Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NO, ………….

NO, ………….

ja, kaj pa delata?.)))))))))))))

pravkar mineva 40 minut, pa ste naklofali 99 postov!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ne pa potisnt:))))))))))))))

Ježek, juho se popapa dokler je vroča, ma, a ?

uf, zajci, da nisi ti zaljubljena.. Zdaj je ze poletje! Vau, da nimas sindroma “mucinih pet minut”!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tole mi moraš pa razložit. Ej, zdajle sem ti nekaj napisala, a nisi dobil ?

Pa nisi odgovoril če prideš ?

Tocno tako so me ucili in vedno sem imel opecen jezik! Ampak sadje je najboljse, ce je prav ohlajeno in dovolj zrelo.. Auuu, kako so fini zreli sadezi…

Mislim, da bova morala oba it gledat pod kozo, kaj pravis?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pridem, samo moras biti v postelji in moras imeti oci zaprte.. Pa si zamislit …

PS; prej povej, kje spi Ken?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pridi pa boš videl ! He, he, saj ne bo nič naredil……

Ja, lahko greva , če hočeš !
Lepo nočko, pa lupčka!

Zima, zima, bela,
vrh gore sedela,
pa tako je pela,
da bo muco vzela….

ni, da hocem, ampak moram.. danes je delovni dan in ni kaj veliko noci ostalo.. Nezno in najlepso nocko tudi tebi!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Prav !
Pa, pa,
nočko lepo!!!!

Bemti, sem se tam okrog tebe malo prej motovil, pa ta star zajc tako smrci, kot, da v vinogradu rigola! Pa na vsake konc vrste traktor cist pocas obraca.. Pa ne bit huda, zdaj vidim, da smo v resnici jezki tud zajci!

Se eno nocko tudi tebi!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajček… pejt spat….. moje oči so danes kot en feder.. skoz mi veke padajo čez oke… pa komi mam glavo pokonc…. aj jaj 🙂 bo treba popoldan… štukat :))))))

Jani želi zajčku muci in Ježku lepo dobro jutro in pošilja vsem trem cmoka zato, ker so tako polepšali včerajšni večer in skupaj z mano počakali na Novo leto :))))))))) Vsem ostalim pa želim Srečnga in zdravga :)))

hja, Jani, navajen nisi…..ponavadi si u postlci s putkam:)))))))))
novo leto pa tudi ni vsak dan;)))))))))

O pa ne.. n’č s putkam… s češplcami hehehehehehehehe

Ja, pa res ni vsak dan Božič in nov let ;)))))))))))))

JTLC!!!!

No vidiš, haha, ja kako naj te pol kam peljem, ko mi že ob 10- ih zadremaš? :)))))))))))))

ZTLC!!!!

heheh Kofetek njami..ujjuj branje njami..hehe obema cmoka!!!hej kaj me vidva crkljata,pridna pridna..uživam..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zakaj pa mene..aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Točno,novo leto je enkrat!********
Jani,čaki bo treba strenirat tole….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sej pravjo da je češplov kompot najboljši…heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zato, ker o tebi tudi mora ena pesmica lepo pet…**************

heheh aja..pol me naj pa vzame raj hudič..hihi hecam se..no zima mi je všeč..se predam..oz ugrabit dam!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close