Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikita pamti ..

Nikita pamti ..

.. he , he , bemti , če nardim še enga dojenčka , lubčki , zdej vem , kdo vse je pripravljen bogi Nikici priskočit na varstveno pomoč :))))))))))))))
(edino moj šaško me je razočaral , jaz pa sem čakala , da se javi , bi mogoče še mamico mal popedenal , ko ga takoooo hvalijo ..;))))

No , brez heca .
Zelo sem vam vsem hvaležna za vse spodbude ( že iz prejšnjih časov ) in za vso nesebično ponujeno pomoč , ker točno vem , da niso samo besede, da bi bili res vsi pripravljeni pomagat !
Hvala vam !
Lepo je imet prijatelje !

Nikita še dodaja , da je tudi sama svojim prijateljem VEDNO pripravljena v stiski ponudit roko oziroma kar je pač treba. Samo vseeno upa , da to nikomur ne bo potrebno ! Zaradi vas , ker vam želim vse in samo dobro !
Lupčke vsem (čeprav ni glih moj način , da se slinim , he , he)

….hja…zdej ne da glih štekam to, ampak recimo….

A če bi ti mela dojenčka, da bi ti ga jaz merkal ? Hi hi hi…a bi rada vzgojila serial killerja al kaj :)))))

A to, da če bi imela ti dojenčka, jaz pa bi mamico pedenal ?
No…to je že lepše slišat, a ne ?

A da bi šla ti v Prago z mano, jaz pa bi te pedenal, pa še varstvo za tamale odpade, ker bi bil gazda doma ?
Spet neki dobro zvuči, še posebej če bi bil zajedalec in bi “pozabil” denarnico :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Al bi mi mogoče prpelala hčerke v varstvo tačas ko bi šla z možem v Prago?
Hmmm. Zdej…karkoli napišem….se bojim kakih cajkanov :)))))))))

No…zdej veš, zakaj ti nisem varstva ponujal.

PS

Za uno tam spodaj…nov pas….od ksene…spet neč ne zastopim, ma ziher je POP TV ????

Ma si pa res en bumbar :)))
Sej od začetka ti je šlo kar dobro – mislim un del , da bi varval dojenčka (sej če bi bil mal bolj agresiven , no , to v današnjih težkih časih itak ne škodi ), al pa da bi mamico popedenal , če bi kdo drug varval dojenčke. … okej , do tu je šlo v redu.
Zdej , uni del , da bi pozabu takvin , no …. hmmm , a bi pol posodo pomival , al bi se javil za postopanje po vogalih , he , he … ma sej te hvalijo , kako da si “in bed” , ujej , če je res , bi nama še ostajalo eurotov ;)))
Hja … čuvanje obstoječih deklet … ena moja je 18 , zarad nje te že ne bi cajkani ganjali , ma nje ti itak ne bi dala čuvat , ko vem , kaki so ti okusi :)))

Ampak – a RES ne veš , kdo je Xena ?!
Sej je mogoče res bla na POP TV al pa na Kanal A – ne vem , ma je pa ena huda barbarska bojevnica , ki se nosi v hudo skrčenem usnju (vsa pljuča ven :))) , ima pa tak zanetan širok pas , kamor zatakne meč , he , he …. a ja , pa še take močne kojne jaha , uhhh …

Niki je sicer po dimenzijah na pol od Xene – je pa glih tako borbena :))))

knedl, knedl +1

… huh …. huh …. huh ….

Oooouuuu fak !!!!

Pravzaprav…neč uuuouuu, sam fak :))))))))))

… da tole naš rajder vidi ….
treskalo bo , mislim ….

… konkurenca ali partija ? Kaj , rajder ?

… vidiš , je moj stil !!!
Bravo , čebelica :))))))

… hmmm , Nikita bi sicer napravla mal korekcije – laske na kratko pa v rdeče , pa kojna bi mela črnega , no , to , da je glih na pol manjša od te Xene pa mislim , da ne bi nikogar motilo , ker je pa zato bolj koncentrirano huda , he , he …:))))

New Report

Close