Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikitina NOVA hladna čokolada….

Nikitina NOVA hladna čokolada….

Jani, pust domišljiji prosto pot…. Čeprav se bojim, da je tole ena čist navadna hladna čokolada iz vetrine…

Mišon , tolko da bo jasno – z lahkoto ti verjamem , ker imam tudi jaz NAJRAJE tisto grenko , črno , herrenschokolade , po možnosti brazilsko , pa tudi tiste iz Ghane (Afrika) so odlične.
Ploščica mora biti tanka !
Dobra pa je tudi grenka čokolada z lešniki :)))

Drugače pa ima Nikitka raje kot sladkarije pršutek , njammmmm :))))

He , he , Jani – STARA čokoladka je že yesterday story , mi jo je uspelo postrgat dol s papirčka in pojest . NOVA čokoladka pa je še v papirčku , ampak varno spravljena na hladnem.
Toblerone pa zato , ker sem jih dobila polno vrečo od bratranca , ki jih pakira in to tiste micene , primerne za v torbico – namesto bonbonov :)))

Drugače pa Nikitka NE MARA sladkarij – z izjemo štrudla , ki mora bit domač , kiselkast , skoraj brez sladkorja !
No , pa včasih kakšen res dober , ne presladek sladoled – evo , Mišon , spet sem se spomnila , da sem ti še nekaj dolžna ;)))

Uhhhh , je blo podrobno ….

Pandica.. ma ne nooooooo…. sej so ble samo sanje.. v sanjah je pa pač… dovoljeno še tisto.. kar je drugače… strogo prepovedano :)))))

Jani se tačrnih kar mal… boji hehehehehehehe

Ja, Nikitka, jest čakam, pa čakam……………

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

TOČNO !!!

Nikitka je zadjič dobila eno iz Ghane (verjetno je bla res Cote d’Or)… njammmm….

ok Jani. Oproščeno. Saj vem, da si ti čist nedolžen. Še izvor tvojega imena (Jagnje) to potrjuje…

No, končno! Ma sem bil firbčen… zakaj Nova hladna čokolada.. da pa je to jesterdej stori…. no jest mam rad stare filme, pa staro musko pa tud stare zgodbe, ker pa ste bili včeraj mučos pridni….. me pa ne čudi da sem sfalil poanto te čokolade :))))

Jani prisega, da mu čokolada, pa nej bo stara al pa mlada… nova al pa…. stara :)))))))) n’č ne pomeni. Če jo že.. ne izbira… mislim čokolado, da ne bo spet kej.. a ne Pandica :))))))))))

P.s. cmoka puncam!!!!

:))))))))))))))) ma nisem jest kar tko.. koštrunček… Ampak, priznam da si prva.. ki je moje ime povezala z jagnjetom :)))))))))))))))

Jani se sprašuje, kje jih Pandica jemlje :))))))

Saj to je pravi izvor tvojega imena. Sva si pogledale s prijateljico, ki ima žensko obliko tvojega imena.

Ja , pa ne čakaj – naredi že kaj ;)))

Pridi …. pa boš lahko tudi pokušal ….

Nikitka je zvita, he , he …. ljubezen gre skoz želodec …. pa jo bo pol mel Mišek takooooo rad :))))

pri vsej tej mokroti… tud travca ni več suha :))))))

Jani ma še en velk dolg do foruma in tuki in zdaj obljublja, da bo to napisal :))))

Da razložim point !
Kadar je šefica besna, hoče jest čokolado. No, in včeraj, je šefinja iskala zajca ( tako me imenuje, ko je besna name, bog ve zakaj ), medtem, pa se ji je stopila čokolada. In potem je pobesnela. Na mailu mi je ozmerjala vse vrste jedilnih in nejedilnih čokolad sveta, ker se ji je ena medtem, ko me je iskala stopila. To je bilo to !
In zajček, moder in bel, se je modro potuhnil…..

ahaaaaaaaaa…. no zajček.. bo treba šefici razložiti, da je za stoplenost čokolade kriv vroč zrak, poletno vreme in nikakor ne zajček :))))

Jani bo to šefici sam razložil. Tko!

Joj zajček, zdaj si pa v hudi kaši. Šefici se zamerit ni dobro.

Pandica upa, da bomo zajčka nekako izvlekli iz te godlje še preden si med begom polomi tačke…

Tko ja, Jani !
Kr povej ji.

zajček se ne ukvarja s stopljeno čokolado.

in še lepo jutro in cmok, Jani.

Hja, pandica, evo. Nehote zapadem v to godljo, zajček ne kriv, ne dolžan, že sluti bliskajoče se strelice naše šefice.
ampak menda je bolje, ker je včeraj imela novo čokolado, pa je pozabila na staro toblerone, pa še na zajčkov izostanek…uh…

Nikitka, a mi daš telefon od bratranca ??????

hahaha, Brusko bi nekaj rad…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jo čakam, jo čakam, Nikitko in številko.

Hmmm le kje je ta Nikita…Hey Brus men..a sem tebi že prlimala lubija?

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

Hey, od viška glava ne boli, mar ne?

Cmoka, cmoka, cmooooooooooooooka

CMOOOOKKKKKKKK!!! Ti BRusko ti……..**************************
dons upam,da bodo vsi mel višek lepega seveda….

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

NJET , debelinko ti moj !!!

Nikitka bi bila potem ob svoj del stave – pamtiš ?!

New Report

Close