Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem normalna in ne želim biti

Nisem normalna in ne želim biti

Brezvezni ljudje si vedno želijo biti posebni. In potem si izmišljajo, kako oni niso normalni in ne želijo biti. Siva miš. Pardon, nenormalna siva miš.

Zena od lastnika, kjer delam enaka “mladostnica”. 40+, dolgi lasje v copu, hlace in preveliki puloverji, martenske. Vse firmirano, pa vse na kup nametano. Preveliki nahrbtniki in osladno smejanje – vrescanje na vsakem vogalu. Se je pred par leti odlocila, da bo odstekana. Firma se ji smeji, sama sebe pa občuduje.
Meni ste smesne vse, ki ne se znate obnasati letom primerno.

Take so pa meni dizastr. Pomilovanja vredne. Stare 40 + in sveto prepričane, da zgledajo 20 let mlajše.
Na kratko … nedozorele afne. Pomilovanja vredne.

Jaz delam pri notarki. 50 plus. Ne hecam se: usnjene hlače, botox in štikli. Nek Goth stil, pri 50 plus. Za crknit.
Vse stranke se ji smejijo, pa štose slišim ko gre. Ma kaj vampirji tudi podnevi letajo? Kaj je pa tole opallo? Ali pa samo spogledovanje ljudi med sabo. Kaj pa tejle manjka v glavi!?
Ja, tudi ona izgleda vsaj 20 let mlajša v njeni glavi. Ni normalna in ne želi biti in vsi to opazimo. 🙂

Take so pa meni dizastr. Pomilovanja vredne. Stare 40 + in sveto prepričane, da zgledajo 20 let mlajše.
Na kratko … nedozorele afne. Pomilovanja vredne.
[/quote]

Jaz se pa ne ukvarjam z drugimi kako izgledajo. Če se dobro počutijo, kdo smo mi, da bi sodili? Zakaj je treba se nekomu smejati, da sebe povzdigujete, češ kako ste odrasle in se vedete letom primerno. Se res?

Sem veseljaški tip človeka, a družbi primerno. Torej v svoji družbi se imam super, sem sproščena, nekje v službi, poslovni družbi itd. sem previdna tako pri hecanju kot pri govorjenju.
Moj moto je živi in pusti živeti. Marsikateri outfit me začudi, pa ne obsojam. Si pa za marsikoga mislim, da je pogumen, da tak hodi okoli saj je Slovenija taka mala “vas” polna ljudi, ki ne pozabijo zlahka tujih spodrsljajev.
Sem normalna? Briga me. Taka kot sem sem.

Jaz se pa ne ukvarjam z drugimi kako izgledajo. Če se dobro počutijo, kdo smo mi, da bi sodili? Zakaj je treba se nekomu smejati, da sebe povzdigujete, češ kako ste odrasle in se vedete letom primerno. Se res?

Če se ženska obnaša nezrelo, še ne pomeni, da je pogumna. In če opazimo zadetke, je to zato, ker sami iščejo tako pozornost. Saj se nihče ne ukvarja z njimi, daj no, če pa stopi v kafič ženska s trepalnicami 2 cm in nohti 3 cm v špico, pa zatečene ustnice, ja pol pa sori, ker smo opazili. No ja, obstajate tudi taki iber super karakterji, ki se nikoli ne zgražate, nikoli ne zasmejete, nikoli vas nič ne moti, nikoli ne pomislite slabo. Težava je samo v tem, da vas je poln forum, v reali pa nobenega takega …

Nemirnost, otožnost … Kriza srednjih let? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Daleč od tega, da se ne zasmejemo. Res pa raje na svoj račun kot na tuji. In če ne komentiram, ne pomeni, da nimam svojega mnenja. Tudi o kamelastih trepalnicah. Ampak je to moja stvar? Ni. Če povem, je zaradi tega kaj drugače? Ni. Torej edini razlog je, da se delaš norca iz ljudi. To mi pa žal res ni. Ker pa probam vse živo (tudi kamelaste trepalnice sem že) pa se brez problema hecam iz sebe in iz rezultata, ki je nastal.
Zgražam se pa izključno na obnašanje ljudi, do soljudi. Ja, vem, čudna sem. A daleč bolj kot to kaj dajo na sebe, me zmoti kako podli so nekateri lahko.
Če sem zato zate osladna prav, kot sem zgoraj napisala – dol mi visi kaj si drugi mislijo o meni.

New Report

Close