Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NO, ………….

NO, ………….

ja pa ne morem čakat, ko mi sitnari tlele eden

Nočko Zajček 🙂 vračam cmoka 🙂 velik!!

Oki nočko obema, kje je ježek ?

nočko tud teb muca in.. cmoka.. tud velik :)))

dejmo porint pol…hooooooooorukkkk…hooooooooruk ruk ruk…evo se že premika…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nočko :))))))

oh groza brcn ga u piščal..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ježek se je ustrašil nevihte in.. pobegnil. Lahko noč.. tud ježku 🙂 in seveda vama dvema obema :)))

Solze mi lijejo, dobra ideja :)))))))))))))))))))))))))))))

noč vračam tud en velik..heheh!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo pančkaj!

yeesssssssssss ccmoooookkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!

ježek je pri paty..pomoje bo zdejle…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a dej nehi!

CMOKKKKKKKKK!!!! NOč grem res…poišči ježka..pa kej lepega napišta bom jutri brala ob kafetku..aja pa prlimej mu še enga od muce lupčka mislim..ke na lička prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sladke nocne lupcke zajcku in muci, Janiju pa sapo, kot bi rekel nas Stumpi!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheh oki ježekkkk zajček te išče..hvala za cmoke tam doli te tud moji čakajo..pa tud sladki so!!NOČKO!!! Ježek ČUVAJ SE!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bi, pa se tuki nekje skriva ):

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeJJJJJJJJJJ!
muca, da se ti reci pozlatile, da bi kaj noro lepega sanjala in da bi ti bil kofetek jutri cim slajsi…

Nezno nocko!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, tuki in z svojim analognim modemom moram brat: “Sprejemam sporocila”, jaz pa lahko le gledam tisto sprejemanje!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bil si ti nekje, sej vem!

hahahaha, matuzala je moj prijatelj, dober !

sem mal plezal po vejah, pa so bile prazne, hehe.. Jezki se moramo drzat trdnih tal!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

može tangice:)))))))))))

ne drži !!! Je pomlad, raste sadje…
ej, a prideš k meni?

New Report

Close