Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NO, ………….

NO, ………….

No ?

Srečno novo leto!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zajček.. srečnega in zdravega.. veselega in… veselega :)))))))))))

Jani zdej mal praznuje.. nov let :))))) Je pri vas hladno?

Sneži, pa lepo novoletno smrekco imamo tuki, pa kuglce gor :))))))

pa tud vam pa tud vam :))) smo od doma.. al je to.. javljanje iz.. nekih oddaljnih krajev :)?

Jani je bil letos spet doma :)))))

yeeees, Jani, si videl, sva se ujela :))))))))))))))))))

Srečnooooooo en mal z zamudo..kam sta mi pobegnila…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz sem še pri Rudolfu u staji :)))))))))))
Pridi še ti gledat, kako je lepo 🙂

Sva šla na kuhano vino!
Pa po rokavice in lopato za sneg, pa nama je avto crknu.

aha 🙂 sva.. rata včasih :)))) no.. pr nas mamo tud.. pred hišo veliiiiiiiiiiiiiiiko smrekco.. pa mhne lučke.. tko kot so zdejle že moje učke :)))))

Jani je glih odprl novo flašo šampanjca :))) Na zdravljenje :)))))))

Ja.. sam bom moral poklicat na pomoč.. druge jelene.. da me bodo brž prenesli v stajo…. pa je kej sena tam?

Dej mi natoči en kozarček, pa muci, bomo nazdravili……
kako lepo sneži…..
tako je vse belo :))))))))))))))))))))

Matre a tud vama auto crkuje…
hmm sumljiva epidemija…hahahah
na zdravje čin čin…v novem leti vse lepše bo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no viš… Nov let mi pa si nismo voščili… zato smo šli sem.. da opravimo formalnosti potem pa … hija :))))))))

Je, čisto frišen, še od lanske pomladi…

Kej od kod tile komarji..to pa ni v kontekstu..heheheh
mene ze vse srbi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čin, čin, čin…
na zdravje, juhej!!!!!!
Ja, sej si tudi ti v tem avtu bila…

No pri nas se pa kaže lunca.. taka polna… kako so lepi kristalčki.. le kako se lesketajo v svetlobi lune 🙂

Na zdravje zajček.. bomo še dolili če zmanjka 🙂

heheheheh še dišiiiiiiiii

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, zdrži, hehe…

važno da diši.. da ne bo Rudolf.. pobegnil drugam :))))))

aha….mam mal krize v spominu..sej veš starost pa to..pa skrbi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a se ta lunca tud mal gunca…pr nas se! He!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja muca.. sneg poklič, sneg :)))))))))))))))

Janija tud vse srbi.. bo treba.. tole polnočnico.. pripeljat h koncu in oditi… pogledat.. če so vrata spalnice odprta :)))))))))

fejst zobe skup stisn..sej bo šlo…….*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close