Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu “njena zgodba”

“njena zgodba”

Oba sta delala pozno v noč…pisarni sta bili vidni en- drugemu, vse v steklu, bila sta zelo zaposlena, vsak v svoj posel, na trenutke pa so se njune oči ujele…od vsega dela ta dan, jo je začel boleti vrat, sezula je čevlje, si dala noge na mizo, krilo povlekla malo visje, da je bila bolj komot, roke nagnila nad glavo, bluza se je napela, videle so se bradavicke, spodaj je imela le nezen prosojen body, zacela si je masirat vrat, nakar znenada začuti neke roke, tako paše, zapre oči in se prepušča tem rokam…zahtvene so, obvladajo…izkolpila je vse misli, ni je brigalo ničesar več, prepustila se bom tem rokam, pa naj bo kar bo…roke so postajale vse bolj zahtevne…od masaze vratu so presle na obraz, prsti so se sprehajali po njenih cutnih ustnicah, odpirala jih je, usel ji je krik uzitka, ena roka je presla nazaj na vrat, spuscala se je nizje do njenih joskic, gumbi na srajcki so popuščali en celo odletel neznano kam,prsti ene roke so se se kar poigravali z njenimi ustami, lizala jih je kot lize njega…druga roka je zlezla pod body…stiskala bradavicke, ki so postale napete, trde, želele še in še…njena usta so izdajala njeno pohoto…njene noge, ki jih je imela se kar na mizi, so počasi zacele lezti narazen, muca je bila že vsa mokra, potrebna, s svojo roko je zašla do muce…potisnila body malo na stran, še sreča, da je imela oblečene samostoječe nogavice, začela se je igrati z njo, noge dala se bolj narazen, da so bile lep razgled za pogled od zgoraj…zaprla je oči, zacutila njegova usta, ki so drsela po vratu, ki so drsela vse blizje njej, na njena usta, razprl ji jih je, se nezno prerinil z jezikom v njo, igrala sta se, poljubljala, nezno a zahtevno raziskovala sebe naprej…odprla je oči, sedaj ga je dobro pogledala, mmm, bil je moški po njenem okusu, začarale so jo že njegove roke in sedaj še on sam…želela ga je čutiti, zašepetala mu je par sladkih besed…ljubi me…vzemi me…prosim takoj zdaj…
Iz njenih ust se je preselil na njeno muco, krilo ji je dvignil visoko cez pas, noge dal čisto narazen, da se je pred njim v vsej mokroti in pohoti odprla njena muca, zelel je, naj nadaljuje svoje igranje, da jo bo gledal kako se rajca-igra…tudi on se je s korenjakom igral ob pogledu na njo, drkal si ga je lepo počasi…nadajlevala je, vmes ji je iz ust prihajal zvok naslade, pohote, z ocmi ga je opazovala in videla da je zrajcan tudi on… , hotela ga je cutiti, takoj zdaj…ostala je na stolu, razkrečenih nog in se rajcala dalje, njemu pa ukazala, naj stopi nazaj za njo in ji namesto ust …ponudi svojega korenjaka…mmm, kako je bil trd, velik in sladek, ko je drsel v njena usta, ko ga je nezno grizljala in mu z roko pomagala drseti gor in dol, slisala ga je, ja še, tako me daj, mm, kako znaš, ne nehaj…
sama je bila tik pred koncem da eksplodira…raje se je prenehala rajcat in se posvetila njemu, z eno roko je bozala jajcka, mu sla malo po ritki gor in dol, z drugo roko je nezno drsela gor in dol in si ga nabijala v usta, čutila je njegov sok pohote…ni hotela da že konča, zato je prenehala…vstala in stopila ob steno..steklo je bilo hladno, nekje je videla snazilko, ki je cistila prostore, to jo je le še zrajcalo bolj, da nekdo opazuje…ta večer je izklopila vse misli, bila je le pohota na višku…dala si bo duška do konca…
Pogledal jo je, vsa skuštrana je bila naslonjena ob steno, bluza razprta, čipke bodija so odkrivale lepe čvrste joškice, bradavičke so bile napete…krilo je odvrgla spotoma, stala je tam kot boginja seksa in zahtevala, da jo pofuka do konca.
Slekel je hlace, majico in se ji tudi on pokazal kot bog tam sredi oaze seksa, bila sta le on in ona…obrnil jo je, da je lahko gledala svet pisarn okoli sebe, dvignil njene roke visoko, in jo zacel poljubljati od zadaj po celem telesu, eno nogo ji je dvignil ob stran, da je z ustnicami lazje prodrl vanjo, od muce je teklo, en prstek je zdrsnil v rito in takrat je zakričala od uzitka in dejala pofukaj me že, ne zdrzim več, prosim…vstal je in jo tako od zadaj napičil, v divjem ritmu je nadaljeval…hotela je več in odnesel jo je na mizo, naslonila se je na mizo,eno nogo je dala na mizo, druga je ostala na tleh, odprla se je muca , do konca jo je razsiril se on, ji dal narazen se rito in se zapicil v sladko mokro, pohotno muco…en prst ji je vtaknil v rito in tako nadaljeval, uzivala je kot se nikoli, trzala v krcih naslade…ga z rokami rajcala po jajckih ….to je bila pika na i, zacelo ji je prihajati, eksplodirala je in to je njega dodatno zrajcalo, da je končeval še on, obrnil jo je in pošprical po obrazu, nastavila mu je svoja usta, želela da konča v njih, lizala ga je, srkala njegov sok in ga opazovala, kako trza v krcih užitka…mmm, njegova sperma je bila dobrega okusa in želela je posrkati vsako kapljico njega…nadaljevala je s poljubi…

Naslednje jutro so se srečale njune oči…namuznila sta se en drugemu in mirno nadaljevala pot v svoje pisarne…čez dan je velikokrat čutila njegove poglede na sebi…pomislila je na njegove roke…poljube…postajala vse bolj mokra… in komaj čakala na večer, ko bo spet imela polno dela in bo čutila njega v sebi..vedela je , da bo prišel!

mmmmmmm….čudovito…še kdaj…
in zakaj skrivaš take biserčke pred nami?…kaj ni očitno, da nam paše?…
lepo…

lp

u divje, divje…. Imaš mogoče še eno delovno mesto? Pripravljen sem prevzeti nočno izmeno, vsako noč…

Najlepši so redki biseri in tudi najdražji so, veš koliko truda je potrebnega predno nastane tak biser,predno preide v tvoje roke in se zasveti v prečudovitih barvah ob pogledu skozi sonce;))…vidiš zato so tako redki…

Resnica pa je le ta, da me baše čas, za kaj takega pa moraš mal podoživljati in to zlivat na papir…in za to je potreben čas, ki ga je vedno malo..zato so moje zgodbe redke-preredke tukaj…

Boš zmogel dragi;)), vsako noč nekaj novega…pohotnega, vročege…mmmmmmmm

Seveda, saj se ti kar naprej ponujam!

le čakaj…nekega dne bo prevroče ti rečem;))

le do kdaj naj čakam?

Preberi si svoj slogan…”Vsega človek itak v življenju ne more imeti”jaz pa ti dodajam svojega:

“Vsega v življenju ne moremo imeti, počasi postopoma pa lahko imamo vse…”

Vedno počasi, čakaj…

kdor čaka dočaka;))

:-)))

…..njami mi je bilo tole……še!

New Report

Close