Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Nivea sun stevilka 2

Nivea sun stevilka 2

Zivjo,
pred nekaj dnevi sem kupila preparat za soncenje Nivea Sun in sicer s stevilko 2 (hitra zagorelost,nega in zascita) in me zanima,ce je to u redu za zacetek soncenja,ali bi mogla izbrati kaj z visjim faktorjem.
Moja polt je ze naravno bolj temna kot cisto bela,zato bi se rada se malo posoncila do take lepe cokoladne barve,oz.spet ne pretirano in ne premalo.
Kaj mislite?Ali je katera ze uporabljala ta preparat in kaksne so vase izkusnje?

Seveda je tvoja polt zelo pomembna pri izbiri pravega faktorja zaščite proti soncu. Toda kljub temu, da si bolj temne polti je 2 občutno prenizki faktor za začetek, pa ne zato, da te nebi opeklo, ampak zaradi škodljivosti uva in uvb žarkov.. Prve dneve sončenaja, naj bi se mazali z začšitnim kremami, ki imajo od 20 do 12 spf (seveda odvisn od polti, bolj je temna, nižji je faktor), po 10-20 dneh, pa se lahko uporabljajo tudi nižji faktoriji. Spf 2 je namenjn že močno porjaveli koži.

Sem ravno brala članek o sončenju, upam, da sem kaj pomagala.
Lep dan,
TaNiTa

Za začetek absolutno premajhen faktor.

…je že itak TaNiTa vse povedala… čeprav imaš bolj temno polt je za začetek zaščita premajhna!!

hvala za nasvet!
Zadnjic sem si kupila potem se visji zascitni faktor – desetko.Mislim,da bo u redu.
Se enkrat hvala za nasvet in lep pozdrav!

Slisi se ze boljse! Sam ne se hecat s soncem!!!!

New Report

Close