Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem žleht, dogajajo se mi pa same slabe reči, zakaj tako???

Nisem žleht, dogajajo se mi pa same slabe reči, zakaj tako???

Velikokrat imamo o sebi predobro mnenje tako kot ti draga avtorica. Vendar je to res? Glede na to, da ti okolica (mož in hči, sodelavci) sporočajo ravno obratno.
Pa to ne pomeni da moraš ravno krasti, se neprestano kregati…..morda oddajaš samo negativno energijo za katero še sama ne veš. Skratka nekaj nasvetov si dobila, vendar imam občutek, da itak ne boš nič naredila ker si prepričana, da se ti godi krivica oziroma da so za tvoje stanje krivi drugi.

Ne želim, da izpade kot norčevanje, pa vendar te moram vprašat.
A to so zate hude stvari?

Pozdravljena.Vsak kdaj potrebuje ramo za zjokat,razlika je le v tem,da eni to priznamo,drugi ne.
Vse to bo enkrat mimo,verjemi.Na komentarje pametnih,ki se NIKOLI niso SMELI zjokat,pa upali ignore.
Želim ti,da se postaviš sama sebi na prvo mesto in se boš s časom veliko bolje počutila .Leto 2017 pa naj ti prinese ogromno dobre volje,da bo vse skupaj malček lažje.SREČNO.

Ej, veš kaj. Samo poglej v kakšen vrstni red si razvrstila svoje težave. Veš kako se to bere?
“Mož me vara. In to me je tako dotolklo, da … ”
Ni čudno, da se ti je začelo na vseh koncih podirati.
Najprej se sestavi in se posveti hčerini bolezni. Druge se loti s trdo roko in jo kar hitro prizemlji.
Ko boš to uredila, se bodo tudi druge težave rešile same od sebe.
Z varalico boš pa obračunala na koncu.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Dovolj je, da samo pomislim na nekaj privoščljivega. Vse se mi vrne!
Ves čas živim ‘gor – dol’. Pa samo zase in za svoje se brigam. Pomagam. Premalo??

Zdaj imam obdobje, ko je vse ‘gor’. In sami čakam, ko bom spet na tleh. 🙁 Sploh se ne morem sprostit.
Ampak vem, da ko sem/smo v dreku, da spet pride sonce. In to me dela modro, sem en steber tudi našim.
In vedno manj se sekiram. Staram se :-))!

Vem,da tega nočeš slišati.

Negativci oddajajo negativno in privabljajo negativno. To je vse zaradi tebe.Mogoče si žleht,pa se zavajaš,da nisi.

To ni res!

Poznam polno pozitvcev in trpijo. Ves čas!!
Poznam/o polno negativcev, pa živijo ko ‘kraljica Mica!’

http://shop.vladavinakraljestva.si/krscanske-knjige-zalozba-derek-prince-ministries-knjiga-derek-prince-Blagoslov-ali-prekletstvo

Nehaj razmišljati na tak način in vzemi svoje življenje v lastne roke.

To je dobrota je sirota.

lep odgovor, bravo

New Report

Close