Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nikoli več v ušivi Hofer in Lidl, kjer ti trgovka zmeče stvari kot da meče hrano prašičem!

Nikoli več v ušivi Hofer in Lidl, kjer ti trgovka zmeče stvari kot da meče hrano prašičem!

Jaz se pa ne dam motiti.

Pa ne, da se ful počasna. Cenim to kar kupim, vsak evro dvakrat “obrnem”. Ne dovolim si, da bi me še nekdo na blagajni priganjal. Povsod smo pod enim presingom in mi je tega dovolj. Roba kupljena v H. in L. ni nič cenejša, če jo zmečem v voziček.

Blagajničarka ekspresno zlaga na pult. Jaz pa malo manj ekpresno v voziček. Se ne dam motiti. Zaradi mene je lahko vrsta do hladilnikov! Saj nič ne ukradem, da bi se mi tako mudilo iz trgovine.

Pa še komentar na prvi post: mislim, da je ponudba trgovin v Sloveniji dovolj velika, da si izbereš tisto, ki ti s svojim načinom dela odgovarja.
Pa greš pač v špar ali mečkator na samo postrežno blagajno in tvegaš nerganje, mendtem pa za vsak kos, ki ga kupiš, premišljuješ ali ga boš obrnila v levo ali desno in lepo zložila v kšenki vrečko 🙂

Jaz v te trgovine sploh ne hodim. Res je, že na daleč dajo vedeti, naj kupec čim več kupi in se čim hitreje spoka iz trgovine.

V Kanadi in Ameriki ti v določenih trgovinah res zlagajo v vrečke in tudi nesejo do avta, ampak se v zameno pričakuje kak dolar ali dva. Tudi vozičke posrpavljajo zaposleni, ni ti treba od avta spet čez celo parkirišče nazaj do trgovine. No, za take vrste usluge se ve, kam je treba iti. In temu ustrezna je tudi cena. Imajo pa tudi diskonte, tako kot mi.

In tako tam kot tudi pri nas, lahko človek izbira, kam bo šel. Ali so dodatne usluge vredne tistih 10-20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višjih cen ali ne?

Meni je pa prav to hitro zlaganje kul. škoda mi je časa, ki mi ga zapravijo počasni kupci, ki se pred mano obirajo na blagajni.

jaz že ves čas povdarjam in pravim da sta hofer in Lidl trgovini ki bi ju morali takoj zapreti in izgnati ven iz SLovenije. To prvič sploh ni trgovina, ampak ena navadna špajca, drugič imajo izdelke razmetane po trgovini da ti slabo pride, tako so trgovine včasih zgledale recimo v italiji, k so imeli vse zloženo kar po skladiščih. da seveda o obupnih blagajnah in prodajalkah ki se te hočejo znebit v 3 sekundah sploh ne govorim. Hofer in Lidl sta res beda od bede.


Nekaterim nikoli ni prav….Jamrajo, če so trgovke počasne in je gužva..In jamrajo, če so hitre in ni gužve..:)

Meni nikoli ni problem zlagati tako hitro. Pakiranega sadja in zelenjave pa tako ali tako en rabiš zlagati iz vozička, ker ni označeno s kodo.

Bodimo pošteni. Ponudba in pa delo prodajalk v Hoferjih in Lidlih je res katastrofa. In način kako oni delajo in kaj imajo, temu ne moreš reči prava trgovina. Sploh ne moreš narediti primerjava z ostalimi trgovinami. Jaz ko sem enkrat šel v Hoferja sem se počutil kot da bi bil na sejmu rabljene robe. Sploh zgubljat besede o teh trgovinah.

hahaha……..ha.ha.ha

jaz pa tako neredim….ona lahko hiti do onemoblosti,plačam pa šele takrat ko imam vse nazaj v vozičku in nič prej,pa če mi vmes 100 X reče koliko naj plačam.

REs me presenečate s svojo “uvidevnnostjo in obzirnostjo”. Pa z zmerjanjem tudi.

Sicer pa – če vam res paše – nimam nič proti…

Meni osebno pa te trgovine čisto pašejo; Tja hodim pod določene artikle ki so super, cene so sprejemljive, hitrost na blagajnah pa jim štejem v velik plus.
Vsaj ni tistega mečkanja, ki mi zamori duha a ga velikokrat srečam v kakšnih “Normalnih” trgovinah.

Od ta hitrih trgovin obiskujem samo Hofer in se prav zabavam, ko gledam vso to brzino. Ker nimam ne vem kako ogromnih nakupov, me to ne moti. Imamo zelo prijazne prodajalke oz. blagajničarke tako, da nas nikoli ne priganjajo. Prav tako me ne moti način v Merkatorju. Pač jemljem vse z dobro voljo in si mislim, da je življenje lepo, če razumemo drug drugega.

je kar velik problem-ni važno kako dolga je vrsta ponavadi dela samo ena blagajna. to mi gre pa red na živce, da moraš potem tako dolgo čakati,da lahko plačaš.

se strinjam! Brez odnosa do hrane-tudi zložena je tako-slabše kot v kakšnem skladišču!

Prej ko boste dojeli poanto “hitre blagajne” v Hoferju, prej boste razumeli da je potrebno samo vse zložiti v voziček in da imajo za zlaganje v vrečke zelo velik pult pri oknu.
Osebno grem raje v Hofer kot pa da čakam v Mercatorju 20 minut v vrsti, pa sta pred mano samo 2.

tebi se zdi plača 800 EUR za 5 ur na dan ušiva??

New Report

Close