Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek njegovaljubica, ti si tudi ena uboga reva

njegovaljubica, ti si tudi ena uboga reva


a ti vidiš sama sebe…iz vsega kar pišeš se bolj bere,d ati to želiš… ker sicer bi za svoje enkratne užitke in skoke v posteljo izbrala samske z enakimi preferencami… in verjemi, ne bi ti utrujali, ker bi imeli enake preference kot ti in enako skačejo iz cveta na cvet in so zasedeni s tem…
ne ti raje izbereš poročenega, ker očitno ti uživaš v trpljenju prevarane žene, v tem da ga ona doma pogreša, pa ga nima, ker si ti z njim, ti iščeš lastne užitke v njenih solzah, prizadetosti ipd.
sama sebi nastavljaš ogledalo kdo si, samo sama sebe v tej reali ne želiš videti…

Nisem ga izbrala namerno, on me je izbral, meni je bil privlačen in zgodilo se je. In še enkrat to nebulozanje s slabo vestjo…je nimam imet za kaj, on naj jo ima. Jaz poznam samo njega, njegove žene ne in zato ji nič ne dolgujem.

S samskimi se zaplete, ker se vedno zaljubijo vame in hočejo vedno več.


…pa če si ravno nazaj pisala, da ravno take hočeš, da ti potem ne utrujajo… kaj zdaj odloči se no???

Kaj ti ni jasno – ravno ti razlagam, da samski utrujajo, ker hočejo več. Pri njemu pa mi ravno to ustreza, da se zadeva ne razvija, ja? Samo povem, da nisem jaz namerno zapeljala njega. Sčasoma se je pokazalo kako je peljat tak odnos. No ne ravno odnos, seks predvsem 😀

In ti misliš, da boš s takimi grožnjami koga prestrašila? Sicer pa žena naj piše vrstice možu, ki jo je varal, otrok pa mamici, ki ga ni znala naučiti, da problemi med starši nimajo veze z njim.[/quote]

Zakaj bi strašila?
Ti zgleda, da boš znala shendlat s tem, jaz pač ne morem. Si spregledala moj nick?

Zakaj pa mamici,aja očka ni kriv, ker ga nikoli ni bilo, aja tudi to je mamica kriva, ja točno vse je kriva mamica, po tvoji logiki.[/quote]

Meni ne bo treba nič shendlat, ker nisem ljubica.
Zakaj mamici? Ker bi ona v to vmešala otroke, on jih sigurno ne bi. Saj menda ne misliš, da bo kakšen otrok delal samomor, ker gre očka tu in tam nekam za par uric?


kaj tebi ni jasno, potem ti očitno namenoma izbiraš poročene… seveda se ne razvija ker nekdo doma joče in ga pogreša, torej uživaš tudi v tem… kaj drugega pa sem ti jaz pisala kot to…
sama ne veš kaj hočeš res… boljše zaključiti s teboj… 🙂

Noben ne joče, ker ne ve. Če pa zve, pa naj razčiščuje s tistim, ki jo vara.


kako pa ti veš.. pa četudi…morda še ne joče… ga pa pogreša, ti pa se na tem naslajaš in uživaš…

Nič se ne naslajam. Če se izve, se bom lepo umaknila.

Ti ljubica ..jebes se z ciganijo ti dajajo dnar,kupujejo usega..vozis se s prefinjenimi avti..To ti pase pa cepraf smrdijo..Ti si obicna kurbetina ….

New Report

Close