Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nisem tipična ženska

nisem tipična ženska

Saj nisem rekel, da mora biti pijača v gostilni, lahko si pripraviva piknik s hrano in pijačo v naravi, sicer je za ta vikend napovedano deževno vreme, naslednji vikend bi pa že šlo, lahko greva na Gorenjsko ali na kako drugo zanimivo lolacijo, zmeraj rad odkrivam nove stvari.
[/quote]

Jaz sicer nič ne iščem oz. se ne dobivam z monovci.
Sem pa včasih malce iskala po portalih in sem bila za srečanja v stilu: pohodna kak hrib, goro, kolesarjenje, smučanje… samo moški bi raje pijačkali pa sem nehala iskati :). Tu in tam je bil kak za tak potep v naravo, ampak res, res izjemoma.

Jaz sicer nič ne iščem oz. se ne dobivam z monovci.
Sem pa včasih malce iskala po portalih in sem bila za srečanja v stilu: pohodna kak hrib, goro, kolesarjenje, smučanje… samo moški bi raje pijačkali pa sem nehala iskati :). Tu in tam je bil kak za tak potep v naravo, ampak res, res izjemoma.
[/quote]

a izležavanje na plaži tud šteje ? 🙂

a izležavanje na plaži tud šteje ? 🙂
[/quote]

Jaz se ne hodim izležavat na plažo :).

Jaz se ne hodim izležavat na plažo :).
[/quote]

Se mi je zdelo. A na morje tud ne hodiš?

Se mi je zdelo. A na morje tud ne hodiš?
[/quote]

Ne, res ne hodim na morje :). Mi bolj sedejo hribi, reke, jezera… tako, da plavam pa dosti.

Ma ti si naravnost idealna ženska!

Ma ti si naravnost idealna ženska!
[/quote]

Tudi moj mož se strinja s tabo:)))

Jaz sicer nič ne iščem oz. se ne dobivam z monovci.
Sem pa včasih malce iskala po portalih in sem bila za srečanja v stilu: pohodna kak hrib, goro, kolesarjenje, smučanje… samo moški bi raje pijačkali pa sem nehala iskati :). Tu in tam je bil kak za tak potep v naravo, ampak res, res izjemoma.
[/quote]

Pri meni je ravno obratno, se skoraj zmeraj pritožujejo, zakaj jih tako mučim, da bi lahko izbral kakšno krajšo in lažjo pot itd. Očitno je res tako, da privlačiš svoje nasprotje, ampak verjamem, da se bo vsakemu nasmehnila enkrat sreča, pozitivnost pripelje zelo daleč človeka, pa tudi čim manj mora bit obremenjevanja.

Jaz nisem potrosnik. Cevlje,hlace,jakno,torbico nosim dokler ne razpade..pa se potem dam popravit, ce se da. Torej leta. Tudi kopicim ne stvari. 1-2 kosa sta dovolj. Jaz temu recem urejena in odgovorna osebnost :). Taka pac sem. Kupujem pa za otroke.

Lahko zaključimo, da so na monu same nenakupovalke, ker so ta druge itak v nakupovalnih centrih in zato nimajo časa pisat na mon?

Ne uživam v pomerjanju oblačil in obutve, pravzaprav mi je to hudo stresno. tako da najbrž res nisem tipična ženska.

Kupujem precej racionalno, kar rabim. Mislim pa da pravzaprav takih žensk ni tako malo.

Jaz tudi nakupujem na spletu, ampak ne morem vsega tam nakupit.

Pri meni je ravno obratno, se skoraj zmeraj pritožujejo, zakaj jih tako mučim, da bi lahko izbral kakšno krajšo in lažjo pot itd. Očitno je res tako, da privlačiš svoje nasprotje, ampak verjamem, da se bo vsakemu nasmehnila enkrat sreča, pozitivnost pripelje zelo daleč človeka, pa tudi čim manj mora bit obremenjevanja.
[/quote]

He, he, ko sem eksperimentirala s spoznavnimi portali, sem iskala nekoga s podobnimi zanimanji kot jih imam sama. Tipi, ki so bili ravno kontra kot jaz, so pa skoz ropotali ja, da se nasprotja privlačijo in da naj se srečava (na pijački seveda). Jaz sem vsem povedala, da mene nasprotja pa res ne privlačijo. Tako, da se nisem dobivala s takimi. Pa itak me je hitro minilo. Je bolje it v gore, mogoče tam koga srečaš in to je to.

He, he, ko sem eksperimentirala s spoznavnimi portali, sem iskala nekoga s podobnimi zanimanji kot jih imam sama. Tipi, ki so bili ravno kontra kot jaz, so pa skoz ropotali ja, da se nasprotja privlačijo in da naj se srečava (na pijački seveda). Jaz sem vsem povedala, da mene nasprotja pa res ne privlačijo. Tako, da se nisem dobivala s takimi. Pa itak me je hitro minilo. Je bolje it v gore, mogoče tam koga srečaš in to je to.
[/quote]

Gore, to misliš visokogorje, klini, zajle, prepadi …..

Gore, to misliš visokogorje, klini, zajle, prepadi …..
[/quote]

Seveda :).
Ampak to ne bi šla z nekom, ki ga ne poznam. Jaz pa hodim to ja.

40. ☺

https://www.youtube.com/watch?v=q2Yp9jrn92c

Seveda :).
Ampak to ne bi šla z nekom, ki ga ne poznam. Jaz pa hodim to ja.
[/quote]

Ferate ?

No, U are just a common biach.

Si vis pacem, para bellum.

Ferate ?
[/quote]

Tudi se mi je že kaka zgodila :). AMpak bolj malo. Nisem pa še hodila po avstrijskih ali pa dolomitskih feratah.

Tudi se mi je že kaka zgodila :). AMpak bolj malo. Nisem pa še hodila po avstrijskih ali pa dolomitskih feratah.
[/quote]

Huda si. Kdo te bo krotil he he he he

Huda si. Kdo te bo krotil he he he he
[/quote]

Se ne da ukrotit :).

Se ne da ukrotit :).
[/quote]

Js svojo krotim, ko preseže limit na kartici ga faše v sosednjo luknjo.

Js svojo krotim, ko preseže limit na kartici ga faše v sosednjo luknjo.
[/quote]

Jaz pa svoje kartice in računa ne dajem drugim na vpogled. Z mojim denarjem počnem kar me je volja in ne polagam nikomur računov.

Jaz pa svoje kartice in računa ne dajem drugim na vpogled. Z mojim denarjem počnem kar me je volja in ne polagam nikomur računov.
[/quote]

Aha ti paše a ne

New Report

Close