Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikitino slovo …

Nikitino slovo …

… od foruma, ja , se začenja danes .
Jutri me že ne bo več , v prihodnjih tednih pa tudi skoraj ne več.
Namreč jutri se spet za našo družino začenjajo neke preiskave , vmes bosta še dve operaciji , tudi sama imam neke probleme in tako bom verjetno kar precej časa preživela doma v trudu in upanju , da bo dvema od mojih najdražjih čim prej bolje.
Poleg tega so nam včeraj tu v službi spet začeli deliti razporede za cel kup tečajev . In takrat je čas , namenjen forumu , resnično enak ničli.
Upam , da se bo vmes vseeno našla kak minuta , da malo pokukam sem , kaj se bo dogajalo , itak ne bom razumela , ker če vsemu sproti ne slediš , izgubiš nit.
Ma vseeno …
Sicer pa , kot pravijo Jani , Barbara in Saško – veste , kje sem , poznate pa tudi moj mail in telefonske številke. Tisti , ki bo imel željo , me bo že znal poiskati …

In tako vam lahko samo zaželim čimveč zabave in sproščenih trenutkov v klepetu drug z drugim !
Nikita

Jah, kaj naj rečem:

SREČNO Z VSEM. Z zdravjem in ostalimi zadevami.

SREČNO Nikita

ej, Nikita 🙂 ma bomo že dobili … špago :)))) s tabo 🙂

želim ti, da se ti vse skupaj čimprej postavi na taprave tire, veliko sreče in… ma ja… vsaj malo časa, zase 🙂

Jani

Nikita….osebno se ne poznamo, ampak iz srca, resnično iz srca ti želim, da bi se vse obrnilo na bolje…predvsem z zdravjem… To je najbolj pomembno. Drugo pa bo že…. Če pa boš imela kaj časa…. piši, kliči….kar hočeš….

Čau…

zajčkov pozdrav in dobre želje vsekakor !

……. pismo rosno, ne pa SLOVO !

Ne piši o nekem slovesu, bela cesta, ko se
tako neprijetno sliši. Dobro, nekaj časa te
ne bo, kot mene ni bilo – štirinajst dni, pa sem
vmes vseeno enkrat ali dvakrat pokukala, pa
smo šli naprej.

Veliko nam nalagajo, če ne dela, pa drugih
obveznosti, od tečajev dalje. Niki, želim ti, da te
te stvari vseeno ne bi dotokle in ti pobrale tisto
energijo, ki jo človek za življenje in za svoje najdražje
pač potrebuje.

Želim ti čimprejšnje rešitve težav, skaterimi se spopadaš sama in tvoji domači. Želim ti, da bi v forumu kdaj pa kdaj našla tisto, kar ne boš našla drugod – smeh, dobro voljo, prijetno razpoloženje, rahlo inneškodljivo zajebancijo, polemike o seksu, polemike o prehrambenih navadah etc. etc. in da bi na forumu našla prijatelje, ki si te ne bodo drznili motiti doma, ob vseh težavah, ki jih imaš.

Želim ti, jasno, vse dobro. In želim si, sebi, da te še uzrem med temi vrsticami.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aloha – ma kej naj rečem druzga kot da ti SeVede želim vse dobro in dar držim pesti:)

Pride tako v življenju da se moramo spopasti s takimi ali drugačnimi težavami ne de…

Ma ne omenjaj slovesa – je pač za določene stvari time out ne de, kar je ziher tudi za neki dobro ne de. Mamo thnx god tulifončke pa smsm, pa emajliramo se lohka tko da bomo na liniji-yees.

Ma smo hujši ku kaka partijska linija:))))))))))))))))

Pošilam pozitiv vajbrešn – spešl porcijo za našo Nikito

Držim pesti da boš kmal na konju;-)
S.

Očitno se je Nikita že poslovila. Dijo Nikita, pa… Don’t worry, be happy…

Me za srce grabit!!.Pismo ko preberem tale post Slovo..pol pa še Nikita..ojej me kar zagrabi en heksen hertz šus..
Pismo!! Nehite se zezat!To so resne stvari,predvsem pa tko hude pa spet ne smejo bit!

Nikitka pokončna močna ženska,ki bo tudi te tegobe in težave s svojimi ljubimi in seveda z nami vsemi uspešno prebrodila.
Mi ti bomo stali ob strani,močno stiskali pesti skkupaj…Ti pa nas prosim sproti razveseljuj z napredki in izboljšavami…sej veš tisto…na koncu vedno posije sonček,ki je še toplejši od tistega včeraj.Drži se mačka!
V mislih bo tako muca,kot vsi gmajnarji seveda s teboj….Se pa seveda tudi slišimo….SREČNO vseeno…..:****************bodi močna,kot znaš biti močna samo ti!:))))))****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muci Moji zlati enga vornih zdravilnga cmoka tazga da bo nucal!!!!!

Pokorno javljam da te bom pa mrbit ta mesec večkrat ujela – tajming ne de

uuu a te pocmakam orenk nazaj….?? Sam da mi gripe ne vzame,ker pol boš res boga boga…heheheh:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

neč ne dej, neč ne dej
ti kar ornk pacmakej:)))))))))))

pri nas ma podmladek eno hecno kombinacijo virusa, alergenov pa kej jest vem česa še, tko da še ena gripca gor al pa dol ne de

sploh pa jest mam itak že neki časa gripco (neozdravljivo-gmajnasto ne de)

Ufff alergije praviš…no sta moja dva malo večji se ve gospodar in tamal ravno odpujsala k alergologu na zdravljenje na Vrhniko.še tri terapije mamo,potem bomo pa vidli,kaj bo povedal…dans mate kao vse beljakovine..uh me že skrbi kaj bom spetnovega zvedela…Mami je pa ostala pod koutrom..Ej mi boš ob priliki povedala kaj te pesti …muca je ful v tem že nekaj časa…

Aja CCMMMMMMMMMMMMMMMMMMOOKKKKK..pa je prečiščen veš..k mam antivirusgriposizus..heheheheh inštaliran…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja veš jest kar neki vem o alergijah ku sm nehote to kar neki časa po službeni dolžnosti morala študirat, tko da bova lohka o tem kar vornih enkrat podebatirali.

drgač ma pa škrat alergijo na mrzle ljudi – jaap

AAAA ZOOOOOOOOOOOOOOOOOO..a to se pa da uštimat…!! Ni pene!:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a ne:)))))))))))))))))))))))))

dva koraka nazaj pa spi….m stran da me ne zebka

brzina=moja vrlina;-)

ma čaki ku te jest dobimn v paco:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

hahahahah jest te v paci že mam en cajt!:)))) Hihi matr bo fino:))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

če bo škrat predolgo v paci lohka TNT rata:)))))))))))))))))))

Hehehe , purfl .

Niki … B. ti želi da bi se zate in za tvoje končalo najbolje !

New Report

Close