Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem vedela, da smo Slovenci takšni rasisti

Nisem vedela, da smo Slovenci takšni rasisti

Arabci in Berberi niso nic pokradli Spancem? V katero solo si pa ti hodil?
In po tvoji logiki velja samo okupacija izpred 100 let: V redu, ce je tako; zakaj se ljudje iz juznega Balkana in Armenci mnozicno ne selijo v Turcijo?
[/quote]

Kaj so že, očitno pa ne toliko. Hodi se na območja z boljšim življenjem, boljše življenje pa je nastalo tudi s krajo iz kolonij. V Turčiji življenje ni boljše kot na Balkanu, ker ali niso toliko pokradli ali pa iz pokradenega niso dovolj ustvariti. V Evropi je življenje boljše, tudi na račun pokradenega iz kolonij.


Dej no napiši, kdo ima denar in hodi v EU na šoping…
[/quote]

Cenjene arabske stranke, evropski kapitalizem jih ima rad, tudi Slovenci za njih delajo.

[=Extrasonce post_id=12074477 time=1513276479]

Ali pa mora vzhodna Evropa prevzeti in še poostriti Orbanovo politiko.
Bomo pa mi sedaj postavili “Berlinski zid” do teh dežel.

[/quote]

Kdo je to mi? A ne vidiš koliko jih je opranoglavk med nami, ki bi se razstrelile na tem zidu, ker mi pa res nismo rasisti?!

Kaj so že, očitno pa ne toliko. Hodi se na območja z boljšim življenjem, boljše življenje pa je nastalo tudi s krajo iz kolonij. V Turčiji življenje ni boljše kot na Balkanu, ker ali niso toliko pokradli ali pa iz pokradenega niso dovolj ustvariti. V Evropi je življenje boljše, tudi na račun pokradenega iz kolonij.
[/quote]

Torej ti ljudje niso ubogi begunci, ampak gold diggerji, ekonomski migranti, ki se svercajo v Evropo. Pa smo le razjasnili zadevo.

Torej ti ljudje niso ubogi begunci, ampak gold diggerji, ekonomski migranti, ki se svercajo v Evropo. Pa smo le razjasnili zadevo.
[/quote]

Ja vseeno so bolj ubogi od tistih, ki lahko že doma gold diggajo.

So begunci pred revščino in slabim življenjem (zaradi česar pride tudi kaos, kriminal in spopadiI, to je povezano). Gold diggerstvo je pa v kapitalizmu zaželeno in celo vrlina. Ker nismo več v komunizmu, se to spodbuja, samo ex-komi države še imajo do tega pomisleke, ker se še niso navadile kapitalizma.

ПРИВЕТ;.)))

Zaželjeno bi bilo, da tisti, ki v vsako temo limajo sliko janse z doktoratom iz prištine, preverijo doktorate kučana, drnovška in turka…so nekateri še bolj čudni.

A ga ima še kdo od teh iz muslimanske države, tako kot Ivan?

Kaj so že, očitno pa ne toliko. Hodi se na območja z boljšim življenjem, boljše življenje pa je nastalo tudi s krajo iz kolonij. V Turčiji življenje ni boljše kot na Balkanu, ker ali niso toliko pokradli ali pa iz pokradenega niso dovolj ustvariti. V Evropi je življenje boljše, tudi na račun pokradenega iz kolonij.
[/quote]

Turki so 500 let hodili krast v Evropo, a hočeš reči, da še kradejo ne dobro?
Eni še z ukradenim ne znajo nič narediti, drugi pa iz kamna z golo voljo in delom naredijo raj (glej: Japonci).
Macron je čisto prav rekel: kolonij je bilo že davno konec. Po 50 letih je že čas, da Afričani prevzamejo odogovornost zase. To pomeni delo, red, ne pa pomoč, brezdelje in seksanje.
Dokler pa hočejo Arabci živeti dobesedno po 1500 let starem gospodinjskem priročniku, bodo tudi ostali 1500 let za vsemi. Ko se bodo zbudili v sedanjost, bodo pa lahko kaj naredili iz sebe.
Mi pa moramo ohraniti in še malo izboljšati našo Evropo, za katero je umrlo prekleto veliko naših prednikov, da je taka kot je, in si jo očitno vsi reveži sveta želijo za molzno kravo. Ohraniti jo moramo za naše otroke.

Kitajci so muslimanke, ki so bile tretjič noseče obrcali v trebuh, da so splavile in tako je kitajsko gospodarstvo najbolj konkurenčno. Srbi niso imeli te pameti in so ostali brez Kosova, Mekedonci bodo pa brez Makedonije.

