Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NO PA SE JE ZGODILO…

NO PA SE JE ZGODILO…

POMLAD JE TU……

vas kaj razganja????????????

in vaše želje….narava se prebuja,prički pojčkajo, srčki bijejo, hormončki bodo pa divjaliiiiiiiiiiiii

lepo vstančkanje …….in cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja razganja, samo ne šele od danes naprej, ampak že pol zime 🙂

živjo R in… dobro jutro!!!

Čau Razo!
Razganja?Kot je Jani rekel:že pol zime!
Ampak zdaj pa turbo booster vklopit in šiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibamo v avanture s potrdilom in priporočilom tete pomladi!
Hej ljubica,kje si,meni se hoče s tabo…..
Sp

hehhe
pol si pa že izkušen……tele naše pupike bodo pa začele noreti, da jih bo trba kar malo z kanglico polivat……hihihi

evo jima dava en link:

lep dan…pa da jih boš kaj dražil,osvajal…karkoli, samo da bodo noreleeeeeeeeeee

leta letijo - iščem stevardeso.....

tko

hojla frend

ni hudič da bi jih mi trije ne uštimali, tak, da bojo vse fajhtne,voljne,nestrpne,nezahtevne,proseče,moledovajoče in sploh samo da bi………….

LUBICE KJE PA STE…………………????????????

MI ČAKAMO, KOMAJ DA BI LAHKO MALČEK GA ………..

čao

leta letijo - iščem stevardeso.....

hudiča, pr vas je pa to vse neki na direkt… s ebo treba privaditi na to, ker.. pri nas to gre drugače … je treba orenk ovijat pa stiskat pa…. da pol sploh usta odprejo :))))

Jani!Tko smo jih navadli in tko so nas navadile!Pa kar nekako laufa!Je pa res,da včasih z Razotom krvavi pot potiva,da jih narediva ..khm…mokre,sam še eno napako ima to najino matranje: sadove najinega truda pojedo potem njihovi možje in ljubimci:-((
Sp

ja kaj češ… je glih tko kot z ljubicami… drugi jih zrajcajo mi pa poberemo sadove a ne da :)))))))))

hihi jani reče:….je treba orenk ovijat pa stiskat pa…. ??????????

pa ne da jih daviš?????????????

tuki jih moraš stiskat, DA USTA SPLOH ZAPREJO !!!!!!!!!!!!

LP

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ups!A si ti pol tudi eden tistih srečkotov,katerim z Razotom pripraviva in narediva ves posel,razen finala?Grrrrrrrrrrrrrrr
Sp

BRAVO JANI………………

no sprevženko si vidu, kaj nama je povedal……….hudiča…………

jest svoje babnce nekaj časa sploh ne bom več šmirglo….ko bio pa hotla, bom pa jaz že na eni drugi…ops………….

LUBIKE ZDAJ SEM PA PROSTO V PROMETU!!!!!!!!!!! KATERA ME HOČE???????????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dobro,dobro!Še enkrat al pa dvakrat ljubico pokličem in če je še po 10 klicih ne bo,bom po dvajsetem klicu splezal na kako drugo.Par jih tukaj že nakazuje,da rabijo zamenjave 😉
Sp

???????

o žverčka…
dans si pa mal zaspančkala vidim……

a je kdo na pidžamco zalegu……………..

lepo jutro mala moja…

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ni mogel, je ne nosim…..
Name?! Ni….. žal.

Nas daje pomlad že kar nekaj časa in naj nas daje še ogromno časa, bodimo pomladni skoz…cmoka dragi moj…danes naju čaka zopet kaj lepega…kajne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja sem ti že na mail poslal, kakšne načrte imam za naju….

čakam odgovor??????????????????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

odpisala…samo upam…da ne bova pregorela…no da se ladlc ne uname od te vrocine…hudoooo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

smrk……zakaj pa me zafrkavaš..jest pa tko resen……..

in tako resen problemček ti napišem………
oh sej te babnce…..samo hec….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj pravim…da je huuudooooo…in se nič ne hecam…ali smejim…ampak noro pa je tudi…ves to???

Ko si najbolj nagajiv, te imam pa še raje;))! CMoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no pa razkriva malcek najine skrivnosti….hihih

te tole na kaj spominja…..

Je deklica ga vlekla,
ga vlekla je mocno,
ga lizala siroko, ga lizala ozko.
Ko jajcka je prijela,
mi skoraj je prislo,
ga hitro je vtaknila…..????.

ah ti spominiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ostalo nadaljevanje ti pa napisem samo za tvoje ocke

leta letijo - iščem stevardeso.....

To me spominja na neke želje…sanje…no pa tudi jaz raje napisem..samo za tvoje ocke…glej u svoj ladlc!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close