Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikitina NOVA hladna čokolada….

Nikitina NOVA hladna čokolada….

Ma me prov zanima, draga Nikita, kakšna je STARA hladna čokolada :))))

Jani nekaj predvideva, pa ni glih 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Ta stara ni bila hladna ampak stopljena, hehehe… tablerone… Ne vem pa, ali je ostala pri isti firmi ali jo je zamenjala za kaj bolj “trdnega”.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Sej ne boste verjele, ampak jaz imam najraje čimbolj grenko čokolado
brez vseh dodatkov.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

MMMM kako sladko jutro,vendar brez čokolade…uhh..kako je muca polenarila malo..uuuuu kak paše…mmmm pa dišeča kavica še pa še! Zunaj pa moj dežek…jupie…Lepo dobro jutro vsem! Jutroooooooo……..naj se dan po njem pozna….lubije za vse in eden prav poseben tasvedrast……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci, ti si kar privošči, dokler si še lahko.

CMOKA.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jest pa verjamem mišoni cmočka..sej naute verjel ampak muca sploh ne je čokolade..od sladkega ma rada samo kavico..drugače pa slano njami njami…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mišon, ti si moj človek!

Uh.. toblerone.. to je tista mal naseckana? Zna bit ja.. da se je stopila.. pa ni bla dobra…

Jani je še skoz v dvomih… glede stare….. čokolade :):):):):)

Aha…poležavanje pod toplim koutrčkom..ufaaa….sej bi te povabla..hihihihihi pa vem da bi dal košarico..:)))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, blagor tebi. Pandici pa sladko zelooooo diši

A ti tudi, no samo da nisem jaz izpadel kot kakšna izjema.
Grenka, pa švicarska, pa dol padem.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

he pa zlat ovitek..pa ena taka modra rožica je gor narisana..aha!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mmmmm pandica, jest tudi. A nisva medve enkrat sanjali o rum-kokos kroglicah?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Se je stopila, potem pa jo je iskala vse povsod, heheheh… jo kar ni bilo več :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Rum kokos…kasali…joj kolk sem jest tega pojedla ko sem še v sreednjo šolo hodila..ohhh groza..se spomnim..da sva se s šošolko stalno basali s tem kuglcami in režali kot…..hehe nostalgija..uhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A sem te spet v zadrego spravla..sej nam več no oprost!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma Lili, bilo bi vse možno, čeprav se ne spomnim. Ampak bi pa pasal zdele kaj sladkega ja….

Ja Lindt je ta nr ta bulša. Pa Cote d Or (slončki na znakcu….), pa tud kaka druga, sam da je fejst temna (hm, lahko ima notri marcipan, sam ne preveč)

Jani gotov se je stopila, sam dvomim, da na mizi, v kakem želodčku je bolj verjetno in zdaj je res že stara

Haj, Lili, lahk sta vidve sanjali o kokosovih rum kroglicah…. jest sme pa o tisti.. temni …. k jih je :)))))))) konzumirala :)))

Jani ma danes neke.. prebliske :))))

hahah a ni tist Naomi??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, pacek. Pa tko nedolžna je tista reklama :-))

Pandica… ja .. lahko se je stopila.. sam.. kaj pa Nikitina NOVA hladna čokolada… le kakšna bi lahko bila… nova.. pa še hladno povrhu?

Jani še zmerini čist 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da to ni….. :))))

ma njemu so palme pa viseče mreže čist IN :)))))

pribliske :))) .. pa ja ne spet suha travca :)))

New Report

Close