Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek niobi!!

niobi!!

Marici, ker je jesen, zberi barvo jeseni! V casu volitev, ni dobro bit ne rdec, ne bel, ne crn, ne zelen, ne rumen.. To zdaj strankarske barve..
Te lahko na voliscu zaradi domnevne prekrsitve volilnega molka se kaznujejo..
Ne poznam nobene rjave stranke, pa taksne terra rossa tud ne…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, ne vem, če že sem, sem sam za “varstvo”
bemtiš, jest pa ne znam več varovati, ker me
kar zanese ……. pa …. pol…. e, e, e, e,e,e,…..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

koga boš pa varovala aaa? Hm sem bjondasta nč nevem..MArija a ti kej več veš kot jest?!!aaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Konacno sam te pronasao ptico jedna, maskirana u macku! Od tvog pozdrava proizlazi onaj Sasov KU*AC

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheheheh cmoooooooookkk*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, niti prijateljice in z dovoljenjem…tudi jaz ne…ala mi vera Jani, zajček je ob tebi 🙂

Ojla Niobi . Zajček je bandoliral pod prisilo okoli..še zdej dišim po šefici, res.
Meni se zelo dopade tole ko mi praviš zajček zajčkast..
Ja, glede na moje potepanje, je doma čuden fris….

vodja ekskurzije :)))))))))))))))))))))))) upao u slučaju :))) pod prisilo ! Tudi on, je moral od doma ko jaz direktno iz postelje:))

Čau srce moje kraško .)))))))))

Ko v nočeh, te drugi objema… tud jaz zelim sreco obema! Zelim, da te IMA RAD!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hojla muci ******************************

Ja, sebe, pa unga ta črnga vranca, ane. Sebe
pred zavarovalnico in tožbo, unga ta črnga pred
posilstvom…. bemtiš!
Tko. Tebe pa nič, ti si pa pomgaja, kukar veš in
znaš, a prou, a… sklizni između, ako možeš, sam
ti neki povem, mam neki več kilov, kod lani!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojej Ježek!!!!!!**************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala !

Vracam !

Aha ti bi ga men splela..heheh kaj pa če ti ga mal posodim..pa se čist lepo strinjam s tem..kaj..sej veš muca si ne prvošči nč več..kot tud drugim ne prvošči……………..zato kr….izvoli…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ne, srce moje mucasto, ne, ne. Si kratko
malo ne upam, si čist zares ne upam, verjemi
ali pa ne. Bom raje še kar naprej malo v muziki
našla to črnino, velja!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čaki..kaj pa neupaš..hmmm zarad koga?
A ne Marička da se hecaš?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne upam, nimam keša za zavarovalnico,
bemtiš …. aja, dobiš informacije naslednjič….
tko. Ampak, res ne upam, no! NIč se ne hecam,
vejo to, prtjaltčki, vejo! Mi je povedu, kaj bi naredu,
če bi se mu zgod’l, da bi bil ……. mi je povedu …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti me kar hecej..jest s to zavarovalnico nč nevem..kr hecej..

Kwa je povedu..a me zezaš aa?čak se Maruička…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne on je povedu zgodbo o zavarovalnici , sem bila zraven takrat, hehe..

kako je lepa ta nora noč,,,,

Pol ga pa še men povejte da bom razumela..jest nč nevem o tem…se vidi da sem manjkala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

TO CISTO RESNO MISLIM IN ZELIM Z VSEM SRCEM..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, pismo, je on povedu, kako on vse zavaruje,
in ziher je tudi svoj body zavaroval pr’ zavarovalnici,
pred “mejbi posilstvom od ene ……” saj veš, ane.
In pol bi on kao uveljavljal zavarovlnino, ane, jest
bi pa bla, sej veš, kao upletene in povzročitelj
odškodninsega zahtevka. Kdo bi pol mene še kje
za kej zavarvau, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bom zajokala ne no…………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma zamenjajta položaj ! Pa bo !

New Report

Close