Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikitka!

Nikitka!

Hvala za pošto!
Pa saj to ni tvoj konj ne?
In ne si gnati k srcu,mislim tistega,da se komu vsiljuješ…ker si tako naša!!!!!
Čutiš?
Sp

Moj konj ?!

Ma to niso škerci !
Čaki , bo dobil gospodar domačo nalogo , da slika konja in jezdeca – pa dobiš :)))

Hja , človek mora vprašat , ne …. lahko pa nekomu ne bi pasalo , da se vštulim …

Nehaj,nehaj,bolj ko se štuliš,raje te imajo!!!
Sem videl,da je slovaška tablica na avtu ja,lahko bi bil pa uvoz konja kajne?
Niki!
Naša si in vsi te tako sprejemamo!
Lepa bodi
Sp

Se podpišem…naša…cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O,moj F-16 se je pojavil!
RTI!RTI!RTI!RTI!LT!LT!LT!
Sp

Se bojim, da sem bolj MIG…kot iz filma …kje je Tom C. užival… in pecal …Uživaj dragi prijatelj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Naša, naša, seveda!

FLT DS.ILY!
Sp

TRI in perfin LT !!!
Ta je pa hard :))))

Nikitka bi tudi , da bi ji “kdo” kaj takega napisal …. ljubica , kaj 😉

… konje !!!
To je zmeraj hujše :))))

Nikitka , pazi , je od oštje , pa zna prebrat take fore na pravi način , hehe ….

Ej ,Sprevržko, imaš vročino…kaj pa če ljubica tole bere, ali pa sva midve z Nikitko narobe razbrali te kratice…no saj mi paše, priznam, samo ne vem če so namenjene meni, cmoka lump-lumpast!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Flight Lieutenant!
Instrumental landing ,mater bi moral S napisat prej! System

Nikitka, to je naš Sprevržko, danes ljubi mene, jutri tebe, kakor ga veter zasuče, v resnici pa je zvest sebi, ženi in ljubici…no tako pravi…se smejim, mater je pa res lump, sem skoraj iz stola zletela, ko sem brala tisto o ….joj,joj,ti moški, kdo bi vas sploh razumel…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo, da smo razjasnili tiste l-je…pa t-je…no ta abeceda je res lumpa, le kdo bi jo razumel…kot anagrami, vsak si razlaga po svoje pa je…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kar je napisal , je napisal !
Črno na belem !
Samo Primož mu lahko pomaga 😉

Sonce in vsi ostali , lep vikend vsem , Nikita se zdajle samo še obleče ( hja , kar je treba 🙂 in gre , ker jo čaka “taksi”.
Čau !

Pa kaj si domišljaš?jaz imam pa ja resno ljubico in ženo!
Pha,tko poceni se pa ne prodam….no ja,za en koruzni storž bi se lahko pa že kaj zmenli ;-)))
Sp

Res je…kar je napisal je napisal in samo bog mu lahko pomaga in ne Primož…cmoka obema…se smejim, ker je vse skupaj meni osebno….zelo-zelo smešno…

Nikitka uživaj in lep vikend želim jaz tudi tebi, pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,ja, najprej zakuriš, da se bodo vse name jezile…da te jim speljujem, še to se mi manjka, da se mi tvoja ljubica na mojih vratih pokaže…potem pa da si zvest…v isti sapi pa, da bi se lahko še kaj zmenili…boš dobil, boš dobil, kje imaš glavco…koruzni storž direkt na glavco…ga čutiš, evo že leti…lumpek nagajiv!
Še dobro, da vsa tako dobra prijatelja, če ne bi mislila, da te je že res kaj zavrtelo…no pomlad pa letos res ornk razgraja, boš v petek tudi tako pogumen…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če mi žena tiča ne obteži,bi se lahko tudi kaj zmenli,kaj misliš?
;-)))))
Sp

Veš kaj, danes si pa od hudiča…komaj te malo umirim, že napadaš naprej…grem jaz malo na soncek ven…ti pa tudi šibaj na zrak in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa poglej moj profil!jaz sem vseskozi v zraku,razen ko sem parkiran tu(se vidi na sliki)
Sp

OOO, važič…imaš pa dober profil, ni kaj…ja vidim, da si čedalje bolj pri luftu…
Sedaj pa resno…dragi prijatelj, lepo sva se pohecala.ampak sedaj pa SonceK siba ven in ti zvečer zaželim lepo ninanje, če ne boš več tako poreden-potreben, kot si ta trenutek…cmoka, mušketirček moj, cmoka mušketirka moja, ki si že tam nekje na poti proti domu…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

glih prav!ravno se je končal koncert,tako da lahko grem!Na CD-ju pa ne moreš bisa zahtevat…
Sp

New Report

Close