Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nima za mleko ima za cike

Nima za mleko ima za cike

🙂 mislim, da nisi dosledno prebrala mojih komentarjev. moja mama je izvrstna mama, zelo skromna, varčna in pametna. kadar mi je stisnila denar v roke mi je rekla, da ne smem nikoli pozabit nase, na svoje veselje in naj si brez slabe vesti kupim tudi kaj za svojo dušo.

če v naši družini ne bi znali z denarjem ne bi imeli vsak svoje hiše, ne bi še drugim dajali kadar se pokaže priložnost. mi smo nekakšna karitativna družina, ki brez problemov pomagamo drugim okoli sebe in se ne branimo tega. 🙂 zato imamo najbrž mirno in srečno življenje.
[/quote]

Joj no, jaaaaa vsi smo te prebrali, vse poste, zelo dosledno in imamo svoje mnenje. Sprijazni se že in nehaj, ker si res že usmiljenja vredna.

Joj no, jaaaaa vsi smo te prebrali, vse poste, zelo dosledno in imamo svoje mnenje. Sprijazni se že in nehaj, ker si res že usmiljenja vredna.
[/quote]

kdo pa ti je držal pištolo na sencih, da si moral prebrati moje komentarje? vidiš, to je usmiljenja vredno, da bereš nekaj, kar te spravlja ob živce in potem to še komentiraš. 🙂

Ne iščejo delavcev, ampak sužnje! Kdor plača delavca minimalno 1000 evr neto, nima težav in ne potrebuje jumbo plakatov.

kdo pa ti je držal pištolo na sencih, da si moral prebrati moje komentarje? vidiš, to je usmiljenja vredno, da bereš nekaj, kar te spravlja ob živce in potem to še komentiraš. 🙂
[/quote]

Jaz se vsaj ne smilim sam sebi in ne zagovarjam odvisnikov. Ti pa, če si tako sveto prepričana, da delaš vse prav ti, pa tvoja hčerka tudi, potem kaj se tu peteliniš in dokazuješ svoj prav? Delaj kar hočeš. Ali rabiš potrditev okolice za svoja dejanja? In če povem nekaj, kar ti ni všeč, še ne pomeni, da sem živčen.

Provociraš?
Seveda ni premalo, ampak raje vidim, da mi da 1 eur in me ne kontrolira, kaj jaz z njim počnem. Če je Prijateljica, bi morala zaupati, da vem, kaj so MOJE prioritete. Če mi ne zaupa, potem ni moja Prijateljica.
Sploh je pa pri teh miloščinah takole: bolje da nič ne daste in naročite delo ter pošteno plačate. Ker miloščine so poniževalne. Potem se boste pa dobrodelneži čudili, da vas pravzaprav sovražijo.
[/quote]

Točno tako!

Kiny je bila spet zadeta v nočni izmeni.

Ne ne razumem, da si hodil v gostilne babo iskat. V celofan zavito je, da si se z njimi razumel, one so pa te videle le kot tečnobo. Verjemi

New Report

Close