Turki so 500 let hodili krast v Evropo, a hočeš reči, da še kradejo ne dobro?
Eni še z ukradenim ne znajo nič narediti, drugi pa iz kamna z golo voljo in delom naredijo raj (glej: Japonci).
Macron je čisto prav rekel: kolonij je bilo že davno konec. Po 50 letih je že čas, da Afričani prevzamejo odogovornost zase. To pomeni delo, red, ne pa pomoč, brezdelje in seksanje.
Dokler pa hočejo Arabci živeti dobesedno po 1500 let starem gospodinjskem priročniku, bodo tudi ostali 1500 let za vsemi. Ko se bodo zbudili v sedanjost, bodo pa lahko kaj naredili iz sebe.
Mi pa moramo ohraniti in še malo izboljšati našo Evropo, za katero je umrlo prekleto veliko naših prednikov, da je taka kot je, in si jo očitno vsi reveži sveta želijo za molzno kravo. Ohraniti jo moramo za naše otroke.
[/quote]

Kolonializma ni konec, ko nek politik tako proglasi in dokler zahodne multinacionalke še vedno tam kradejo in drek mešajo, izkoriščajo, rušijo njihove voditelje itd. Bolj kot se bo Evropa še “izboljševala” na račun drugih, več jih bo prišlo sem. Kapitalizem ne pozna meja, vse se vrača, vse se plača, evropa se sama ne more zagraditi pred kaosom, ki ga seje po svetu.

Ja, ironično ne neke kmetke vedno najbolj strah, pa k njim niti noben tujec noče, kaj si bi v tisti vukojebini začel? Sej so prestrašeni že, če se nekdo iz sosednjega sela tja preseli.
[/quote]
Kako prav imaš – v bistvu je nerazumen upor proti priseljencem kmetavzarska slovenska tradicija. Ko smo se pred desetletji preselili v novo naselje hiš blizu ene vasi, so nas domačini nonstop napadali, moral smo se bodisi tepst z njimi ali pa bežat. Ker ‘mestne’ se tudi smatra za migrante, he, he.
Glede osnovnega vprašanja – jaz v bistvu poznam samo enega človeka, ki je proti migrantom, pa še ta v bistvu ni rasist. In še ta se ne izraža tako vulgarno kot ti skrajni desničarji na forumu. Vsi ostali so razumni, zmerni in omikani glede teh stvari. Sem pa v takem poklicu, da imam nenehno stike z veliko ljudmi in tudi spoznam veliko ljudi na novo.

Ja vseeno so bolj ubogi od tistih, ki lahko že doma gold diggajo.

So begunci pred revščino in slabim življenjem (zaradi česar pride tudi kaos, kriminal in spopadiI, to je povezano). Gold diggerstvo je pa v kapitalizmu zaželeno in celo vrlina. Ker nismo več v komunizmu, se to spodbuja, samo ex-komi države še imajo do tega pomisleke, ker se še niso navadile kapitalizma.
[/quote]

Zakaj pa doma pri sebi nocejo gold diggat? Kolonizatorji so ze zdavnaj odsli. Vecina afriskih drzav je samostojnih ze 50 do 60 let. In kaj so ustvarili v tem casu? Lokalne vojne, nasilje in kopico otrok. Samo Nigerija ima 4x toliko ljudi, kot ob casu osamosvojitve. Naj si ustvarijo svojo EU pri sebi doma. Naravne danosti imajo, zemlje vec kot EU, imajo ogromno mineralov, dobro klimo, skratka vse pogoje, da doma kaj ustvarijo. Ampak to njih ne zanima. Njih zanima produciranje otrok in streljat v lokalnih vojnah in pa seveda, da se vsedejo za pogrnjeno mizo EU.
Ampak tako ne bo slo, ker mi ne potrebujemo njihovih obicajev, ki bi iz Evrope naredili drugo Afriko.

Biti rasist… postaja čedalje bolj pozitivno. In več sranja kot bodo naredili migranti, bolj bo postajala ta beseda pozitivna in privlačnejša ljudem.

Sploh ni problem v barvi kože, las, oči. Problem je v predpotopni mentaliteti. Te se je za bati in ne črne kože, črnih las in rjavih oči. Možgani so problem.

Kolonializma ni konec, ko nek politik tako proglasi in dokler zahodne multinacionalke še vedno tam kradejo in drek mešajo, izkoriščajo, rušijo njihove voditelje itd. Bolj kot se bo Evropa še “izboljševala” na račun drugih, več jih bo prišlo sem. Kapitalizem ne pozna meja, vse se vrača, vse se plača, evropa se sama ne more zagraditi pred kaosom, ki ga seje po svetu.
[/quote]

Tudi Turki in Arabci, oboji nekdanji kolonizatorji Evrope, v Evropi se vedno drek mesajo, se bo tudi njim kdaj vrnilo, bodo tudi oni kdaj placali?

