Najdi forum

NMK

A zdej bojo spet celo poletje ponavljali to sranje al kaj? Ma dej, pa kdo to sploh gleda???

otroci

Cel poletje,ja. Ne vem, kdo je na popu tolk pameten. Groza.

nova
Uredništvo priporoča

med 7 in 70+ let nihče z IQ-jem nad 70 :))

Ja očitno mislijo, da smo vsi celo leto na dopustu. Đizus, že tako je nisem mogla gledat, da bi zdaj pa še celo poletje to gledala! Pa tistemu, ki mu je bila všeč je pa najbrž že DVD kupu in si pogledal stvar še enkrat!
Stokrat raje bi videla, če bi še ta stotič ponovil filme ala Umri pokončno itd. Mogoče, bi vsaj enkrat na teden lahko zvečer ležala pred TV

Joj, ma prow res…. je prow Bosanc tisti, ki jo je dal na spored… :))))

Ma sej je ob 20h, takrat smo še na plaži:))

Meni je pa tako všeč, ker je tako RES.

Ob 20 pa res ni treba sedeti pred Tv-jem. Takrat gremo šele v mesto na sladoled.

A vi ste dejansko ob 20ih že pred TV, da vas spored moti? Jaz svoja dva otroka takrat šele zunaj lovim in kličem, da bo treba počasi noter in pod tuš itd.

Pa prijetne poletne večere, pa četudi pred TV.

LP

---------------------------------------- Nisem volila teh volov!

meni grejo s tem NMK-jem tolk na živce, pa sploh ne gledam … samo že sam koncept, da zadevo ponavljajo vsako poletje je za znoret… še dobro, da pop ni edina tv…

Meni pa paše kdaj pogledat. Limonade, ki so od 15h pa to 19h tud ne pogledam, pa me ne motijo. Ne vem kako vas lahko nekatera stvar, ki se jo da tako brez težav izognit, moti. Pa ne bi rekel, da bi samo POP tv lovili, jao.
Umri pokonočno in podobne stare filme pa bodo še prevečkrat ponovili, nič se bat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close