Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No, pa je…

No, pa je…

novo leto tu. Me prav zanima, kakšno bo ? Lepo, prijazno, uspešno, zdravo, kot so bile naše iskrene želje ?
Da bi le bilo tako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lp, zajček

pozdravljen zajcek,
Res je tu novo leto in lep soncen dan! Kar iskreno zelis, se navadno uresnici, torej se bo tudi velik del nasih zelja.., samo potrpeljivost bo treba imeti, hehe…
Kolikor te poznam, sta najbrž Kenom ze bila zunaj?
Vroce cmokce!

Mislite le mirne misli, Pepi

OHO, lepo pozdravljen knofek moj!
Ja, sva že bila na sprehodu, zdaj pa malo pospravljam po hiši. Pa sem ravno oko vrgla sem gor, ko se je pokazalo tisto ” novo “, pa sem te bila zelo vesela 🙂

zajček

nova
Uredništvo priporoča

A je pri vas tud taksen hud mraz? Pa ne pretiravaj s pospravljanjem danes, raje se malo lenari in lepo praznuj…
pa se enga lupcka:
Cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!

Mislite le mirne misli, Pepi

Veš, Pepi, ko mi pa lenoba tako težko pade. Mi kar ni za sedet, ne zdržim. Se ravno vsedem, pa že nekaj vidim da je treba naredit. Ampak sem zelo dovzetna za nasvete, to že veš, se bom potrudila in ga ne bom kaj dosti ” biksala naokrog po bajt “.
Meni se ne zdi preveč mrzlo, pa sonček tudi že sije, prav lepo je. Sem nafutrala zunanje ptice, pa domače živali ( mimogrede, mačka še ni domov, he, he, lump karirasti ).

Cmokija tudi tebi, a si kaj lačen??

ahojjj vidva!!1
Cmokije obema..novoletne-čist frišni so..****************
Lep sončen dan vsem skupaj..pa še lepše leto!!
p.S. Zajček nč skrbet muca je močna..se drži…hvala vseeno–Papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ahoj, muca moja zlata, no dobro, tu si !! Tudi tebi iskren novoletni cmokec na repek !! Z lepimi željami seveda !!

Hja,kje pa naj bom..hihihi
a smo sami trije..drugi še spančkajo..hehheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, muca, kar nekaj jih je že pokonci ! Samo neta nimajo doma. Tisti, ki ga pa imajo, pa vlečejo dreto pod kovtrom, kaj čem drugega mislit, ko jih pa ni tule, da bi nam povedali, da so živi in zdravi 🙂 Neoprostljivo !!

A ne da…ne oprostimo jim..bodo imeli ogromno za prinest notr…tistim z bogo glavo,pa eno fejst dobro kislo juhico.Da jih zbistri…inu mal potrese od nog do glave..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heh, tako na lahko, jo pa ne bodo odnesli. Z bogo glavo al brez, javit se je treba in pika. Samo kazen morava najti tapravo, kakšno kislo juhco neki, he, he.

OJla, prjatli :))) no, ja ni da bi človek pri takem dnevu spal…. mi smo se vrnili s prvih obiskov… no ja pripravljamo se za naslednje :))) ja žlahto ni, da bi jo človek zapostvljal… Drugače pa smo pokonci… uf… že od 8. ure….

Sicer pa…. še jutri… potem pa spet nazaj v službo… :)))) Če se nič več ne beremo danes…. prov en lep fantastičen pozdravček z ogromno sonca…. Vam trem, ki ste tuki… pa tudi vsem ostalim!

Jani

Tud tebi muca nazaj se enga novoletnega************************, sem prisel od zunaj zato je kot ledeno vino, hehe..

Mislite le mirne misli, Pepi

mmmmmmmm kak mrzel nosek..mimogrede Pepi veš kako se eskimčki lubčkajo..hehhe enga pingvinskega lubija…***************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Upam, da si nasvet res upostevala in si si privoščla mal lenobe, saj od zacetka je mal tecno, potem pa tako pašeeee, ko se navadiš……. Kar pa se hrane tiče so prazniki hudič, več ješ, bolj si lačen in potem si žejen, pa spet lačen, vsaj jaz… Zajči tudi tebi eno ohlajeno nočko **************************, sem bil pod drevesom, hehe…

Mislite le mirne misli, Pepi

Pravijo, da zamrzovalnih skrinjah, saj bolj na minus 18 kot na minus stirideset!

Mislite le mirne misli, Pepi

Zdej pa nevem..mislila sem kaksne lubije majo…???A veš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdravo Jani, se mi dozdeva, da si danes garal z usti in rokami, zato ti sluzba najbrz jutri kar dobra dela, hehe.. Jaz bom se jutri praznavoval pri zlahti…

Mislite le mirne misli, Pepi

Mrzle zagotovo, vec pa ne vem…

Mislite le mirne misli, Pepi

Poljubčka vsem
Upam, da ker sem imel danes šiht ne bom ostal brezposelen v 2002 :)))

Edi

Ljubezen je večna

Edi, naj ti je zdravo ter srečno,
če si oddelal pa zdaj kaksnega rukni, da ne bo leto susno…
Pa neč o šihtu več mislit in bo vse dobro, hehe..

Mislite le mirne misli, Pepi

Ne Z noskom takole ede ob drugega podrgnejo zlo nezno pa cortis je..takega sem ti dala dons na noseka mrzlega..ta eskimskega..*********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej Pepi, res je fino lenarit. Samo še danes lahko, jutri se pri meni že začne delo-veselo (:
pa, pa zajček

Pozdravček tudi tebi potepuhec !

Nič bat Edi, nasprotno , celo leto boš garal ko zamorc :))

lp, zajček

New Report

Close