In to praviš ti, ki od Slovencev maraš edinole moža in otroke, ki so fifti fifti.
Večjih rasistov od židov ni. Pa reci, če ni res.
Res pa je, da si se naučila svoj bes proti Slovencem malce bolj prikrivat.
Zakaj, hudiča, ne sprevidiš in jasno poveš, kaj hočejo s temi spini o večnem pljuvanju, sploh doseči? Razprtije med ljudmi! Se doma tudi poslužuješ takega besedišča?
Ti dobra, tvoji pa rasisti? Kako sploh lahko živiš v svoji koži, če te vsak Slovenec žuli?

Vsaj ti bi MORALA ptepoznavati spine! Al temu nisi dorasla, kljub starosti ne?
Pejd v rit! Neodgovorna si do amena in krivična do lastnih otrok.

In to praviš ti, ki od Slovencev maraš edinole moža in otroke, ki so fifti fifti.
Večjih rasistov od židov ni. Pa reci, če ni res.
Res pa je, da si se naučila svoj bes proti Slovencem malce bolj prikrivat.
Zakaj, hudiča, ne sprevidiš in jasno poveš, kaj hočejo s temi spini o večnem pljuvanju, sploh doseči? Razprtije med ljudmi! Se doma tudi poslužuješ takega besedišča?
Ti dobra, tvoji pa rasisti? Kako sploh lahko živiš v svoji koži, če te vsak Slovenec žuli?

Vsaj ti bi MORALA ptepoznavati spine! Al temu nisi dorasla, kljub starosti ne?
Pejd v rit! Neodgovorna si do amena in krivična do lastnih otrok.
[/quote]
Zakaj sem krivična do mojih otrok? V čem točno?
Kater bes proti Slovencem? Vzemi tablete ker ti ni dobro.

Od začetka ni bilo nobenih mešanj ras ipd.. V Evropi so živeli belci, v Afriki črnci, v Amerikah indijanci…Kdo je začel se kam preseljevat in se mešat z drugimi rasami vemo, belci. Niso druge rase prišle k nam ampak smo šli mi belci k njim, v Ameriko, Afriko, avstralijo…vsepovsod.
[/quote]

Sory, ma si malo zgodovine prespala. Koji kurac so bili Turki, ki so udilari v Evropo? Oni so bii potem razlog, da so Evropejci iskali izhod na bližni vzhod, da bi trgovali. Zato je šel belc v Ameriko, pa v Afriko itd.
Tako da mi ne trobi kdo je bil na začetku, ker začetka ne poznaš, tako kot ga jaz ne. O tem, zakaj je šel belc v Ameriko, pa vem.


Zakaj sem krivična do mojih otrok? V čem točno?
Kater bes proti Slovencem? Vzemi tablete ker ti ni dobro.
[/quote]

Ker imaš slučajno Slovenca, katere pa sovražiš. To veje iz vsakega tvojega zapisa.
V resnici bodi to, kar si, vera res ni pomembna, no, tebi pač je.
Pomemben je človek, osebnost kot taka. Sovraštvo pa vsako osebnost uniči.

Sory, ma si malo zgodovine prespala. Koji ****** so bili Turki, ki so udilari v Evropo? Oni so bii potem razlog, da so Evropejci iskali izhod na bližni vzhod, da bi trgovali. Zato je šel belc v Ameriko, pa v Afriko itd.
Tako da mi ne trobi kdo je bil na začetku, ker začetka ne poznaš, tako kot ga jaz ne. O tem, zakaj je šel belc v Ameriko, pa vem.
[/quote]

Veš. Vatikan jih je poslal. Kaznjence. Kot v Avstralijo.
Kot je sedaj muslimane.

Ker imaš slučajno Slovenca, katere pa sovražiš. To veje iz vsakega tvojega zapisa.
V resnici bodi to, kar si, vera res ni pomembna, no, tebi pač je.
Pomemben je človek, osebnost kot taka. Sovraštvo pa vsako osebnost uniči.
[/quote]
Ti si zabit kozoheb ne pa Slovenc.

Problem so bolani in oprani možgani, ki mislijo, da je potrebno pobiti nevernike in posiliti ter zasužnjiti nevernice. To je problem in zato se je Evo Morales odločil, da je vrgel Tomislava Zovkota iz države, čeprav je mladoleten in čeprav nima hrvaških dokumentov, ga je postavil v lepo njihovo.

Pa on je katoliban in je za svoj šestnajsti rojstni dan zakuril indijansko svetišče.


Ti si zabit kozoheb ne pa Slovenc.
[/quote]

Ti Slovencev sploh poznaš ne, ker jih nočeš. Misliš, da je tvoj mož pač neke druge nacije.
Tvoje sovraštvo do Slovencev je prav bolestno in še kako očigledno. Ne moreš ga skriti.
Zato ga projiciraš v vsakega Slovenca, kar ti pa ne ratuje, le enako sovražni ga uporabljajo za svoje spine. Enake, kot je ta tema. Dan za dnem enako, podobno, na isti način.
Samo toliko v pojasnilo glede projekcij, ki so že prav prozorne.

New Report

Close