jutri pa OBVEZNO na konjčka , bom prec zdrava :)))

Niki ti bo kuj poslala naslov

Jani , dej še enkrat , ni blo nič signala , imam nove inštrukcije , mogoče bo pa zdaj kaj :)))

… Jani mi je ušel , kdo mi bo pomagal testirat ?

Niki čaka na pomagača

:)))))))))))))))))))))))))

se men kr zdi u kero smer veter piha – kr se pohvale tiče ne de;-)

joooooooj, ne morem še enkrat moje dvostranske mojstrovine skup spravt, ker sproti delitiram – jeb… petokolonaši so na delu (Big Brother ne de)

ma ja mam en uržah več da te v živo upecam ne de

Pacmakam vornih (zanalašč ku šefi ne marajo če se kdo “slini”)

… slinila (tudi , he , he ;))) okol Nikitke , ki ji danes kar paše , ker je bolana 🙂

Niki ti pošilja stu naših sonc ke v megleno LJ. , pa da se čimprej upecamo v živo

Poglej v mail…

….. ja ja in to zelo zelo; kaj to v resnici
pomeni, prosite kogarkoli za prevod, vsi
vejo, kakšen je človek, kadar je adludn!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… kaj je adludna , ne zastopim pa , zakaj .
Mariči , včeraj sem prebrala , koliko pomeni ljubezniva beseda ob pravem času , pa da ima to moč , da še tako adludnemu človeku čisto čisto malo dvigne voljo do …. priljudnosti 🙂
Torej – Mariči , saj veš , da si močna , da zmoreš še kaj drugega kot premagati adludnost … recimo premoreš eno veliko zalogo smeha in energije , da se upreš down situaciji … če pa ne bo šlo , pa počaki do , recimo , 7.2. pa te bom malo pomojčkala in pobožala , pa si bova kaj pošepetali , pa srknili iz unih taogretih (bom pazila , da ga natakar ne razbije 😉 – pa se boš spet smejala , a prav ?!
A bomo , me ženske ?

Nikitka bo zbirala prijave ( pa severnica ji bo pomagala ;))

… puno ti hvala , DELA :))))

Niki je že odgovorila , enkrat , tadrugi del sledi 😉

Sončkaaaaaaaaaaaaa jest -yeeeeeeeeeeeeeeees

Ma Niki ku ta prava čarovnica – ta pravo palčko ven potegne:)

Pacmakam Vornih

kaj je pomagalo al ni?

S. ma filing da je

včasih bi blo dobr kej vornih prebrat ne de:)

Pacmakam pa odletim do tretje.

… samo še čisto malo !
Vse dela ku šus – vesela :))))
Zgubila pa sem slike s srečanj – kdor jih ima , pliiiiiiz , naj mi jih pošlje na uni tastar naslov , pliiiiz :)))

Ko bo Niki imela še slikce , bo skor popolnoma vesela (prehlad je vse hujši , bljak , bljak)

New Report

Close