Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No, Jordan Peterson, kje je zdaj tvojih 12 pravil za življenje, a?!

No, Jordan Peterson, kje je zdaj tvojih 12 pravil za življenje, a?!

Ups, malo mi je telefon poslovnih Petersona v Petersina. Pa še kaj je ‘popravil’. very Šmartno. Smart. 

poslovenil*

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 18.09.2022 ob 13:19

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 18.09.2022 ob 13:18

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 18.09.2022 ob 12:54

glede na to kako cvilite mora že imet prav..

PETERSON, da ima prav? S svojimi pogledi na tradicionalne vrednote? No očitno pri njemu njegove vrednote in pogledi niso delovali ko je odkril, da se moti in se je sesul! 🙂

.

za “WD40a”

tkole, ne poznam verjetno niti 1% njegovih trditev, ampak glede na to kako razpizdi poslušalce nekaj že mora bit na njem. Kar pa poznam, se pa z njim v večini strinjam. Kot pa je omenil en komentator o putinu in ukrajini mi je pa nepoznano, pa ne morem komentirat.  Nikjer pa nisem zaznal da bi se postavljal kot vzor tapravega dedca.

“JULIJ CEZAR”,

napisal si:

“ne bluzi, jordan je svetlobna.leta pred zizkom , za razliko od zizka razume naravoslovje in kako narava deluje….”

Kako pa je potem možno, da vse kar ti pišeš o naravoslovju nima veze z naravoslovjem in kako narava deluje?

Poglej JULIJ CEZAR(poimenovan po slavnemu biseksualnemu vojskovodji), dejstvo je, da je moje pisanje prekompleksno in mu ne moreš slediti in zaradi nepoznavanja tematik sploh ne veš o čem govorim.

1) Ker če ne bi že razumel, da sem nasprotnik LGBTQ ideologije, ker so isti kot konzervativci in zagovorniki tradicionalnih vrednot s katerimi naj bi bili v sporu. Ti dvoji so ena in ista zadeva.

.

nadaljujem:

2) Ko govorimo o biseksualnosti živali si mi ti prijavil enkrat, da se je to en znastvenik zmislil. To je enako kot, da bi se jaz pogovarjal z nekim SDSovcom, ki še nikoli ni zapustil svoje vasi in bi mi trdil, da si je luno neki znanstvenik zmisli in da je to le sonce, ki ponoči manj sveti. Ker ne govorimo o posameznih primerih živali, ampak o 100% biseksualnih vrstah in to so mimogrede celo tiste evolucijsko najinteligentnejše vrste. Torej nemogoče spregledati ta dejstva.

3) Za večino starih civilizacij se kaže, da so bile biseksualne. In celo tvoja Rusija je bila carskem času zelo biseksualna in so moški se pozdravljali z zalizovanjem. V času lenina pa najbolj LGBT prijazna država na svetu, zdaj pa se je Rusija popolnoma odmaknila od narave in naravnega reda. Otomani/turki isto.

Leva sodra ponovno izloča svoj žolč nad človekom, katerga sploh ne poznajo. Nad človekom, ki jim ni naredil nič, samo deli svoje mnenje s tistimi, ki ga hočejo slišat.

Vi ste proti sovraštvu, a je tako, hahahah

nadaljujem:

4) Sam sem ugotovil, da je večina moških biseksualnih in da dosežem, da mi to priznajo ali pa se tudi seksualno zapletem z njimi in da pri temu zelo uživajo. Pred mano niso nikoli prej bili z moškim le zaradi vpliva družbe. A pozneje mi povejo, da zdaj niso več samo z ženskami ampak, da dajo priložnost tudi moškemu če pride do take situacije.

LGBTQ ideologija pa nima nič z mano, saj zagovarja druge stvari.

Vi strejti(heteroseksualci) pa ste v manjšini tako kot pedri in zato mi nič ne kaže, da bi bili naravni, ker tudi nikoli niste bili naravni, razen v kakšnih časih mračnjaškega krščanskega srednjega veka, pa še to se je za polom izkazalo.

 

Tako da ali imam jaz šhizofrenijo in si domišljam vse to, ali pa si ti neumen in ne veš ničesar o naravi in ljudeh!

Če so mu podtaknili clonazepam, potem pa je moral na odvajanje. To nima zveze z nekimi pravili življenja.

Petersonu tabletke popustile …

Že ko semga prvič videl mi je bilo jasno, da mora biti ta moralist na tabletah. Saj je jasno, da kdor take puhlice govori mora biti v hudih dvomih in ekstencialni krizi.

Pa saj on nikoli ni skrival, da je v depri, da ima probleme in da je samo meso. Na YT je tega ogromno.

V bistvu je tragično, da bolj kot je v riti, po domače povedano, bolj želi pomagati drugim. Par YT sem pogledala, ampak ugotovila, da hodi okoli bistva in izgubi nit. Težko ga poslušam. Isto Mel Robbins, ta je tudi skrenila.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 18.09.2022 ob 14:55

“JULIJ CEZAR”,

napisal si:

“ne bluzi, jordan je svetlobna.leta pred zizkom , za razliko od zizka razume naravoslovje in kako narava deluje….”

Kako pa je potem možno, da vse kar ti pišeš o naravoslovju nima veze z naravoslovjem in kako narava deluje?

Poglej JULIJ CEZAR(poimenovan po slavnemu biseksualnemu vojskovodji), dejstvo je, da je moje pisanje prekompleksno in mu ne moreš slediti in zaradi nepoznavanja tematik sploh ne veš o čem govorim.

1) Ker če ne bi že razumel, da sem nasprotnik LGBTQ ideologije, ker so isti kot konzervativci in zagovorniki tradicionalnih vrednot s katerimi naj bi bili v sporu. Ti dvoji so ena in ista zadeva.

.

ze 100x sem ti pojasnil da bsx ni nikli prevladujoca opcija v naravi kot ti trdis, ampak zgolj ponanjkanje druge opcije  , tebi razlagat osnove biologije je zapravljanje casa ker si nezmozen razumevanja  kot je fijakerski konj nezmozen razsirjenega pogleda….da ri razlozim da bos razumel tepec….delfin se lahko onegavi z drugim delfinom, ampak to ne pomeni da je bsx, ker paril se bo z delfinko….zdaj a ti razumes rszliko med onegavljenjem in parjenjem je druga stvar…..tudi tvoje klobasanje o tem da je bil JL bsx je navadno sranje in ndpoznavanje anticne druzbe..

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 18.09.2022 ob 14:57

nadaljujem:

4) Sam sem ugotovil, da je večina moških biseksualnih in da dosežem, da mi to priznajo ali pa se tudi seksualno zapletem z njimi in da pri temu zelo uživajo. Pred mano niso nikoli prej bili z moškim le zaradi vpliva družbe. A pozneje mi povejo, da zdaj niso več samo z ženskami ampak, da dajo priložnost tudi moškemu če pride do take situacije.

LGBTQ ideologija pa nima nič z mano, saj zagovarja druge stvari.

Vi strejti(heteroseksualci) pa ste v manjšini tako kot pedri in zato mi nič ne kaže, da bi bili naravni, ker tudi nikoli niste bili naravni, razen v kakšnih časih mračnjaškega krščanskega srednjega veka, pa še to se je za polom izkazalo.

 

Tako da ali imam jaz šhizofrenijo in si domišljam vse to, ali pa si ti neumen in ne veš ničesar o naravi in ljudeh!

kere bedarije ti bluzis, pises kot da te je fo.fukalo 2/3 slo moskih, to da so te nstegnili 3 alu 4 prikriti pedru ne dokazuje nicesar razen to da sam sebi pritrjuhes blodnje v svoji glavi

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 18.09.2022 ob 14:56

nadaljujem:

2) Ko govorimo o biseksualnosti živali si mi ti prijavil enkrat, da se je to en znastvenik zmislil. To je enako kot, da bi se jaz pogovarjal z nekim SDSovcom, ki še nikoli ni zapustil svoje vasi in bi mi trdil, da si je luno neki znanstvenik zmisli in da je to le sonce, ki ponoči manj sveti. Ker ne govorimo o posameznih primerih živali, ampak o 100% biseksualnih vrstah in to so mimogrede celo tiste evolucijsko najinteligentnejše vrste. Torej nemogoče spregledati ta dejstva.

3) Za večino starih civilizacij se kaže, da so bile biseksualne. In celo tvoja Rusija je bila carskem času zelo biseksualna in so moški se pozdravljali z zalizovanjem. V času lenina pa najbolj LGBT prijazna država na svetu, zdaj pa se je Rusija popolnoma odmaknila od narave in naravnega reda. Otomani/turki isto.

👍👍👍

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 18.09.2022 ob 17:11

👍👍👍

kerim bedarijam ti pritrjujes….torej si francozi biseksualni narod ali srbi ti se tudu zalizujejo ki se pozdravljajo, no so vceraj dokazali kako zeli bsx so….se policaji so bezali ko jih je napadla bsx horda

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 18.09.2022 ob 17:01

ze 100x sem ti pojasnil da bsx ni nikli prevladujoca opcija v naravi kot ti trdis, ampak zgolj ponanjkanje druge opcije  , tebi razlagat osnove biologije je zapravljanje casa ker si nezmozen razumevanja  kot je fijakerski konj nezmozen razsirjenega pogleda….da ri razlozim da bos razumel tepec….delfin se lahko onegavi z drugim delfinom, ampak to ne pomeni da je bsx, ker paril se bo z delfinko….zdaj a ti razumes rszliko med onegavljenjem in parjenjem je druga stvar…..tudi tvoje klobasanje o tem da je bil JL bsx je navadno sranje in ndpoznavanje anticne druzbe..

“JULIJ CEZAR”,

Ti si nesposoben širšega razumevanja in živiš v neki svoji fantaziji.

Ker ko so vrste 100% biseksualne je to dokaz, da je heteroseksualnost nenaravna. Ker si tako kratke pameti DA NE DOJAMEŠ, DA SE NIKOLI NE MORE ITI ZA POMANKANJE OPCIJE, ravno iz tega razloga ker so biseksualne vrste ravno zaradi svoje bisoksualnost tako razmnožene, da nikoli ne pride sploh do pomankanja opcije, pri delfinih, bonobo šimpanzih in pri bizonih. KER JE BISEKSUALNOST NJIHOVA EVOLUCIJSKA PREDNOST kot so dokazali znanstveniki. Saj vem, da ne razumeš osnov biologije in ne štekaš, da je spolnost bolj kompleksna kot penis v vagino. Ampak je tu tudi spolno obnašanje. Biseksualnost omogoča veliko sodelovanje med istim spolom, torej se samci ne pretepajo med sabo kot v zaostalih heteroseksualnih vrstah. Ampak so usklajena močna vojska. Ampak se je biseksualnost razvila kot najvišja oblika sodelovanja.

New Report

Close